تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

7 تا از جذاب ترین ایده های جشن تولد

31 فروردین ، 1402
تشریفات ثمین

ایده های جذاب برای جشن تولد و برگزاری آن می تواند این جشن را زیباتر و دوست داشتنی تر کند. برگزاری یک جشن تولد خاص و منحصر به فرد در کنار گرفتن کادوهای مختلف بهترین سورپرایز است، برای شخصی که جشن به او تعلق دارد؛ بنابراین به دنبال ایده های جذاب باشید. قطعا در زندگی همه ی ما، روز تولد یک روز مهم است و اگر از این روز مهم از دید و نظر اطرافیان و عزیزانمون اهمیت داده شود، سبب خوشحالی بیش از حد خواهد شد. اگر این به یاد داشتن، همراه با برگزاری جشن و انجام ایده های جذاب،زیبا و متفاوت برای جشن تولد باشد، خوشحالی ما را بیشتر خواهد کرد. در این مطلب ما به معرفی جذاب ترین ایده های جشن تولد پرداخته تا سبب شود ساعت های زیبایی را برای عزیزانتان به وجود آورید.

tavalod1جشن تولد کودکان

برای انتخاب ایده های تولد چه مورادی را باید مورد توجه قرار داد؟

زمانی که با ایده های مختلف برای برگزاری جشن تولد روبرو می شویم، نکات مهمی را برای انتخاب باید به یاد داشته باشیم، یکی از مهم ترین این نکات در نظر گرفتن سن شخصی است که جشن تولد به او تعلق دارد. قطعا ایده های مناسب تولد یک کودک مورد پسند نوجوانان نخواهد بود و همچنین یک تولد بچه گانه در شان و شخصیت افراد مسن نمی باشد. نکته بعدی که باید مورد توجه قرار گیرد علایق و سلیقه شخصی او می باشد. استفاده از رنگ و تم ها، نوع موسیقی، کادو، تزیینات کیک و میهمانانی که به جشن دعوت می شوند، همگی باید با توجه به علاقه مند های او انجام شود.

ایده برای تولد

اکنون که نکات اولیه و مهم را می دانید، از ایده هایی که معرفی خواهیم کرد به راحتی می توانید یک انتخاب صحیح و عالی داشته باشید و ساعات بی نظیری را برای عزیزانتان رقم بزنید.

استفاده از خوراکی های متفاوت برای تولد

یکی از بهترین ایده ها برای جشن تولد این است که غذاهای معمول را حذف کرده و به دنبال استفاده از خوراکی های کاملا متفاوت باشید. فینگرفودها دارای تنوع بسیار بالایی بوده و جلوه ظاهری بسیار عالی دارند. استفاده از فینگرفود برای تولد به شما کمک می کند زیبایی ظاهری میز پذیرایی تان را چند برابر کنید. علاوه بر زیبایی و جذابیت بصری که مجموعه ی فینگرفودها دارند، طعم های بسیار خاص و خوب آنها سبب شده که علاقه مندان بسیاری مخصوصا در بین کودکان داشته باشند.

در نظر گرفتن یک تم جذاب

برای ساختن لحظات بسیار عالی به دنبال یک تم عالی باشید. زمانی که جشن تولد دارای تم باشد، زیبایی صد چندان خواهد بود. تم ها می توانند هیجانی متفاوت را به فضا داده و به کودکان شور و شوق بی نظیری را تزریق کنند. باید به یاد داشته باشید، دادن تم به جشن تولد مخصوص کودکان نبوده و برای افراد در سنین مختلف نیز می توان این ایده را اجرا کرد. تم جشن تولد را باید از بین رنگ های مورد علاقه فرد، فضاهای محبوب او و یا شخصیت های فیلم و داستانی انتخاب کرد. در کنار تمی که برای تزیین سالن و فضا انتخاب کرده اید از میهمانان بخواهید تا از یک رنگ در پوشیدن لباس استفاده کنند تا فضایی کاملا همخوان و یکدست داشته باشید.

tavalod2تزئین مراسم تولد

ایده های جالب برای جشن تولد بزرگسالان

بزرگسالان نیز مانند کودکان نیاز دارند که مورد توجه قرار گیرند و در روز تولدشان با توجه بسیار زیاد اطرافیان روبرو شوند. این توجه علاوه بر نشان دادن محبت، اهمیت به شخصیت و جایگاه آنها را نشان می دهد. اگر به دنبال ایده ای جذاب برای تولد بزرگسالان هستید می توانید در اولین قدم دوستان دوران کودکی، نوجوانی و جوانی آنها را پیدا کرده و به این جشن دعوت کنید. این سورپرایز بسیار زیبا بوده و حس و حال آنها را کاملا تغییر خواهد داد. از این سورپرایز برای جوانان نیز می توان استفاده کرد و دوستان دوران مهدکودک او را پیدا کرده و به این جشن دعوت کنید.

ایده های جذاب برای جشن تولد

برای جذاب کردن جشن تولد می توانید به دنبال انجام کارهای متفاوت باشید، مثلا دادن کادو را کاملا متفاوت برگزار کنید. رساندن کادو توسط پستچی یا پیک یکی از ایده های جالب می باشد و همچنین قرار دادن کادو در جایی که شخص فکرش را هم نمی کند.

برگزاری جشن تولد در یک فضای متفاوت

برای هیجان دادن به جشن به دنبال یک فضای کاملا زیبا، منحصر به فرد و متفاوت باشید. برگزاری جشن در منزل و یا سالن های مخصوص تولد و جشن های کوچک هم زیبایی خود را دارند، اما برگزاری تولد در روف گاردن مخصوصا برای جوانان و نوجوانان ایده ای بسیار عالی تر خواهد بود.

ایده هایی برای کودکان

اگر تولد برای کودک می باشد، بخشی از جشن را به بازی و مسابقه هایی اختصاص دهید که کودکان علاقه زیادی به آن دارند. جوایزی را نیز برای برنده های این جشن تهیه کرده تا توسط کودکی که جشن تولد اوست به برنده تقدیم شود.

ایده موسیقی برای تولد

موسیقی مخصوص تولد کودکان را به راحتی می توانید از بین آهنگ های بچه گانه که در مهدکودک یاد می گیرند انتخاب کرده و از میهمانان و دوستان او بخواهید یک یا دو شعر را همزمان با پخش موسیقی زمزمه و همخوانی کنند. برای افراد بزرگ تر، موسیقی هایی را انتخاب کنید که مخصوص دوران جوانی و نوجوانی آنها می باشد. این ایده باعث می شود فرد به یاد دوران خوب گذشته افتاده و خود را در آن دوران تصور کند.

tavalod3ایده تزئین جشن تولد

برگزاری جشن تولد با ایده های جذاب در تشریفات ثمین

ایده پردازی و خلاقیت در برگزاری مراسم تولد نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. به همین دلیل تیم تشریفات مجالس ثمین این قبیل خدمات را در مجموعه فعالیت های خود قرار داده و متناسب با گروه سنی فرد و فرهنگ و علایق آنها تم های بی نظیر و خاص ر ا طراحی و اجرا می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW