تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

نکات مهم برای اجاره ماشین عروس

20 دی ، 1400
تشریفات ثمین

نکات مهم برای اجاره ماشین عروس امروزه با توجه به اینکه افراد زیادی هستند که تمایل دارند با ماشین های لوکس و رسمی و گران قیمت مراسم عروسی خود را برگزار کنند، بسیار اهمیت پیدا کرده است. رانندگی با اتومبیل های لوکس و یا گران قیمت توانسته مراسم عروسی را مجلل تر گرداند و زیبایی بیشتری به مراسم ببخشد. با توجه به اینکه اتومبیل های لوکس و گران هزینه بسیار زیادی دارند و برای تهیه و خرید آنها افراد باید هزینه های گزافی بپردازند، برگزاری مراسم عروسی با این نوع از اتومبیل ها بسیار سخت و دشوار است. به همین دلیل در ادامه تصمیم داریم پیرامون نکات مهم برای اجاره ماشین عروس اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم.

چرا توجه به نکات مهم برای اجاره ماشین عروس تا این اندازه اهمیت دارد؟

برخی از افراد امروزه ترجیح می دهند به جای کرایه ماشین و اتومبیل های بسیار گران قیمت، از ماشین شخصی خود استفاده نمایند ولی دیگر امروزه این موارد بسیار کمتر از سابق به چشم می آید و به نظر می آید که دیگر بیشتر افراد تمایل به کرایه اتومبیل های گران قیمت و لوکس نشان داده اند‌. ساختن یک شب رویایی برای خود و همسرتان نیاز به برنامه ریزی های گسترده ای دارد و به همین خاطر است که ما توصیه می کنیم به نکات مهم برای اجاره ماشین عروس توجه نمایید تا در ساختن این شب رویایی به شما راهنمایی های لازم را ارائه نماییم.

هم اکنون افراد زیادی هستند که حاضر نیستند ریسک کرایه اتومبیل های گران قیمت را به جان بخرند ولی بعد از مدت ها هم اکنون این موضوع بیشتر پذیرفته شده است. برای افرادی که کمی نسبت به این موضوع ترس و گارد دارند توصیه می کنیم که اتومبیل همراه با راننده کرایه نمایند تا این چنین ترس آنها از راندن اتومبیل گران قیمت کاهش پیدا کند. به علاوه افرادی هستند که گواهینامه رانندگی ندارند و با اجاره خودرو همراه با راننده می توانند به راحتی از کرایه اتومبیل در روز عروسی خود لذت ببرند.

اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس

نکات مهم برای اجاره ماشین عروس از نوع کروک

از جمله اتومبیل هایی که بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند و کسب اطلاعات درباره نکات مهم برای اجاره ماشین عروس ضروری می باشد، اتومبیل های کروک می باشد. ماشین های کروک، از جمله ماشین های بسیار جذابی اند که بدون سقف می باشند و برخی از افراد علاقه زیادی به کرایه و خرید آنها دارند. البته کرایه این نوع از خودروها در فصول بسیار سرد که در آن بارش و بارندگی فراوان است، چندان مناسب نیست.

 در عین حال سقف ماشین های کروک همانند سانروف به راحتی بسته می شود و محدودیت چندانی در اجاره و کرایه آنها در شب عروسی شما وجود نخواهد داشت. یکی از مهم ترین نکات در اجاره ماشین های کروک این است که شما مجبور می باشید این نوع از اتومبیل ها را بدون راننده کرایه نمایید زیرا اغلب ماشین های کروک دو نفره هستند. فیلم برداری و عکاسی این نوع از ماشین ها بسیار زیبا و خاص و متفاوت خواهد شد و کرایه آنها به شدت توصیه می شود.

نکات مهم برای اجاره ماشین عروس از نوع کروک

نکات مهم برای اجاره ماشین عروس از نوع کروک

نکات قابل توجه برای اجاره ماشین عروس

از جمله نکات مهم برای اجاره ماشین عروس توجه به نرخ کرایه آنها می باشد. با توجه به آنکه نرخ کرایه خودرو ها بیشتر به اینکه شما با راننده و یا بدون راننده اتومبیل را کرایه می کنید و یا مدل آنها چه می باشد، بستگی دارد. شما تنها می توانید نهایتا این اتومبیل ها را تا ۱۲ شب و برای ۱۵ ساعت کرایه نمایید. به علاوه به ازای هر ساعت اضافه شما مجبور به پرداخت ۱۰ درصد نرخ کرایه اضافه تر خواهید بود.

پرطرفدارترین مطالب ما را از دست ندهید!

اگر شما مجبور به پرداخت هزینه بنزین شدید این هزینه بر عهده شما می باشید و خارج از هزینه کرایه ماشین حساب می شود. اگر شما کرایه ماشین عروس را بدون راننده انجام دهید، باید چک ضمانت را نیز به علاوه مدارک خود ارائه نمایید ولی اگر کرایه اتومبیل را به همراه راننده انجام دهید دیگر نیازی به ارائه چک ضمانت نیست و باید تنها هزینه ای بیشتر بپردازید و تمام مسئولیت های ماشین بر عهده خود راننده خواهد بود و در صورت وارد شدن آسیب به اتومبیل دیگر نیازی نیست که شما غرامتی پرداخت نمایید.

نکات اجاره ماشین عروس

نکات اجاره ماشین عروس

نکات مهم در رابطه با انتخاب ماشین عروس

از جمله نکات مهم برای اجاره ماشین عروس، می توان به گل آرایی این نوع از اتومبیل ها اشاره نمود. گل های رز و گل های ارکیده به قدری پر طرفدار اند که شما با به کار بردن آنها در گل آرایی اتومبیل خود باید قیمت بسیار گزافی بپردازید. بنابراین بهتر است که به نوع گل های استفاده شده در دیزاین و گل آرایی اتومبیل دقت کنید تا هزینه کرایه آن کاهش یابد.

انتخاب ماشین عروس

انتخاب ماشین عروس

قیمت اجاره ماشین عروس

تمامی خودرو ها و اتومبیل هایی که مناسب کرایه روز مراسم عروسی هستند، نرخ کرایه بسیار بالایی دارند و شما زمانی که در پی دانستن نکات مهم برای اجاره ماشین عروس می باشید باید به تمامی این نکات دقت کنید. البته نرخ کرایه اتومبیل های لوکس بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر از تهیه و خرید آنها می باشد. شما می توانید بعد از آنکه مدل و نوع اتومبیل دلخواه خود را انتخاب نمودید، به کسب اطلاعات درباره نرخ کرایه آن بپردازید.

هزینه اجاره ماشین عروس

هزینه اجاره ماشین عروس

انتخاب ماشین عروس

اتومبیل های لوکس که در ادامه آنها را نام خواهیم برد، از جمله مواردی است که شما می توانید بسته به نوع علاقه و تمایل خود هر کدام از آنها را کرایه نمایید و حتما فراموش نکنید که در هنگام کرایه به تمامی نکات مهم برای اجاره ماشین عروس آن نوع از اتومبیل دقت نمایید.

 • Hyundai Elantra
 • Hyundai Sonata LF
 • Hyundai Genesis
 • Hyundai Genesis Coupe
 • BMW 330i corak
 • Kia Cerato
 • BMW 528
 • BMW Z4
 • BENZ C200
 • BMW X6
 • BENZ S500
 • BENZ E250
 • TOYOTA Prado
 • Porsche Boxster
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW