تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

ویژگی های بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد

24 آذر ، 1400
تشریفات ثمین

ویژگی های بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد چیست؟ چگونه می توانیم یک تولد بسیار خاص و منحصر به فرد را در یک مکان خاص برگزار کنیم که با تولد های دیگر متفاوت باشد و همه از دیدن جشن تولد لذت ببرند؟ اگر شما نیز در حال خواندن این متن هستید یعنی شما نیز یکی از افرادی هستید که قصد برنامه ریزی برای یک جشن تولد را دارید و به فکر این هستید که این جشن تولد را کجا باید برگزار کنید؟ در این متن برای پیدا کردن پاسخ سوال های خود با ما همراه باشید.

ویژگی های بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد

هر جشن تولد معمولا با سلیقه بسیار متفاوتی نسبت به جشن تولد های دیگر برنامه ریزی خواهد شد، اما هر جشن تولد می تواند یک جشن بسیار به یادماندنی باشد. انتخاب محل تولد یکی از مهم ترین گزینه های جشن برای ایجاد یک فضای خاص و به یاد ماندنی است، شما برای انتخاب محل جشن تولد باید نسبت به ویژگی های بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد تسلط کامل را داشته باشید، به همین دلیل یک راهنما برای انتخاب مکان مناسب برای شما ایجاد کردیم.

بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد

بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد

راهنمای انتخاب مکان مناسب برای برگزاری تولد

1 ــ در ابتدا برای انتخاب ویژگی های بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد، برنامه ریزی کنید :

ویژگی های بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد طبق سلیقه شما انتخاب می شود، شما در ابتدا باید طبق برنامه ریزی خود مکان را انتخاب کنید به همین دلیل قبل از هر کار دیگری بهتر است یک لیست با سوال های زیر تهیه کنید تا در انتخاب مکان بتواند کمک کننده به شما باشد.

  • چه تعداد مهمان در تولد حضور دارند؟
  • جشن تولد کوچک است یا مهمانی بزرگ می باشد؟
  • آیا می خواهید شام سرو کنید؟
  • در چه ساعتی قصد برگزاری تولد را دارید؟
  • آیا قرار است جشن تولد یک سوپرایز باشد؟

انتخاب ویژگی های بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد

با توجه به سوال های خود و همچنین پاسخ های متعلق به هر شخص، شما باید ویژگی های موجود در هر مکان را با پاسخ های سوالات ذکر شده تطبیق دهید، در صورتی که پاسخ ها دارای همخوانی بالا با ویژگی مکان مورد نظر بودند شما می توانید جشن تولد خود را در مکان ذکر شده برگزار کنید.

ویژگی های بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد

ویژگی های بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد

مکان های مناسب برای برگزاری تولد

1 ــ برگزاری جشن تولد در خانه

مسلما اولین مکانی که هر شخص برای برگزاری جشن تولد به ذهنش می رسد خانه است، شما برای انتخاب خانه خود به عنوان مکان تولد باید از فضای کافی برای جشن تولد در خانه خود مطمئن باشید، زیرا برخی از خانه دارای فضای کافی برای برگزاری تولد نیستند و مهمان ها کمی اذیت خواهند شد، البته شما می توانید از کارهای مختلف مانند جمع کردن فرض ها و تغییر دکوراسیون برای ایجاد فضای بیشتر در خانه استفاده کنید.

پربازدیدترین مطالب ما را از دست ندهید!

برای مثال روی یک میز ناهار خوری بسیار بزرگ خوراکی های خود را بچینید، فرش ها را جمع کنید و سعی کنید مبل را به دور تا دور خانه انتقال دهید، در نهایت شما یک فضای بسیار بزرگ در خانه خود برای تولد ایجاد کرده اید، تولد در خانه معمولا هزینه های برگزاری تولد را کاهش خواهد داد و شما نیاز به پرداخت هزینه های کلان برای اجاره مکان نخواهید داشت.

مکان های مناسب برای برگزاری تولد

مکان های مناسب برای برگزاری تولد

2 ــ برگزاری جشن تولد در سالن اجتماعات

اگر شما تعداد مهمان های بسیار زیادی دارید یا قصد یک مهمانی بزرگ را دارید می توانید از سالن اجتماعات ساختمان ها، برج ها یا حتی پارکینگ که فضای بسیار زیادی را دارد برای برگزاری تولد خود استفاده کنید، اگر در ساختمان خود شما، سالن اجتماعات وجود ندارد می توانید از ساختمان های دیگر این سالن را اجاره کنید، بیشتر سالن های اجتماعات از سالن بیلیارد، استخر و باشگاه نیز برخوردار هستند که می توانند باعث متفاوت بودن فضای تولد شما نیز باشد.

هزینه اجاره سالن اجتماعات معمول بین 2 میلیون تا 20 میلیون وابسته به مساحت سالن، ویژگی های سالن، محله سالن اجتماعات و... می باشد، برای مثال برای اجاره سالن اجتماعات در بالا شهر این قیمت نسبت به اجاره سالن در پایین شهر افزایش پیدا خواهد کرد.

از معایب برگزاری تولد در سالن های اجتماعات می توان به تهیه وسایل توسط برگزار کننده اشاره کرد زیرا سالن های اجتماعات به هیچ عنوان وسایل تولد را فراهم ندارند.

برگزاری جشن تولد در سالن اجتماعات

برگزاری جشن تولد در سالن اجتماعات

3 ــ برگزاری جشن تولد در باغ یا ویلا

یکی از پرطرفدارترین حالت های برگزاری جشن تولد در باغ ها و ویلا های شهر می باشد، همچنین شما برای پیدا کردن یک باغ یا ویلا مناسب برای برگزاری تولد تنها کافی است در اپلیکشن های دیوار یا شیپور جستجو انجام دهید تا بهترین ویلا را مناسب با ویژگی های بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد خود انتخاب کنید. ویلا ها نسبت به مکان های دیگر برای برگزاری تولد بهتر می باشند، زیرا هم باکلاس تر هستند و هم شما زحمت کمتری برای ایجاد یک فضای مناسب برای تولد خواهید کشید.

برای اجاره باغ و ویلا برای برگزاری تولد، معمولا قیمت اجاره از یک میلیون تومان شروع می شود.

از ویژگی های بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد در باغ و ویلا می توان به عدم نگرانی برای ایجاد سر و صدا اشاره کرد. اما از معایب آن نیز می توان به رفت و آمد سخت تا ویلا برای مهمان ها اشاره داشت.

جشن تولد در باغ یا ویلا

جشن تولد در باغ یا ویلا

4 ــ جشن تولد در کافه

اگر به دنبال برگزار کردن یک جشن تولد دوستانه به همراه ویژگی های بهترین مکان برای برگزاری جشن تولد های ساده و صمیمی هستید، ما به شما برگزار کردن جشن تولد در کافه را پیشنهاد می کنیم. در هر کافه شما می توانید از چند روز قبل با صاحب کافه هماهنگی های لازم را برای تولد مورد نظر خود انجام دهید، همچنین صاحب کافه می توانید تزئینات شما را در کافه انجام دهد و تنها کافی است که شما یک کیک سفارش دهید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW