تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

ذکر کارهای ممنوعه یک هفته قبل از عروسی

20 دی ، 1400
تشریفات ثمین

وقتی که صحبت از کارهای ممنوعه یک هفته قبل از عروسی می شود، لازم است که بسته به شرایطی که داریم، آن ها را به ترتیب بنویسیم و سپس بر اساس همان موارد کار های خود را پیش ببریم. به یاد داشته باشید که عزیزانی که با رعایت این نکات عروسی خود را انجام می دهند، دچار استرس کمتری می شوند و بهترین نتیجه و کیفیت را از آن خود می کنند.

بیان کارهای ممنوعه یک هفته قبل از عروسی

  • در اکثریت افراد دیده می شود که برای مراسم عروسی، موهای خود را رنگ می کنند و بر اساس همان هم آرایش و لباس را مشخص می کنند. توصیه ما این است که یک هفته قبل از عروسی موهای خود را رنگ نکنید، چرا که مو رشد دارد و ریشه مو به همان رنگ اصلی موی شما در می آید و سبب می شود حالت دو رنگ در شما دیده شود که خود کار را بی نظم و شلخته نشان می دهد. دو روز قبل از عروسی بهترین گزینه برای رنگ مو می باشد.
  • برخی افراد هستند که دارای اضافه وزن می باشند. رفع اضافه وزن نیازمند رعایت رژیم غذایی، ورزش کردن پیوسته و ... می باشد که همگی باید به خوبی توسط شما رعایت شوند. در حین ورزش دردهای مربوط به ماهیچه ایجاد می شوند که می توانند حتی راه رفتن را هم دچار مشکل کنند. با توجه به مرور کارهای ممنوعه یک هفته قبل از عروسی، ما می توانیم به این نکته پی ببریم که ورزش کردن نیازمند یک بازه طولانی چند ماهه و یا حداقل یک ساله می باشد، پس اگر بخواهید به صورت فشرده ورزش کنید، درد های ماهیچه ای شما در حین عروسی با شما همراه خواهند بود.
  • کارهای ممنوعه یک هفته قبل از عروسی معمولا برای افراد زیادی مفید بوده اند و کمک کرده اند که روز خوبی برای عروس و داماد ایجاد شود. سعی کنید غذای سبکی را در هفته آخر میل کنید. به خصوص در روز قبل از عروسی که ممکن است در اثر استرس گوارش شما دچار مشکل شود. خوردن سوپ، آش جو، آبمیوه و ... از جمله پیشنهاد های ما به شما می باشند.
  • تمامی لباس ها و قرار های ملاقات خود را چک کنید و روز آخر را تنها به استراحت اختصاص دهید. به هیچ وجه خواب شب آخر را به سبب انجام کار ها خراب نکنید، چرا که پوست شما برای روز عروسی کدر می شود و ممکن است حالت خستگی شما در تمامی عکس ها ثبت شود.  آگاهی از کار های ممنوعه باید در اولویت هر فردی که قرار است مراسم برقرار کند، باشد.

بایدها و نبایدهای قبل از مراسم عروسی

بایدها و نبایدهای قبل از مراسم عروسی

آیا کارهای ممنوعه یک هفته قبل از عروسی توسط تمامی افراد رعایت می شوند؟

متاسفانه افراد زیادی هستند که از این موارد اطلاع کافی ندارند و رعایت نمی کنند. برای مثال در یک هفته قبل از عروسی شما نباید موهای خود را کوتاه کنید، چرا که ممکن است به طور کلی فرم و حالت مو دچار تغییر شود و مانند حالت اولیه خود نباشد. افرادی که به آرایشگاه های خوب مراجعه می کنند، خیلی خوب می دانند که توجه به این موارد چقدر می توانند مفید باشند. کارهای ممنوعه یک هفته قبل از عروسی می توانند شامل مراقبت های پوستی هم باشند. افرادی که همیشه از روش خاصی برای درمان جای کک و یا رفع جوش پوستی خود استفاده می کردند، لازم است که به همان روش اکتفا کنند و از مواد جدید در یک هفته قبل از عروسی استفاده نکنند. ممکن است دچار حساسیت پوستی شوند.

کارهای ممنوعه قبل از عروسی

کارهای ممنوعه قبل از عروسی

مراقبت پوستی جدید در دسته کار های ممنوعه یک هفته قبل از عروسی

پوست هر فردی می تواند مختلط، چرب و یا خشک باشد و از این سه مورد گفته شده خارج نخواهد بود. وقتی که شما پوست خودتان را به خوبی می شناسید و می دانید که با چه موادی به کیفیت خوبی می رسد، لازم نیست که روش خود را عوض کنید. آمادگی برای عروس شامل آمادگی پوستی هم می شود. به هیچ وجه از کرم های سنگین در قبل از عروسی استفاده نکنید و به صورت روتین از ماسک های روزانه کمک بگیرید. اگر تمایل دارید برای روز عروسی به سولاریوم بروید، احتمال سوختگی را هم در نظر داشته باشید، پس بهتر است از یک ماه قبل اقدام کنید.

اقدامات قبل از عروسی

اقدامات قبل از عروسی

کتاب ها و مجلات راهنما در مورد کارهای ممنوعه یک هفته قبل از عروسی

کارهای ممنوعه یک هفته قبل از عروسی هم برای عروس و هم برای داماد صدق می کند. آمادگی برای عروسی باید با دقت کامل انجام شود. برنامه ریزی عروسی معمولا توسط افرادی صورت می گیرد که در این زمینه آگاهی کامل دارند.

پرطرفدارترین مطالب ما را از دست ندهید!

میزان تاثیر آمادگی برای عروسی در استرس

وقتی که شما همه کار های خود را با برنامه انجام می دهید، دیگر اجازه نمی دهید که استرسی در کار وجود داشته باشد و با خیالی راحت مراسم را اجرا کرده و زندگی جدید خود را شروع می کنید، این نکات در زمان های قدیم خیلی مورد توجه قرار نمی گرفتند و به همین دلیل دعواهای زیادی در آن ها دیده می شد. عروسی باکیفیت نیازمند وقت و انرژی کافی می باشد.

آمادگی برای عروسی

آمادگی برای عروسی

دریافت راهنما برای عدم انجام کارهای ممنوعه یک هفته پیش از عروسی

راهنمایی های مربوط به کارهای ممنوعه یک هفته قبل از عروسی اعلام می کنند که این موارد می بایستی شخصی سازی شوند و سپس تک تک آن ها به خوبی توسط افراد رعایت شوند. وقتی که فردی نسبت به قهوه حساسیت دارد و آن را میل می کند دچار مشکلات گوارشی می شود، مطمئنا خودش خیلی خوب می داند که نباید آن را مصرف کند. اما در مقابل می توانیم شاهد افرادی هم باشیم که با قهوه انرژی می گیرند و کار های خود را با کیفیت بیشتری انجام می دهند. در حالت کلی کافئین می تواند در مصرف زیاد دچار سیاهی زیر چشم، گرفتگی صدا، به هم ریختن هورمون ها و ... شود.

کارهای ممنوعه قبل از عروسی

کارهای ممنوعه قبل از عروسی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW