تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران

11 مهر ، 1400
تشریفات ثمین

برگزاری مراسم های مختلف در باغ ها و یا فضای سبز امروزه بسیار مورد توجه است. اما به دلیل هزینه بر بودن اجاره باغ و باغ ویلا ها امروزه بیشتر افراد تمایل به برگزاری جشن های خود در روف گاردن دارند. با شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران بیشتر آشنا می شویم.

روف گاردن چیست

ساخت فضای سبز بر روی بام سازه ها یکی از زیباترین مواردی است که امروزه طراحان و فعالان صنعت ساختمان به آن توجه ویژه ای دارند. در بیشتر سازه هایی که امکانات فراهم باشد بیشتر طراحان و مهندسان اقدام به ساخت این فضاها می نمایند. و اغلب افرادی که در صدد اجاره و یا خرید سازه ای برای سکونت هستند این گونه سازه ها را با یک فضای سبز بر بام آن انتخاب می نمایند. این فضای سبز بر بام سازه های بلند مرتبه روف گاردن نامیده می شوند. که هر طراح سازه بنا بر خلاقیت و ابتکار خود می تواند از انواع امکانات رفاهی و ایده های هوشمندانه برای ایجاد زیبایی بصری بیشتر در آن استفاده نماید. از این فضا علاوه بر ساکنان سازه می توان جهت اجاره برای برگزاری مجالس نیز استفاده نمود که این کار باعث می شود تا بتوان از درآمد حاصله جهت نگهداری این فضا سود برد. اما چگونه می توان برای برگزاری یک مراسم ویژه یک روف گاردن اجاره نمود؟ و شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران چگونه است؟

روف گاردن

روف گاردن

ویژگی های روف گاردن برای برگزاری مراسم

اگرچه بیشتر روف گاردن ها از زیبایی ویژه و خاصی سود می برند و امکانات در نظر گرفته شده برای آن ها برای ساکنان خود سازه ها مناسب است اما نمی توان از تمام روف گاردن ها برای برگزاری مراسم های مختلف استفاده نمود. برای همین شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران بسته به چند عامل مهم دارد. اما توجه نمایید که اگر تمایل به برگزاری یک مراسم ویژه در روف گاردن دارید باید حتما این نکات مهم را مد نظر قرار دهید. تعداد مهمانان، نوع فصل، نوع جشن و ... از موارد مهم در زمان انتخاب روف گاردن است.

روف گاردن برای مراسم

روف گاردن برای مراسم

شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران

روف گاردن ها امروزه بر روی بیشتر سازه ها در نظر گرفته می شوند. این سازه ها می تواند مسکونی و یا غیر مسکونی باشد. بیشتر روف گاردن ها بر روی بام سازه های مسکونی برای افراد ساکن در سازه ها در نظر گرفته شده است و افراد ساکن در آن می توانند برای برگزاری جشن ها یا مراسمات خود در آن با اجازه مدیر سازه و ساکنان دیگر از این فضا استفاده نمایند. اما روف گاردن هایی که بر روی سازه هایی نظیر هتل ها و یا مراکز تجاری ساخته می شوند قابلیت اجاره به صورت روزانه را داشته و برای این منظور در نظر گرفته شده اند. اما اجاره روف گاردن دارای چند شرط است که این شروط بر روی هزینه اجاره بها تاثیر زیادی دارد.

اجاره روزانه روف گاردن

اجاره روزانه روف گاردن

متراژ روف گاردن و تعداد مهمانان مهم ترین عامل

از مهمترین مسائلی که در شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران تاثیر زیادی دارد و این هزینه ها را افزایش می دهد متراژ روف گاردن است. اما انتخاب متراژ روف گاردن برای برگزاری هر نوع مراسمی خود بستگی به چند عامل مهم دارد. تعداد مهمانان و نوع مراسم تاثیر زیادی در متراژ فضای سبز محل برگزاری دارد. در صورتی که برای برگزاری یک جشن کوچک مانند: جشن تولد کودک خود اقدام به اجاره روف گاردن می نمایید می توانید از فضاهای کوچک تر برای این منظور استفاده کنید که تا مقدار زیادی نیز در اجاره بها تاثیر دارد. اما برای برگزاری مراسم های بزرگ مانند یک عروسی نیاز به فضای بزرگ دارید که لاجرم مجبور به پرداخت هزینه بیشتر برای اجاره آن خواهید بود.

متراژ مناسب روف گاردن برای مهمانان

متراژ مناسب روف گاردن برای مهمانان

پرطرفدارترین مطالب ما را از دست ندهید!

امکانات روف گاردن از شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران

ساخت روف گاردن ها برای هر سازه ای با طراحی ها و امکانات خاصی انجام می شود. اما روف گاردن هایی که به عنوان فضای سبز اجاره ای برای برگزاری مراسم های مختلف طراحی می شود از امکانات بیشتری برخوردار هستند. به عنوان مثال روف گاردن با داشتن فضایی سر پوشیده برای مواقع خاص مانند: بارش باران و یا تابش نور خورشید و یا فضایی ویژه برای برگزاری مراسم عقد و یا داشتن سیستم های ویژه برای مواقع ضروری مانند: قطع برق از اجاره بهای بیشتری نسبت به روف گاردن های دیگر برخوردار است. برای همین در شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران باید حتما به امکانات روف گاردن توجه نمود.

روف گاردن در تهران

روف گاردن در تهران

چگونگی پذیرایی و استفاده از خدمات مجالس از شرایط موثر بر اجاره

برگزاری جشن ها و مراسم ها در هر فضایی نیاز به هماهنگی و ارائه خدمات به صورت بسیار ویژه دارد. هیچ کس نمی تواند افرادی را به عنوان مهمان به جشنی دعوت نماید اما هیچ گونه خدماتی به آن ها ارائه ننماید. اما در بسیاری از مواقع ارائه خدمات از عهده میزبان خارج است. این کار به دلایل مختلفی اتفاق می افتد که مهمترین آن عدم آشنایی این افراد با نحوه ارائه خدمات دارد. به همین دلیل بیشتر روف گاردن ها با امکانات ویژه نظیر ارائه خدمات توسط افراد با تجربه اجاره داده می شوند. از دیگر شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران چگونگی ارائه خدمات و نحوه پذیرایی از مدعوین توسط مالکان روف گاردن است.

پذیرایی و خدمات تشریفات مجالس

پذیرایی و خدمات تشریفات مجالس

عوامل موثر در نرخ اجاره روف گاردن

چند عامل مهم دیگر می تواند تاثیر زیادی در اجاره روف گاردن داشته باشد. این عوامل نیز از شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران است که به صورت تیتروار عنوان می نماییم.

  • طراحی و دیزاین قسمتی از روف گاردن با توجه به نوع مراسم، مانند: دیزاین اتاق عقد یا دیزاین اتاق تولد.
  • گل آرایی، شمع آرایی و بادکنک آرایی محل.
  • استفاده از تم های مخصوص با توجه به تمایل افراد برای جشن های تولد

توجه نمایید که علاوه بر تمام موارد عنوان شده که از شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران است منطقه قرارگیری این فضا در شهر تهران نیز باعث می شود تا هزینه اجاره بها تغییر یابد. برای اطلاع از نحوه اجاره و همچنین اطلاع از شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران در مناطق مختلف تهران می توانید به سایت های مربوطه مراجعه و با کارشناسان در این زمینه گفتگو نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW