تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

اجاره سالن اجتماعات

اجاره سالن اجتماعات گزینه جدیدی پیش روی افراد است برای اینکه بتوانند میهمانی‌ها و مراسم‌های تشریفاتی خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند. با کمتر شدن جمعیت خانواده‌ها دیگر اجاره تالارهای بزرگ و تشریفاتی چندان به‌صرفه و منطقی نیست. همچنین کوچک‌تر شدن فضای خانه‌‌ها، اجازه برگزاری مراسم در منزل را نمی‌دهد. به همین دلیل می‌توان از سالن اجتماعات ساختمان‌های اداری، مسکونی یا تجاری استفاده کرد که فضایی باز و بدون وسایل اضافی را در اختیارتان قرار می‌دهد. اجاره سالن اجتماعات در کرج، تهران یا سایر شهرها پیش‌زمینه‌ای دارد که در ادامه خدمتتان توضیح خواهیم داد.

اجاره سالن اجتماعات در تهران

اجاره سالن اجتماعات یکی از بهترین راه‌ها برای برگزاری مهمانی‌های نسبتا شلوغ محسوب می‌شود. البته صرف شلوغی مهمانی دلیلی برای اجاره سالن نیست؛ بلکه شما می‌توانید با این کار، تشریفات برگزاری مراسم مورد نظر خود را با خیال راحت به تیم‌های تشریفاتی متخصص بسپارید و خودتان با خیال راحت برای مهمانی آماده شوید. شما می‌توانید بسته به محل سکونتتان در تهران، انتخاب‌هایی مانند اجاره سالن اجتماعات در شرق تهران یا غرب پایتخت، اجاره سالن اجتماعات در مرزداران و همچنین اجاره سالن اجتماعات در سعادت آباد داشته باشید. دسترسی شما و مهمانانتان به سالن، مهم‌ترین فاکتور در انتخاب و تعیین مکان برای برگزاری مراسم محسوب می‌شود. همچنین نوع میهمانی و هدف از اجاره سالن هم مورد دیگری است که می‌تواند در انتخاب نهایی‌تان نقش داشته باشد.

اجاره سالن اجتماعات برای تولد

امروزه شکل برگزاری مراسم تولد به صورت کلی تغییر کرده و بسیار متفاوت‌تر از گذشته است. در گذشته معمولا همه جشن‌های تولد در منازل برگزار می‌شد؛ اما امروزه اکثر افراد ترجیح می‌دهند با اجاره سالن اجتماعات برای جشن تولد، خیال خود را از دردسرهای برگزاری مهمانی در خانه آسوده کنند. برگزاری جشن تولد در خانه علاوه‌بر کمبود فضا برای مهمانان، دردسرهایی مانند ایجاد آزار و اذیت برای همسایگان، سروصدای زیاد، مسئولیت تشریفات و پذیرایی از مهمانان را هم به همراه دارد.

این در حالی است که با انتخاب و اجاره سالن اجتماعات برای تولد می‌توانید این دردسرها را به صفر برسانید. نیاز نیست نگران افزایش هزینه‌های احتمالی باشید. شما می‌‌توانید با جستجو در اینترنت به سادگی سالن اجتماعات ارزان و اقتصادی مناسب با بودجه‌ و تعداد مهمانانتان را پیدا کنید؛ مثلا می‌توانید با اجاره سالن اجتماعات کوچک برای تولد به شکل چشمگیری از هزینه‌ها بکاهید. فرقی ندارد چه تعداد مهمان دارید، سالن‌های اجتماعات نسبت به متراژشان، هیچ محدودیتی در کف یا سقف مهمانان ندارند. شما می‌توانید از اجاره سالن اجتماعات برای ۲۰ نفر یا حتی کمتر تا اجاره سالن اجتماعات برای 70 نفر و حتی بیشتر را در انتخاب‌هایتان داشته باشید.

ویژگی‌های مهم سالن کوچک برای تولد

پیش از اجاره سالن اجتماعات برای تولد، باید نکات زیر را مد نظر قرار دهید تا با توجه به آن‌ها، بتوانید سالنی مناسب را انتخاب کنید:

 • تعداد مهمانان و درنتیجه، انتخاب سالنی با متراژ مناسب؛
 • زیبایی و آراستگی کلی سالن؛
 • تمیزی و پاکیزگی کلی محیط؛
 • دکوراسیون مناسب؛
 • امکان ارائه خدمات مخصوص تولد مانند سیستم صوتی باکیفیت؛
 • امکان ارائه خدمات تشریفاتی اضافی؛
 • چیدمان مناسب پذیرایی؛
 • تیم تشریفات حرفه‌ای و خوش‌برخورد؛
 • فضای کافی برای پارک خودرو یا پارکینگ اختصاصی؛
 • داشتن رختکن و سرویس بهداشتی مناسب تعداد میهمانان؛
 • سیستم مناسب تهویه هوا؛
 • سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب فصل؛
 • داشتن آسانسور برای طبقات غیر همکف.

اجاره سالن اجتماعات برای مهمانی

لزومی ندارد که حتما مراسم خاصی در پیش داشته باشید تا بخواهید از امکان اجاره سالن اجتماعات بهره‌مند شوید. برگزاری مهمانی هم می‌تواند دردسرهای خودش را داشته باشد. از کمبود ظرفیت مکان تا نداشتن امکانات پذیرایی برای همه افراد، می‌توانند از مواردی باشند که شما را به اجاره سالن اجتماعات برای مهمانی مجاب کنند.

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که اجاره سالن برای مهمانی مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی نیست و هزینه‌ها را افزایش می‌دهد؛ در حالی‌که این فرض اشتباه است. البته باید قبول کرد که بسیاری از سالن‌ها به خاطر ارائه امکانات لوکس و تشریفات خاص خود، هزینه بالایی دریافت می‌کنند؛ اما شما می‌توانید برای اجاره سالن اجتماعات برای مهمانی ارزان به طیف وسیعی از سالن‌های اقتصادی هم دسترسی داشته باشید. این سالن‌ها در همه نقاط تهران در دسترس هستند. بنابراین برای اجاره سالن اجتماعات در تهرانپارس تا اجاره سالن اجتماعات در نیاوران کافیست در مناطق نزدیک به محل زندگیتان کمی جستجو کنید.

ویژگی‌های مهم سالن اجتماعات برای مهمانی

قبل از اقدام به اجاره سالن اجتماعات برای برگزاری مهمانی، به نکات زیر توجه کنید تا با توجه به شرایط خود، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید:

 • تناسب امکانات سالن با بودجه شما؛
 • امکان ارائه پارکینگ برای مهمانان؛
 • دسترسی مناسب برای سهولت رفت‌وآمد مهمانان؛
 • داشتن سرویس بهداشتی و رختکن مناسب و تمیز؛
 • سیستم تهویه هوای مناسب؛
 • سیستم سرمایش و گرمایش مناسب فصل؛
 • منوی غذای متنوع و مناسب با کیفیت قابل قبول؛
 • فضایی با مساحل متناسب با تعداد مهمان‌ها؛
 • صندلی‌ها و میزهای مناسب؛
 • نورپردازی باکیفیت؛
 • دستگاه پخش موسیقی (در صورت نیاز).

اجاره سالن اجتماعات در همه مناطق تهران؛ از سعادت آباد تا پاسداران

محدوده جغرافیایی یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند انتخاب و اجاره سالن اجتماعات را تحت تاثیر قرار دهد. مطمئنا کسی که در محدوده جغرافیایی نیاوران زندگی می‌کند، سالن اجتماعاتی در همان محدوده را ترجیح می‌دهد. در شهر شلوغی مانند تهران و ترافیک‌ کلافه‌کننده آن، اجاره سالن اجتماعاتی که برای رسیدن به آن باید چند ساعت در راه بود، گزینه مطلوب هیچ کس نیست.

از اجاره سالن اجتماعات در غرب تهران تا شرق آن، فرقی ندارد که ساکن کجا هستید؛ شما می‌توانید به سادگی سالن مد نظرتان را در منطقه دلخواه رزرو کنید. ما از امکان رزرو و اجاره سالن اجتماعات در ولنجک تا اجاره سالن اجتماعات در پاسداران امکانی فراهم کرده‌ایم تا همه ساکنین تهران، از شرق تا غرب، امکان اجاره سالن اجتماعات با هر بودجه‌ای را داشته باشند.

برای اجاره سالن اجتماعات در هر منطقه‌ای، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با تیم تشریفاتی ثمین ارتباط برقرار کنید تا ما با توجه به انتظارات، بودجه و تعداد مهمانانتان، سالن‌های متناسب با شما را پیشنهاد کنیم. اگر در شهرهای اطراف تهران زندگی می‌کنید هم نیازی نیست نگران محدوده جغرافیایی نزدیک به خودتان باشید. ما در ثمین امکان اجاره سالن اجتماعات در کرج، گرمدره، لواسان و سایر مناطق حومه تهران را هم فراهم کرده‌ایم.

اجاره سالن اجتماعات برای هر تعداد

تعداد مهمانان هم از دیگر فاکتورهای اثرگذار در انتخاب سالن اجتماعات برای مراسم محسوب می‌شود. طبیعتا شما نمی‌توانید با اجاره سالن اجتماعات برای 30 نفر از 50 مهمان پذیرایی کنید. یا برای مثال، نمی‌توان با اجاره سالن کوچک برای تولد جشن عروسی برگزار کرد. همچنین با اجاره سالنی بزرگتر از ظرفیت مهمانان، متحمل هزینه‌های اضافی خواهید شد. به همین دلیل، بسیار مهم است که سالن اجتماعاتی متناسب با تعداد مهمانانتان انتخاب کنید.

قیمت اجاره سالن اجتماعات

به‌طورکلی تمام مواردی که بالاتر توضیح دادیم، قیمت اجاره سالن اجتماعات را تعیین خواهند کرد. اینکه هدف از مهمانی چیست و قصد برگزاری چه مراسمی را دارید، اینکه تعداد میهمانان چقدر است، مکان برگزاری جشن و زمان و تاریخ آن همه از مواردی است که بر هزینه اجاره سالن اجتماعات تاثیر خواهند گذاشت. این موارد را می‌توان به شرح زیر خلاصه کرد:

 • متراژ سالن اجتماعات؛
 • تعداد میهمانان؛
 • تنوع و کیفیت غذا و پذیرایی؛
 • لوکیشن سالن اجتماعات؛
 • روز و تاریخ برگزاری مراسم؛
 • امکانات جانبی مانند موزیک، دکوراسیون و... .

نکات قابل توجه برای اجاره انوع سالن برای برگزاری مجالس

پیش از عقد قرارداد و اجاره سالن اجتماعات باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • از یک تا دو هفته قبل از مراسم، برای بازدید، هماهنگی و عقد قرارداد اقدام کنید.
 • هر کدام از سالن‌ها امکانات مختلفی دارند؛ لذا حتما فرم درخواست خود را با توجه به امکاناتی که می‌خواهید، تنظیم کنید.
 • توجه و رعایت قوانینی که برای هر سالن اجتماعات وضع شده لازم و اجباری است.
 • قیمت اجاره هر سالن با توجه به موارد فوق، متغیر خواهد بود.

اجاره سالن اجتماعات با تشریفات ثمین

ما در ثمین این امکان را فراهم کرده‌ایم که شما بتوانید در هر نقطه از تهران، با هر ظرفیتی که دوست دارید، سالن اجتماعات اجاره کنید. از اجاره سالن اجتماعات برای ۲۰ نفر تا اجاره سالن اجتماعات برای ۷۰ نفر و حتی بیشتر، امکان‌پذیر است. این امکان برای ساکنین اطراف تهران هم فراهم شده است تا برای هر تعداد میهمان، امکان اجاره سالن داشته باشند. شما می‌توانید برای اجاره سالن اجتماعات برای ۵۰ نفر در کرج یا حتی تعداد کمتر و بیشتر، گزینه‌های مناسبی داشته باشید. کافیست برای مشاوره و انتخاب سالن، با کارشناسان ما در ثمین ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول با اجاره سالن اجتماعات

قیمت و هزینه سالن اجتماعات براساس تعداد مهمانان، ظرفیت سالن، نوع پذیرایی، امکانات، منطقه و محل سالن و تاریخ برگزاری مراسم متغیر خواهد بود.

تشریفات ثمین در تمام مناطق تهران اعم از شرق، غرب، شمال و جنوب، سالن اجتماعات را گردآوری کرده است. شما می‌توانید با توجه به نیاز و امکانات موجود سالن مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سالن های اجتماعات گردآوری شده توسط تشریفات ثمین، هر کدام از امکانات مختلفی برخوردار هستند و شما می توانید باتوجه به نیاز، امکانات و بودجه خود، سالن اجتماعاتی مناسب را اجاره کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

شما برای اجاره سالن اجتماعات باید از 10 الی 20 روز قبل از مراسم خود اقدام کنید.
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW