تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

هزینه ساخت کلیپ عروسی در شمال

01 شهریور ، 1401
تشریفات ثمین

هزینه ساخت کلیپ عروسی در شمال کشور تفاوت چندانی با سایر مناطق ندارد اما شرایط محیطی متفاوت ممکن است کمی هزینه ها را افزایش دهد. طبیعتا برای هر زوجی مراسم ازدواج یکی از بهترین و مهمترین روزهای زندگی آنها محسوب می شود. بنابراین آنها تمایل دارند تا این لحظات زیبا را به تصویر کشیده و خاطرات آن را تا همیشه برای خود ثبت کنند. ساخت کلیپ عروسی مراحل مختلفی دارد که باید به ترتیب طی شده و تصویربرداری ها کامل شود. اما یکی از موضوعات و فاکتورهای مهم در این زمینه مربوط به هزینه ساخت کلیپ فرمالیته عروسی می شود. با تشریفات ثمین همراه باشید تا این موضوع را بیشتر با هم بررسی کنیم.

هزینه ساخت کلیپ فرمالیته عروسی در شمال

ساخت کلیپ عروسی در کنار دریاچه

عوامل موثر بر هزینه ساخت کلیپ عروسی در شمال 

هزینه ساخت کلیپ باید به هزینه تصویربرداری اضافه شود. اگر برای ساخت کلیپ عروسی در شمال قرار است از شهر خود تصویر بردار ببرید، احتمالا هزینه های سنگینی را برای جابه جایی و اسکان پرداخت خواهید کرد. پیشنهاد بهتر این است که از تصویربرداران متخصص در شمال استفاده کنید تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید. البته این کار مزایای دیگری نیز دارد. از جمله این مزایا می توان به آشنا بودن فیلم بردارهای شمالی با فضا و محیط محل زندگی خود اشاره داشته باشیم.

کلیپ فرمالیته عروسی در شمال چیست؟

کلیپ فرمالیته در اصل کلیپی است که فیلم بردار و عکاس تصاویر آن را قبل از روز عروسی ثبت می کنند. این کار مزایایی دارد از جمله اینکه در روز عروسی عروس و داماد در وقت خود صرفه جویی می کنند. اشکالات در حین فیلم برداری قابل اصلاح هستند. عروس و داماد هم در روز فیلم برداری فرمالیته یا پیش کاری کمی خود را در شرایط روز جشن ازدواج تصور می کنند تا از استرس آنها کم شده و آماده برگزاری جشن شوند. فیلم برداری فرمالیته در شمال چند روز قبل از عروسی برگزار می شود بنابراین باید هماهنگی کاملی با فیلم بردار داشته باشید.

پربازدیدترین مطالب ما را دنبال کنید!

هزینه ساخت کلیپ فرمالیته در شمال چقدر است؟

هزینه ساخت کلیپ عروسی در شمال و همچنین قیمت کلیپ فرمالیته عروسی علاوه بر کلیپ فرمالیته شامل فیلم برداری از مراسم جشن عروسی نیز می شود. هزینه فیلمبرداری عروسی و ساخت کلیپ از حدود 6 میلیون تومان آغاز می شود و بر اساس آپشن های انتخابی توسط عروس و داماد و همچنین تجهیزات و امکانات مورد نیاز افزایش پیدا می کند. در این میان برخی موارد باید مورد توجه قرار گیرند از جمله اینکه:

  • در صورت درخواست تجهیزات اضافه، هزینه آن جداگانه باید پرداخت شود. 
  • ایاب و ذهاب عکاس و فیلم بردار به مناطق جنگلی یا بیرون از شهر بر عهده مشتری می باشد.
  • در صورت تمایل برای فیلم برداری در باغ یا عمارت های شمال هزینه اجاره بر عهده مشتری می باشد.
  • آپشن ها و سبک های فیلم برداری، جلوه های خاص و هر چیزی که خارج از روال معمول فیلم برداری و ساخت کلیپ درخواست شود، هزینه ای جداگانه خواهد داشت.

هزینه ساخت کلیپ فرمالیته در شمال چقدر است

فیلمبرداری فرمالیته عروسی

کلیپ عروسی در شمال بهتر است در کجا فیلم برداری شود؟

شمال علاوه بر آب و هوای خوب و بارندگی، به سرسبزی و دریای زیبای خزر نیز معروف است. جنگل های سرسبز و بکر شمال کشور را می توان یکی از بهترین لوکیشن ها برای فیلم برداری و کلیپ اسپرت عروسی در جنگل دانست. گر چه محدودیت هایی ممکن است برای فیلم برداری در کنار دریا وجود داشته باشد؛ اما با رعایت برخی نکات و الزامات می توان فیلم برداری را در کنار دریا نیز انجام داد. البته باغ هایی که برای مراسم عروسی در شمال کشور اجاره داده می شوند نیز می تواند یک گزینه خوب باشد.

انواع فیلم برداری برای ساخت کلیپ عروسی در شمال

همانطور که توضیح داده شد، کلیپ فرمالیته معمولا در روزی قبل از روز عروسی فیلم برداری می شود. اما ممکن است شما ترجیح دهید فیلم برداری و عکس برداری فقط در یک روز و نهایتا در دو یا سه لوکیشن خاص انجام شود. این مکان های فیلم برداری ممکن است باغ، جنگل، تالار، مناظر طبیعی و... باشد. اما شکل دیگری نیز برای عکاسی و فیلم برداری عروسی ممکن است مد نظر شما باشد که البته هزینه های بیشتری نیز دارد. در این روش شما به عنوان عروس و داماد با تیم فیلم بردار و عکاس همراه می شوید و سفری چند روزه به شمال را آغاز می کنید. 
جنگل، دشت، دریا، کوه، رستوران و یا هر مکان دیگری ممکن است برای شما یک گزینه خوب برای فیلم برداری باشد. توجه داشته باشید ک در این شرایط علاوه بر هزینه های انجام فیلم برداری باید هزینه گریمور، هزینه اسکان، تغذیه و جابه جایی تمام تیم همراه خود را نیز مد نظر قرار دهید.

قیمت کلیپ عروسی در شمال

ساخت کلیپ عروسی در جنگل و طبیعت

عکاسی و فیلم برداری از جشن عروسی شما توسط تشریفات ثمین

تشریفات ثمین یکی از شناخته شده ترین مجموعه های تشریفات در در شهر تهران می باشد که خدمات خود را برای انواع مراسم عقد و عروسی، تولد، مراسم خصوصی و رسمی ارایه می دهد. در تشریفات ثمین می توانید از انواع منوهای پذیرایی و خدمات دهی بهره مند شوید. یکی از خدمات این مجموعه فیلم برداری و عکاسی و ساخت کلیپ عروسی لاکچری جدید از مراسم جشن نامزدی و ازدواج است که توسط بهترین فیلم برداران انجام می شود. ضمنا باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که هزینه ساخت کلیپ عروسی شمال توسط تشریفات ثمین نیز به صرفه تر می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW