تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

بررسی کامل لیست کارهای داماد قبل از عروسی

20 دی ، 1400
تشریفات ثمین

لیست کارهای داماد قبل از عروسی می تواند توسط گروه های هماهنگ کننده مراسم عروسی به دست شما برسند و اجازه دهند که با رعایت آنها مراسمی فوق العاده و بی نظیر را داشته باشید. در مراکز برگزار کننده عروسی برای اینکه بی نظمی در کار ایجاد نشود، لیست کاملی به شما ارائه می شود که تک تک آنها برای عروس و داماد ضروری می باشند و اگر کوتاهی در آنها صورت بگیرد، نتایج بد آن تنها خود شما را اذیت می کنند.

لیست کارهای داماد قبل ازعروسی

توجه به لیست کار های ممنوعه داماد قبل از عروسی باعث می شود فکر شما باز شود و تنها برای مواردی وقت بگذارید که واقعا ارزش دارند:

  • رزرو تالار برای برگزاری مراسم در اولویت کار ها قرار دارد. شما ابتدا باید مکان مورد نظر را پیدا کنید و سپس بر اساس آن نوبت آرایشگاه، تزئین ماشین و پخش کارت ها، دریافت غذا و میوه و ... را تعیین کنید. معمولا در تالار های شلوغ و پر طرفدار، شما باید از چند ماه قبل روز مراسم خود را مشخص کنید تا در نوبت قرار بگیرید.
  • اگر تالار شما درجه یک باشد، خود مسئولیت تهیه غذا، میوه و شیرینی را بر عهده می گیرد و بر اساس آن تصمیم می گیرد که چه کاری را انجام دهد. در انتها شما باید هزینه آنها را پرداخت کنید.
  • کارهای داماد به طور کامل بر اساس بازه زمانی که دارند تقسیم بندی می شوند. چک لیست داماد به شما نشان می دهد که برخی از کار ها به سبب داشتن اهمیت بیشتر باید در ابتدا انجام شوند و اگر شما حواستان باشد به هیچ وجه دچار مشکل نخواهند شد.
  • داماد آماده دارای استرس خیلی کمتری هم می باشد و به دور از هر گونه دغدغه ای کار خود را انجام می دهد.
  • قبل از عروسی تک تک موارد توسط افراد راهنما به شما توضیح داده می شوند.
  • لیست کارهای داماد قبل از عروسی باید همیشه همراه او باشد تا چیزی فراموش نشود.

لیست کارهای داماد قبل ازعروسی

لیست کارهای داماد قبل ازعروسی

لیست کارهای داماد قبل از عروسی که مرتبط به عروس می شوند

در زمان قبل وی باید نوبت آرایشگاه را تعیین کند و پیش پرداختی را بابت آن عرضه کند. معمولا کارهای ممنوعه داماد در این زمینه خیلی محدود هستند. لباس عروس اگر به صورت اجاره ای باشد لازم است که در صبح روز عروسی آن را دریافت کند. معمولا صبح ساعت 6 الی 7 عروس را به آرایشگاه می رسانند و در حدود ساعت دوازده او را به آتلیه و باغ برای دریافت عکس می برند. مواد غذایی باید برای آن روز سبک باشند تا آنها اذیت نشوند. لیست کارهای داماد قبل از عروسی به ما نشان می دهد که برخی از کار ها اگر زود تر انجام شوند، هزینه کمتری را به خود اختصاص می دهند. دریافت دسته گل عروس و تحویل آن بعد از اتمام کار عروس در آرایشگاه از دیگر وظاف داماد می باشد.

لیست کارهای قبل از عروسی

لیست کارهای قبل از عروسی

لیست کارهای داماد قبل از عروسی که مربوط به خود او می باشند

تزئین ماشین باید در همان روز عروسی انجام شود و این مورد نیز بر عهده خود داماد می باشد. فیلم برداری و عکاسی عروسی بسته به انتظاری که دارند باید رزرو شود. هر چه انتظار شما بیشتر باشد، لازم است که هزینه بیشتری را هم پرداخت کنید و خود را آماده پروژه سنگین تری کنید. در برخی از این فیلم برداری ها معمولا چند روزی طول می کشد و لازم است که برای تک تک روزها لباس ها و میکاپ لازم را داشته باشید. برای خود داماد هم خدمات مربوط به آراستگی وجود دارند. لیست کارهای داماد قبل از عروسی هم می توانند دسته بندی مخصوص به خود را داشته باشند. تهیه لباس خود داماد هم باید به صورت ویژه انجام شود تا برای کل مراسم بدون هر گونه چروکی باشد. اگر مراسم خیلی طولانی باشد دو دست لباس آماده می شوند. لیست کارهای داماد قبل از عروسی را دست کم نگیرید و اضطراب خود را با همان موارد از بین ببرید.

اقدامات قبل از عروسی

اقدامات قبل از عروسی

افرادی که در زمینه تهیه لیست کارهای قبل از عروسی کمک می کنند؟

این افراد می توانند شامل عزیزانی باشند که خود عروسی های موفقی را برگزار کرده اند و در این بخش فعالیت دارند، همچنین افراد تازه داماد هم که تازه چند ماهی می شود که از برگزاری مراسم آنها می گذرد هم می توانند کمک کنند. لیست کارهای داماد قبل از عروسی معمولا به صورت موردی نوشته می شود و لازم است که بعد از انجام کار آنها را به صورت تک به تک، تیک بزنید که نشان دهد کار به خوبی انجام شده است.

پرطرفدارترین مطالب ما را از دست ندهید!

کارهای قبل از عروسی چه زمانی باید نوشته شوند؟

زمانی که شما تصمیم به برگزاری مراسم می گیرید، با همان پرس و جوهای اولیه مشخص کنید که هر کاری در چه زمانی انجام شود بهتر می باشد، مسلما در آن حالت رضایت شما هم از کاری که انجام می دهید بیشتر می شود. لیست کارهای داماد قبل از عروسی می تواند توسط اشخاص مختلفی انجام شود، چرا که خود داماد در آن روز به میزان کافی دغدغه دارد، برای مثال کارهای جزئی بهتر است که توسط افراد مطمئن انجام شوند و داماد زمان بیشتری را به استراحت اختصاص دهد.

چک لیست اقدامات قبل از عروسی

چک لیست اقدامات قبل از عروسی

وظیفه داماد برای بعد از مراسم عروسی

داماد برای بعد از عروسی باید مکانی را در نظر داشته باشد تا اقوام با هم خداحافظی کنند. معمولا برخی از خانواده ها مشکلی ندارند که خانه عروس و داماد را بازدید کنند و در آن جا با هم وداع داشته باشند. در برخی دیگر از خانواده ها نیز مشاهده می شود که در خانه ای دیگر مانند خانه پدر داماد و یا خانه پدر عروس مراسم پایانی گرفته می شوند که در هر حالت به سلیقه خود افراد بستگی دارد. مرحله نهایی یک عروسی به همین جا ختم می شود.

وظایف داماد بعد از عروسی

وظایف داماد بعد از عروسی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW