تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

آشنایی با جدیدترین مدل لباس عروس سال 2022

06 بهمن ، 1400
تشریفات ثمین

اگر به تازگی در انتظار مراسم عروسی خود هستید و به دنبال جدیدترین مدل لباس عروس هستید ما در این مقاله جدیدترین مدل لباس عروس سال 2022 را به شما معرفی خواهیم کرد می دانید که لباس عروس و مدل آن بسیار با اهمیت است شما باید در لباس عروسیتان بدرخشید و چه بهتر که جدیدترین مدل لباس عروس سال 2022 را بشناسید و طبق مد روز استایل لباس عروس خود را انتخاب کنید تا در شب عروسی خود حسابی به چشم بیایید و بدرخشید.

آشنایی با جدیدترین مدل لباس عروس سال 2022

لباس عروس معمولا در مدل های مختلف طراحی و دوخته می شود زیرا لباسی است که اهمیت زیادی دارد و باید در انتخاب آن بسیار دقت شود تا علاوه بر اینکه طبق مد روز باشد متناسب اندام فرد هم باشد تا زیبایی لباس دو چندان شود و حسابی به چشم بیاید. در این قسمت انواع مدل لباس عروس که برای سال جدید هم ترند هستند را با هم بررسی می کنیم خوب است که لباس مناسب را برای اندام خاص خود بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. 

لباس عروس با دامن های پفی 

یکی از لباس عروس هایی که بسیار پرطرفدار است و امسال باز هم ترند است لباس عروس با دامن پفی است دامن این لباس می تواند بسته به سلیقه ی شما کوتاه یا بلند باشد این بسته به خواسته ی شماست. لباس پفی هم بسیار چشمگیر و زیبا ست و هم مشکلات اندام و پایین تنه را می پوشاند و می تواند انتخاب خوبی برای شب عروسی شما باشد زیرا هم مشکلات اندام شما را به خوبی پوشش می دهد هم موقع حرکت بسیار جلب توجه کرده و زیبایی خود را به رخ می کشد اگر قد کوتاهی دارید خوب است که از این نوع لباس عروس استفاده نکنید.

جدیدترین مدل لباس عروس سال

جدیدترین مدل لباس عروس سال

آشنایی با جدیدترین مدل لباس عروس سال 2022 با دنباله های کوتاه

 باید بدانید که ترند امسال لباس های عروس با دنباله های کوتاه است که بسیار مدرن و شیک است.حرکات عروس داخل لباس محدود نمی شود و عروس کاملا داخل آن راحت است.دنباله های کوتاه به سادگی حمل می شوند و ظاهری زیبا و مدرن دارند. 

مدل لباس عروس

مدل لباس عروس

لباس عروس بالاتنه تنگ تا زیر باسن

برای آشنایی با جدیدترین مدل لباس عروس سال 2022  به یکی از مدلهایی که این سال ترند شده است یعنی لباس بالاتنه تنگ توجه کنید. این مدل شامل لباس عروس هایی است که از بالاتنه تا زیر قسمت باسن تنگ هستند و بعد از آن گشاد می شوند که برای خانم های کشیده و لاغر مناسب است و برای خانم هایی که دارای اندام ریز و ظریف هستند کاملا مناسب است برای کسانی که پایین تنه ی چاق دارند یا کلا درشت هیکل هستند اصلا مناسب نیست زیرا قسمت شکم و پهلو و باسن بزرگ را اصلا خوب نشان نخواهد داد.

جدیدترین مدل لباس عروس سال 2022 با دامن کلوش

برای آشنایی با جدیدترین مدل لباس عروس سال 2022 باید بدانید که یکی از این ترند های پرطرفدار لباس عروس با دامن کلوش است، دامن کلوش این لباس بسیار چشمگیر است . این لباس برای همه ی اندام ها مناسب است هم خانم های کشیده و لاغر هم خانم ها ی تو پر و چاق و این مدل همیشه ترند بوده و امسال هم هست چرا که طرفداران خاص خود را دارد.

لباس عروس 2022

لباس عروس 2022

لباس عروس مدل الاین مادیفا

جدیدترین مدل لباس عروس سال 2022 مدل الاین مادیفاید است این مدل بسیار پرطرفدار است و زیبا  و جدیدترین لباس عروس مدل سال است .این لباس تا روی باسن به بدن می چسبد و بعد از آن چین می خورد یا کلوش می شود که دامن آن حالت برش خورده دارد و بدن نماست این لباس مناسب عروس خانم هایی است که کمری باریک دارند و این لباس کمی  آنها را تو پرتر هم نشان می دهد. بازیگران هالیوود از این لباس و مدل آن بسیار استقبال کرده اند.

جدیدترین مدل لباس عروس سال 2022 با مدل پری دریایی

یکی از ترند ها که همیشه طرفداران خاص خود را دارد همین مدل پری دریایی است که برای لباس عروس بسیار شیک و زیبا و تجملاتی به نظر می رسد. می دانید که این لباس می چسبد و روی زانو کلوش می شود و برای خانم هایی که اندامی لاغر و متناسب دارند بسیار مناسب است. اگر چاق هستید این مدل اصلا توصیه نمی شود. این مدل لباس عروس بسیار شیک است و حتما در مجلس عروسی خود خواهید درخشید زیرا زیبایی و تناسب شما را به نمایش همگان خواهد گذاشت. برای این مدل می توان از ساتن یا گیپور بسته به سلیقه ی خود استفاده کنید و می توانید آن را بدون آستین یا با استین سفارش دهید.اگر سرشانه های زیبا و بازو های ظریف و کشیده دارید حتما از دکلته ی آن استفاده کنید و زیبایی خود را به رخ همگان بکشید.

جدیدترین مدل لباس عروس سال 2022

جدیدترین مدل لباس عروس سال 2022

لباس عروس مدل شیث

اگر قد بلندی دارید این لباس که از بالا تا پایین تنگ است و دامن ان هم راسته است امسال بسیار ترند شده است اگر گودی کمر داشته باشید اصلا مناسب شما نخواهد بود زیرا ممکن است گودی را کامل نشان دهد. این مدل پرطرفدار است و بسیار شیک .

لباس عروس با دامن کوتاه

لباس عروس کوتاه امسال بسیار ترند شده است و مناسب عروس خانم هایی که جسارت دارند و مینیمال هستند. کوتاهی لباس در واقع بخش زیبای لباس خواهد بود. اگر مراسم دوستانه و گرمی دارید حتما به این مدل خاص فکر کنید می توانید آن را متناسب با اندام خود بدوزید معمولا کسانی که دو بار جشن می گیرند در جشن دوم لباس کوتاه می پوشند. شما می توانید با این لباس عروس اکسسواری بسیار شیک و مینیمال مانند کلاه یا دستکش یا تور کوتاه استفاده کنید که بر زیبایی و خاص بودن آن بیفزاید. توجه کنید که در این لباس عروس پاهای شما جلب توجه خواهد کرد پس کفش شما باید بسیار شیک باشد زیرا این نوع لباس باعث می شود ناخودآگاه تمرکز همه روی پاها و کفش شما بیشتر باشد پس باید در انتخاب کفش حسابی وسواس به خرج دهید.

لباس عروس با دامن کوتاه

لباس عروس با دامن کوتاه

لباس عروس مدل سلطنتی

این مدل دامن از زیر سینه صاف و ساده شروع می شود تا به پایین این مدل برای کسانی که قد کوتاهی دارند توصیه می شود زیرا باعث می شود قد شما بلندتر به نظر برسد. اگر طرفدار طرح کلاسیک هستید حتما این مدل را امتحان کنید مدلی است که هیچ وقت دمده نشده و امسال هم ترند است. 

لباس عروس مدل دکلته ی آستین پفی

این مدل ترند امسال است البته این مدل سال هاست که طراحی شده ولی به دلیل زیبایی و طرفداران خاص خود همراه ترند می شود و با طراحی تازه به بازار می آید. امسال هم آستین های پفی بسیار مد است. استن پفی با شکل و طراحی مدرن بسیار فانتزی و زیبا و خاص خواهد بود این مدل از زیر سینه شروع می شود و تا قسمت پایین کمی پف دارد. اگر خانمی هستید که می خواهید یک لباس عروس فانتزی و رویایی داشته باشید این مدل برای شما طراحی شده است. 

لباس عروس مدل  آستین‌دار

اگر به دلایلی می خواهید که لباس عروستان پوشیده تر باشد می توانید از این مدل که امسال ترند هم است استفاده کنید زیرا استین دار است و پوشیده و می توانید با خیال راحت آن را به تن داشته باشید.

پرطرفدارترین مطالب ما را از دست ندهید!

لباس عروس رنگی

یکی از ترند های امسال لباس عروس رنگی است این لباس عروس بسیار خاص است زیرا طبق معمول لباس عروس برای مجلس عروسی که همواره سفید بوده، نیست اگر می خواهید عروس خاصی باشید و هنجارشکن هستید حتما به لباس عروس رنگی فکر کنید مخصوصا رنگ امسال که طیف بنفش است و برای لباس عروس می تواند بسیار شیک و تجملاتی شود.همیشه سعی کنید لباس عروسی را  انتخاب کنید که در ان راحت باشید و شما را محدود نکند و البته در عکس و فیلم عروسی جلوه ای خاص داشته باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW