تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

قیمت دی جی برای جشن تولد چقدر است؟

16 فروردین ، 1401
تشریفات ثمین

قیمت دی جی برای جشن تولد به عواملی چون تجربه و مهارت، خدمات، تجهیزات، میزان شهرت، زمان مراسم تولد و غیره بستگی دارد. در حقیقت؛ دی جی به کسی گفته می شود که آهنگ های ضبط شده را از روی دیسک انتخاب کرده به شکل متفاوتی آن را اجرا می کند. امروزه دی جی پایه ی اساسی تمام مهمانی ها، مخصوصا جشن های تولد است. یک دی جی، با مهارت و هنر خود می تواند باعث ایجاد شادی و نشاط در مهمانی ها و دورهمی ها باشد. در ادامه در این مقاله با تشریفات ثمین همراه بشوید تا با هم به بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت ارائه شده توسط دی جی ها برای جشن تولد و ویژگی های آن بپردازیم. با ما همراه باشید.

دی جی برای جشن

دی جی برای جشن

عوامل تاثیرگذار بر قیمت دی جی برای تولد

عوامل زیادی بر قیمت دی جی برای مراسم تولد تاثیر می گذارد. این عوامل شامل تجهیزات، میزان شهرت، تعداد افراد همراه، خدمات، تجربه و مهارت، روز تولد، مکان تولد، مدت تولد و غیره است. در ادامه به بررسی هر یک از این عوامل می پردازیم. همچنین در ابتدا لازم است بدانید که معمولا شما باید 10 الی 15 درصد هزینه تولد را صرف دی جی کنید.

تاثیر میزان تجهیزات دی جی بر قیمت

با پیشرفت تکنولوژی، شاهد پیشرفت ابزار دی جی ها نیز می باشیم. این تجهیزات شامل دستگاه دی جی، کامپیوتر، هدفون، بلندگو، میکروفن و تجهیزات نورپردازی است. تجهیزاتی مانند نورپردازی یا آمپلی فایر بستگی به تعداد مهمان ها و بودجه شما دارد. اگر تعداد مهمانان شما کمتر باشد به مراتب از دستگاه هایی با قدرت کمتر پخش صدا نیز می توان بهره مند شد، زیرا که در این شرایط هر کدام دارای قیمت بهتر و مناسب تری خواهند بود.

تجهیزات دی جی برای جشن تولد

تجهیزات دی جی برای جشن تولد

میزان شهرت دی جی

یکی از عوامل مهم تاثیرگذار بر قیمت دی جی برای تولد، میزان شهرت این فرد است. اگر دی جی معروف و شناخته شده باشد و از مهارت کافی در مدیریت تولد برخوردار می باشد، در این صورت دستمزد بالاتری می گیرد. سعی کنید متناسب با بودجه خود، بهترین دی جی را طبق علاقه مندی خود انتخاب کنید.

تاثیر تعداد افراد همراه دی جی بر قیمت

ممکن است افراد دیگر مانند گریمور و یا شخصیت های کارتونی نیز همراه دی جی باشند تا تولد کودکان را با شکوه تر برگزار کنند. در این صورت باید دست مزد هر کدام را جداگانه نیز بپردازید. که این خود باعث افزایش نرخ شما خوهد شد.

پربازدیدترین مطالب ما را دنبال کنید!

تاثیر خدمات بر قیمت دی جی برای مراسم جشن تولد

هرچه خدمات ارائه شده باشد، قیمت دی جی بالاتر می رود. از خدمات ارائه شده توسط دی جی می توان به برگزاری مسابقات و سرگرمی های مفرح مهمانان اشاره کرد. این گزینه را اگر به درستی مدیریت کنید هزینه شما نیز مطلوب تر خواهد بود.

تجربه و مهارت دی جی برای جشن تولد

هرچه تجربه و مهارت دی جی بالاتر باشد، جشن تولد باشکوه تری برای شما به ارمغان می آورد. مهارت دی جی در انتخاب و اجرای آهنگ متناسب با فضای تولد، از هنرهای یک دی جی با تجربه است. بنابراین سعی کنید در انتخاب دی جی تولد به این نکات توجه فرمایید.

تجربه و مهارت دی جی برای جشن تولد

تجربه و مهارت دی جی برای جشن تولد

تاثیر روز تولد بر قیمت دی جی تولد

روز و تاریخ برگزاری جشن تولد نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت دی جی است. اگر تولد در آخر هفته یا تعطیلات رسمی و مناسبت ها برگزار شود، گران تر از اواسط هفته است. نکته مهم دیگر این است که سعی کنید روز برگزاری تولد را زودتر با دی جی هماهنگ کنید تا بتوانید زمان مناسبی را رزرو کنید. در این صورت می توانید بر قیمت اعلام شده و بودجه خود توجه و نظارت کاملی داشته باشید.

تاثیر مکان تولد بر قیمت دی جی برای جشن تولد

مکان برگزاری تولد نیز از عوامل دیگر تاثیر گذار بر قیمت دی جی برای تولد است. اگر تولد در بیرون شهر برگزار شود، هزینه ایاب و ذهاب دی جی و همراهان وی نیز به دستمزد آن ها اضافه می شود.

تاثیر مدت تولد بر قیمت دی جی برای برنامه جشن تولد

مدت زمان برگزاری تولد نیز از عوامل دیگر تاثیرگذار بر قیمت دی جی برای مراسم تولد است. معمولا برنامه دی جی بین 2 تا 3 ساعت برگزار می شود. اما اگر تمایل به اضافه کردن این زمان داشته باشید، می توانید هزینه آن را جداگانه بپردازید.

ویژگی های دی جی با قیمت مناسب

از ویژگی های دی جی خوب این است که در کنار قیمت مناسب، توانایی برگزاری یک جشن تولد شاد و پر انرژی را داشته باشد. ویژگی های یک دی جی خوب به شرح زیر است.
  • یک دی جی تولد باید اخلاق خوبی داشته باشد تا کودکان را جذب کند. معمولا مدیریت تولد کودکان کار دشواری است که یک دی جی با اخلاق خوب می تواند بچه ها را جذب خود کند تا حرف شنوی داشته باشند. 
  • یک دی جی خوب باید بتواند کودکان و مهمانان را سرگرم کند. دی جی با نظرخواهی و برگزاری مسابقات می تواند این کار را به خوبی انجام دهد.
  • دی جی خوب باید ظاهری مناسب تولد داشته باشد و اگر برای کودکان برنامه اجرا می کند باید تم تولد را رعایت کند. تا کودکان بتوانند راحت تر با او ارتباط برقرار کرده و دوست شوند.
  • کنترل کودکان در هنگام بازکردن کادوها و برش کیک کمی سخت است. بنابراین، دی جی خوب باید توانایی مدیریت و کنترل تولد را داشته باشد.
  • قیمت دی جی برای جشن تولد باید با امکانات ارائه شده تناسب داشته باشد.

تشریفات ثمین همراه شما در انتخاب

در این مقاله سعی شد به معرفی کاملی از قیمت دی جی برای جشن تولد پرداخته شود. شما می توانید با کمی تحقیق و بررسی، بهترین ها را انتخاب نموده و برای مراسم تولد خود داشته باشید.  در صورتی که تمام نکات گفته شده را بر اساس بودجه مورد نظر خود رعایت کنید، می توانید مطلوب ترین تولد را با دی جی به همراه داشته باشید. تشریفات ثمین مفتخر است تا شما همراهان همیشگی را در برگزاری هر چه بهتر جشن تولد همراهی نماید. همچنین شما می توانید در زمان مورد نظر از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان این محموعه تماس حاصل فرموده و مشاوره های لازم برای انتخاب هر گزینه را بدست آورید. این مجموعه با ارائه بهترین خدمات در زمینه هایی همچون؛ بهترین سالن ها و تالار ها، عکاسی و فیلم برداری حرفه، نور پردازی، موسیقی سنتی، ماشین های قدیمی، انواع غذا و دسر های بین المللی، حریر آرایی، شمع آرایی، دیزاین، اجرای موزیک مجالس و ... همراه شما سروران گرامی برای ثبت خاطرات دل پذیر و به یاد ماندنی می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW