تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

شرایط اجاره روف گاردن برای تولد

18 مرداد ، 1401
تشریفات ثمین

شرایط اجاره روف گاردن برای تولد از ابهاماتی است که ممکن است بسیاری از افراد با آن روبرو شده باشند. علت این موضوع به کمتر متداول بودن این نوع میزبانی ها و اطلاعات کم در این زمینه بر می گردد. امروزه جشن تولد ها در مکان های مختلفی برگزار می شود. تالارها، سالن اجتماعات، سالن کنفرانس و... مکان هایی هستند که برای برگزاری جشن تولد اجاره می شوند. در این بین روف گاردن ها با توجه به برخورداری از فضای آزاد یکی از گزینه های جذاب محسوب می شوند. در ادامه قصد داریم شرایط برگزاری یک جشن تولد در روف گاردن را با هم بررسی کنیم.
شرایط اجاره روف گاردن برای تولد

تزیین روف گاردن برای جشن تولد

چرا اجاره روف گاردن برای تولد گزینه خوبی است؟

در چند سال اخیر گسترش و شیوع ویروس کرونا باعث شد تا بسیاری از مجالس یا کنسل شوند و یا برگزاری آن صرفا در فضای باز ممکن باشد. اما این صرفا تنها دلایل برای انتخاب روف گاردن نیست. امروزه روف گاردن های متنوع و با طراحی های به روز و زیبایی بر روی پشت بام ساختمان ها بنا شده است. خاص ترین ویژگی روف گاردن ها تسلط بر نمای اطراف و داشتن هوای آزاد است. این دو ویژگی باعث شده است تا تشریفات مجالس نیز به سراغ بهترین روف گاردن های شهر رفته و امکان اجاره روف گاردن برای تولد یا سایر مجالس را به مشتریان خود عرضه کنند.

مزایای برگزاری مراسم تولد در روف گاردن ها

روف گاردن در زبان فارسی با کلمه باغ بام ترجمه شده است که ترجمه بسیار نزدیکی به نظر می رسد. اجاره روف گاردن برای تولد از گزینه های جذاب برای برگزاری مراسم است و مزایای بسیاری دارد. از جمله این مزایا باید به این موارد اشاره داشته باشیم:

  • موقعیت بهتر برای عکاسی
  • امکان تفریح ایمن برای کودکان
  • امکان طراحی دکوراسیون اختصاصی
  • بهره مندی از هوای آزاد و چشم انداز شهر

مزایای برگزاری مراسم تولد در روف گاردن ها

جشن تولد در روف گاردن

موقعیت بهتر برای عکاسی از تولد در روف گاردن

روف گاردن ها به دلیل نمای زیبایی که از سطح شهر و اطراف ساختمان مهیا می کنند، یکی از بهترین گزینه ای برای عکاسی در جشن تولد محسوب می شوند. البته نکته مهم دیگر در مورد عکاسی از برگزاری مراسم تولد در روف گاردن توجه داشتن به نور محیط است. البته جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد. با توجه به اینکه اکثر جشن تولد ها در شب برگزار می شود، برای جبران کمبود نور می توانید از رفلکتورهای مخصوص عکاسی استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون اختصاصی برای روف گاردن ها

یکی از مزیت های روف گاردن ها اکان طراحی دکوراسیون به شکل اختصاصی است. گرچه تزئیناتی به شکل پایه در روف گاردن ها وجود  دارد اما ممکن است آن را نپسندید و قصد طراحی یک دکوراسیون اختصاصی را داشته باشید. برای انجام این کار می توانید از تشریفات تولد استفاده کنید. ایده های خود را در اختیار آنها قرار دهید تا بهترین دکوراسیون تولد در روف گاردن را برای شما طراحی و اجرا کنند.

پربازدیدترین مطالب ما را دنبال کنید!

امکان تفریح ایمن برای کودکان در روف گاردن

روف گاردن ها در پشت بام ها قرار دارند اما جای هیچ نگرانی بابت امنیت و ایمنی کودکان وجود ندارد. باغ بام ها غالبا به شکل ایمنی ساخته می شوند و تلاش می شود تا امکان سقوط افراد و اشیا را به حداقل میزان ممکن برساند. از طرف دیگر روف گاردن ها محیط هایی اختصاصی هستند و شما با خیال راحت می توانید از ایمنی و امنیت کودک خود حین برگزاری مراسم تولد در روف گاردن اطمینان خاطر کسب کنید.

بهره مندی از هوای آزاد و چشم انداز شهر

اگر جشن تولد شما در یک هوای مطبوع بهاری برگزار شود، می توانید از خنکای دل انگیز بهار و منظره زیبای درختان تازه سبز شده و شکوفه زده نیز استفاده کنید. بهتر است در صورت تمایل اجاره روف گاردن برای تولد را به فصول گرم سال انتقال دهید. اگر زمان تولد فرد مورد نظر در فصل زمستان قرار دارد، روف گاردن ها گزینه خوبی برای برگزاری مراسم تولد نیستند.

نکاتی در مورد شرایط اجاره روف گاردن برای تولد

  • حتما قبل از رزرو و اجاره روف گاردن قيمت مناسب برای تولد پیش بینی های هواشناسی را بررسی کنید تا بارندگی شما را غافلگیر نکند.
  • اگر قصد برگزاری مراسم تولد در زمستان را دارید روف گاردن های سرپوشیده یا مجهز به سیستم گرمایشی را انتخاب کنید.
  • در هوای آزاد امکان آلوده شدن خوراکی ها بیشتر وجود دارد. اگر روف گاردن انتخابی شما سرباز است حتما از کاور استفاده کنید یا پذیرایی شما بسته بندی باشد.
  • اگر قرار است یک مراسم پر شور و پر از سر و صدا داشته باشید، روف گاردن ایی را انتخاب کنید که فاصله کافی تا منازل مسکونی دارند و مزاحم همسایگان نمی شوند.
  • گرچه بیشتر باغ بام ها امن هستند اما بهتر است قبل از اجاره روف گاردن برای تولد یک بار از محل دیدن کنید و از ایمنی آن مطمئن شوید. اگر قرار است کودکان نیز در این مراسم حضور داشته باشند این موضوع اهمیت بیشتری خواهد یافت.
  • قبل از رزرو حتما از وجود نور کافی برای برگزاری مراسم و عکاسی یا فیلم برداری اطمینان حاصل کنید.

نکاتی در مورد شرایط اجاره روف گاردن برای تولد

اجاره روف گاردن برای جشن تولد

شرایط اجاره روف گاردن برای تولد از تشریفات ثمین

برگزاری مراسم تولد در مکان هایی که مثل روف گاردن ها فضای آزاد دارند، مزایا و معایب خاص خود را دارد. اگر در تصمیم خود برای برگزاری مراسم در روف گاردن ها دو دل هستید، بهتر است با متخصصان در این زمینه و در مورد قیمت اجاره روف گاردن در تهران مشورت داشته باشید. مجموعه تشریفات ثمین یکی از برگزار کنندگان انواع مراسم مختلف در تالارها، رستوران ها، روف گاردن ها، سالن های مختلف و... می باشد که سالها تجربه برگزاری مراسم مختلف را در کارنامه خود دارد. برای برگزاری مراسم خود در روف گاردن می توانید به مجموعه تشریفات ثمین مراجعه کرده تا دغدغه ای بابت برگزاری مراسم خود نداشته باشید و بهترین انتخاب ها را پیش روی خود ببینید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW