تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

11 ویژگی انتخاب آرایشگاه عروس خوب

17 آبان ، 1397
تشریفات ثمین

آرایشگاه عروسی خوب

روز عروسی یکی از مهمترین روزها در زندگی است. زیبایی و آراستگی آن هم به بهترین شکل ممکن از بزرگترین دغدغه ها برای عروس است. مدل موها و آرایش و زیبایی عروس به عنوان داغ ترین بحث در بین میهمانان در روز عروسی است پس باید حتما به دنبال یک آرایشگاه عروس خوب و مناسب که ترجیحا به محل باغ عروسی نزدیک تر باشد باشید. همچنین می توانید از امکانات تشریفات مجالس که در آن مراسم خود را برگزار میکنید استفاده کرده و آرایشگاه خود را در محل عروسی برگزینید. استفاده از مواد مرغوب توسط آرایشگاه و خودداری از آرایشهای غلیظ و عجیب از جمله نکات مهم در انتخاب یک آرایشگاه مناسب است. تشریفات عروسی و خدمات مجالس که برای مراسم خود انتخاب کردید نیز می توانند شما را برای یک انتخاب درست راهنمایی کنند، و با توجه کردن به نکات زیر می توانید مطمئن باشید که در نهایت عروسی زیبا با چهره و نگاهی کاملا جدید و خاص خواهید شد. برای انتخاب آرایشگاه مناسب به نکات زیر توجه نمایید.

نکات مهم در انتخاب آرایشگاه عروس خوب

1.پرس و جو  
از میان دوستان و آشنایان خود که به تازگی در مراسم عروسی شرکت کرده اند و یا خود به تازگی ازدواج کرده و از آرایشگاهی که انتخاب کرده بودند راضی بودند در مورد آن سوال کنید. در میان دوستان خود کسانی که مدل و رنگ موی آن ها را می پسندید و یا رنگ پوست آنها و جنس مویشان شبیه به شما است در مورد آرایشگاهشان بپرسید این کار کمک بزرگی به راحت تر پیدا کردن آرایشگاه مد نظر شما می کند.

2.بررسی سالن های زیبایی 
می توانید در وب سایت به جستجوی آرایشگاه های معتبر بپردازید و یا در اطراف محل زندگی و کارتان آرایشگاه های خوب را شناسایی کنید. به محل مربوط رفته و به تعداد مشتریان توجه کنید. نحو برخورد با مشتری را مشاهده کرده و به تعداد تلفن و تماس های آنها و رزرو مشتری توجه کنید. به کار و دقت آرایشگران نگاه کنید و از مشتریان آنها در مورد کیفیت کارشان و همچنین میزان رضایت آنها سوال کنید.

11 ویژگی انتخاب آرایشگاه عروس خوب

3.تماس با آرایشگاه

پس از بررسی و انتخاب با آرایشگاه مورد نظر خود تماس بگیرید. در مورد جنس و رنگ مو و پوست خود با آنها صحبت کنید و از آنها بخواهید تا آرایشگر خوب را به شما معرفی کنند. بهترین آرایشگاه های حرفه ای عروس به شما وقت مشاوره رایگان می دهند؛ از این فرصت استفاده کرده و به صورت حضوری در مورد مدل آرایش و موی خود با آنها صحبت کنید.

4.وقت مشاوره

پس از گرفتن وقت مشاوره حضوری، در مورد ایده های خود با آنها صحبت کنید و به پیشنهادات آنها  در مورد نحوه آرایش و مدل موی مناسب چهره خود توجه کنید. یک آرایشگر حرفه ای در مورد فرم صورت شما و نحوی مدل موی مناسب شما تشخیص درستی خواهد داد و شما را راهنمایی خواهد کرد.


5.کسب تجربه کم 

قبل از برگزاری مجلس خود برای کسب اطمینان و برای انجام یک کار کوچک از آن های وقت بگیرید. به طور مثال رنگ کردن مو،ناخن و.. بعد از پایان کار به کیفیت کار آن ها توجه کنید و بررسی کنید که آیا از نحوه کار آن ها راضی هستید و حاضر به انتخاب این سالن برای روز عروسی خود می باشید یا خیر.


6.نتیجه گیری نکردن بر اساس قیمت

پس از انجام بررسی های مورد نظر به قیمت آرایشگاه توجه کنید و با توجه به بودجه مورد نظر خود آن را انتخاب کنید. تنها قیمت بالا نشان با کیفیت بودن یک آرایشگاه نیست. باید ملاک های دیگر را نیز در نظر بگیرید. در مورد سالنی که همواره با دادن پیشنهادات تخفیف طولانی مدت به دنبال نگه داشتن مشتریان است قدری تأمل کنید . اگرچه این موضوع در مورد آرایشگاه‌ های تازه کار امری عادی است اما آرایشگاه عروس با قیمت مناسب و شناخته شده و معروف بدون انجام اینگونه تبلیغات مشتری های خود را با ارائه خدمات با کیفیت و خوب نگه می‌دارند .

7.بررسی کیفیت آرایشگاه

پس از انتخاب آرایشگاه استایل مورد نظر خود را در نظر داشته باشید و با نمونه کار دیگر مشتریان مقایسه کنید. بروشورها و کاتالوگ های سالن را مشاهده کنید و با مشتریان دیگر در مورد آن صحبت کنید. می توانید از وب سایت آرایشگاه بازدید کرده و از نظر مشتریان در مورد رضایت کار مطلع شوید.


8.تعویض و یا انتخاب

اگر از کار آرایشگاه راضی نبودید؛ سالن دیگری انتخاب کنید بهتر است از وسواس زیاد نیز خودداری کرده و رعایت انصاف برای انتخاب درست را داشته باشید.

9. وفادار بودن

انتظار معجزه و توقعات نابجا نداشته باشید. اگر سال هاست به یک آرایشگاه می روید و از آن راضی هستید و آرایشگر از سلیقه شما اطلاع داشته و از انتخاب درست مدل آرایش شما آگاه است بهتر است او را انتخاب کنید و تنها به اسم و شهرت آرایشگاه ها بسنده نکنید.

10.انتخاب درست

پس از بررسی های لازم در مورد آرایشگاه خوب برای عروسی باید در مورد محدودیت مدل مو و آرایش خود اطلاع داشته باشید و با توجه به سلیقه و فرم صورت با آرایشگر خود مشورت کرده و او با توجه به تجربه خود و دانستن مدل مو و آرایش زیبا برای شما، برای یک انتخاب درست شما را راهنمایی می کند.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW