تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

برگزاری رویدادها

برگزاری رویدادها

🔖 📑 برگزاری رویدادهای ویژه و خاص

امروزه بسیاری از افراد و مجموعه ها برای برگزاری رویدادهای ویژه و خاص همانند همایش، سمینار، افتتاحیه، کنگره، جشنواره و کنفرانس از موسسات تشریفاتی کمک می گیرند تا مراسمی منحصر به فرد و خاص داشته باشند. موسسات تشریفاتی بسیار زیادی وجود دارند که در حوزه تشریفات و خدمات مجالس فعالیت دارند. تعداد بسیار زیادی از آنها به صورت تخصصی روی تشریفات مراسم عروسی و برگزاری عروسی متمرکز هستند، ولیکن تعداد محدودی از آنها برگزاری رویدادهای ویژه را نیز به عهده می گیرند. می توانید با استفاده از خدمات ویژه ای که موسسه تشریفات در برگزاری رویدادها در اختیار شما قرار می دهند، مراسمی خاص و شیک و فراموش نشدنی را برای مدعوین خود رقم بزنید.

برگزاری سمینار   برگزاری کنفرانس   برگزاری همایش   برگزار کننده رویداد

🍲 ویژگی های بهترین کترینگ در رویدادهای خاص

در مراسمی همانند برگزاری سمینارها و همایش ها خدمات پذیرایی مراسم به صورتی کاملاً متفاوت با مراسم های دیگر همانند برگزاری مراسم نامزدی و یا تولد انجام می شود. در اینگونه مراسم می بایست به صورت رسمی تر و دفعات مشخص پذیرایی و سرو صورت بگیرد. نوع غذا و خوراک و حتی نوشیدنی ها در رویدادهای خاص متفاوت هستند و باید رسمی تر از مجالس دیگر باشند. در کترینگ مراسم همایش و سمینار و به صورت کلی رویدادها، می تواند سلف سرویس، غذای تک پرس، فینگرفود و یا در حد میان وعده باشد.

کترینگ همایش   کترینگ سمینار   کترینگ سمینار

انتخاب تشریفات مجالس ثمین جهت برگزاری رویدادها

تشریفات ثمین با کادری حرفه ای و مجرب می کوشد تا رویدادهای شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن برگزار کند و خاطره ای فراموش نشدنی برای شما رقم بزند. موسسه تشریفات ثمین دارای اعتبارات بسیار زیادی است که می تواند برای برگزاری همایش ها و سمینارهای شما در سالن های خاص و بسیار شیک در سطح شهر تهران برنامه ریزی فوق العاده ای داشته باشد. تیم حرفه ای ثمین برای چیدمان مجالس و رویدادهای شما از بهترین ابزار و وسایل استفاده می کنند و طراح های خبره ما با گل آرایی ها و شمع آرایی و همچنین میزهای دیزاین مخصوص مهمان ها فضایی دلچسب و بینظیر را برای مهمانان شما فراهم می کنند. تشریفات ثمین با سالها تجربه و ارائه بهترین خدمات مهمانی و برگزاری لوکس ترین مراسم توانایی راه اندازی مراسمی فوق العاده و به یادماندنی را برای شما دارد. خدمات پذیرایی و تشریفات مجالس ثمین با بهترین امکانات و خدمات مجالس می باشد که با راهنمایی های لازم و کافی و همچنین ارائه خدمات پیشنهادهای جذاب و بینظیر می کوشند تا رویدادی خاص و ویژه را برای شما به ارمغان بیاورند.
خدمات و تشریفات مجالس ثمین برای رویدادها عبارتند از:
چیدمان و طراحی متناسب با رویدادها
گل آرایی رویدادها
طراحی و چیدمان میزهای مدعوین
خدمات پذیرایی از مهمانان
کترینگ ویژه رویدادهای خاص
تهیه غذا و نوشیدنی برای رویدادهای ویژه

برگزار کننده سمینار   کترینگ همایش   تهیه و طبخ غذا در رویدادها   برگزار کننده رویدادهای خاص

برگزار کننده کنفرانس

6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW