تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

هزینه اجاره باغ کوچک برای عروسی بر چه اساسی است

11 مهر ، 1400
تشریفات ثمین

امروزه به دلیل کوچک شدن فضای خانه ها و یا شلوغ بودن شهرها، بسته بودن فضای تالارها و بسیاری دلایل دیگر، افراد علاقه دارند تا مراسم عروسی خود را در فضای باز برگزار نمایند. اما باید بدین منظور، هزینه اجاره باغ کوچک برای عروسی را در نظر گرفت و بعد اقدام به این کار کرد. داشتن شرایط لازم برای برگزاری این مراسم و هماهنگ بودن با شرایط شما و همچنین داشتن قیمت مناسب برای این محیط ها، از شرایطی است که باعث انتخاب این مکان ها می شود.

مراسم عروسی در باغ و فضای باز

شاید یکی از لذت بخش ترین و زیباترین مراسم های عروسی را بتوانید در فضای باز تجربه نمایید زیرا با داشتن مراسم در فضای باز و در باغ ها، نه تنها از هوای خوب لذت خواهید برد، بلکه مهمانان شما نیز مشکل کمبود فضا، هوای گرم داخل خانه و سالن و ... را نخواهند داشت. استفاده از فضاهایی مانند باغ ها باعث می شود تا فیلم و عکس های شما نیز، بسیار زیبا و فوق العاده باشند. اگر باغ های کوچک را بدین منظور انتخاب نمایید، می توانید هزینه کمتری را برای این کار کنار بگذارید و در عین حال، مراسمی خاص داشته باشید.

اجاره باغ عروسی

اجاره باغ عروسی

باغ های کوچک، محیطی مناسب برای برگزاری عروسی

یکی از این فضاهای باز، باغ های کوچک هستند که در صورتی که تعداد محدودی مهمان برای جشن خود دارید، می توانید از این فضاها استفاده نمایید و آنها را اجاره کنید. هزینه اجاره باغ کوچک برای عروسی بالطبع، بسیار کمتر از هزینه باغ های بزرگ خواهد بود. قبل از اجاره این باغ ها، از امکانات و روش سرویس دهی در آنها اطمینان حاصل نمایید و مطمئن شوید که هزینه اجاره باغ کوچک برای عروسی مورد نظر شما به نسبت خدماتی که ارائه می کند، مناسب باشد.

باغ کوچک برای عروسی

باغ کوچک برای عروسی

شرایط لازم برای برگزاری عروسی در باغ های کوچک

در صورتی که تعداد محدود و مشخصی مهمان برای برپایی جشن عروسی خود دارید و فصل نیز برای برگزاری این مراسم در فضای باز مناسب است، بهترین گزینه برای شما می تواند باغ های کوچک باشد.

این باغ ها باید دارای شرایطی باشند:

  • تا حد امکان نزدیک به شهر بوده به طوری که مهمانان نیاز نداشته باشند تا مسافت زیادی را برای رسیدن به مقصد طی کنند.
  • فضای لازم برای قرار دادن میز و صندلی ها داشته باشند.
  • مکانی برای قرار دادن اتومبیل مهمانان تعبیه شده باشد.
  • داشتن یک سالن سرپوشیده کوچک برای تعویض لباس و یا کارهای دیگر
  • داشتن فضای مشخص برای سرو شام
  • دارا بودن محیطی با اندازه مناسب به نسبت تعداد مهمانان به عنوان پیست رقص
  • خدمات دهی خوب و غذای با کیفیت
  • فضای زیبا و با تزئینات مناسب
  • فضایی مختص به برگزاری مراسم عقد

اینها تنها تعدادی از شرایط لازم برای یک باغ کوچک است. میزان هزینه اجاره باغ کوچک برای عروسی باید متناسب با کلیه این شرایط و خدمات، در نظر گرفته شود.

برگزاری عروسی در باغ کوچک

برگزاری عروسی در باغ کوچک

میزان هزینه اجاره باغ کوچک برای عروسی

شاید از مهمترین آیتم هایی که در قیمت گذاری این باغ ها تاثیر مستقیم دارند بتوان به نسبت دسترسی و نزدیکی آن، زیبایی و تزئینات بکار رفته در آن و وسعت آن اشاره داشت.

پرطرفدارترین مطالب ما را از دست ندهید!

بدین منظور قبل از اقدام برای اجاره باید چند مورد را از نزدیک دید و سپس بر اساس نیاز و سلیقه خود اقدام به اجاره باغ در زمان مشخص کرد. به منظور تعیین هزینه اجاره باغ کوچک برای عروسی، یک مبلغ به عنوان ورودی برای هر فرد مشخص می شود و سپس سایر خدمات به این مبلغ اضافه می گردد. بنابراین باید با در نظر گرفتن بودجه خود اقدام به اجاره باغ نمایید.

اجاره باغ کوچک برای عروسی

اجاره باغ کوچک برای عروسی

اجاره باغ کوچک برای عقد

برخی از افراد قبل از مراسم عروسی، جشنی برای عقد خود می گیرند که ترجیح آنها برگزاری این جشن کوچک، در باغ های زیبای کوچک خواهد بود. بدین منظور باید در زمان اجاره باغ به داشتن فضایی برای برگزاری مراسم عقد و پهن کردن سفره عقد توجه داشت. برخی از افراد نیز مراسم عقد و عروسی کوچک و به اصطلاح خودمانی در باغ های کوچک برگزار می نمایند، به خصوص در شرایط کنونی و با همه گیری بیماری کرونا، جشن هایی کوچک و با تعداد محدودی مهمان در باغ های کوچک برگزار می شود، که هزینه باغ کوچک برای عروسی را نیز باید حتما در نظر داشته باشند. در اینگونه مراسم معمولا تعداد محدودی مهمان دعوت می شوند و شما می توانید هزینه اجاره باغ کوچک برای عروسی و مراسم عقد خود را بر اساس بودجه در نظر گرفته شده تعیین و باغ مورد نظر را انتخاب نمایید.

اجاره باغ کوچک برای عقد

اجاره باغ کوچک برای عقد

نحوه اجاره و پرداخت هزینه اجاره باغ کوچک برای عروسی

پس در صورت انتخاب باغ های کوچک برای مراسم خود باید کمی وقت بگذارید و در صورتی که باغی را می شناسید به آن مراجعه و از نزدیک امکانات آن را بررسی نمایید. یا با گذاشتن کمی وقت و گشتن در اینترنت، باغ های مورد نظر خود را پیدا و با آنها تماس بگیرید. از آدرس و مکان ها و خدماتی که ارائه می دهند، مطمئن شوید و قبل از عقد قرارداد اجاره، آن را از نزدیک ببینید. این مکان ها باید شرایط لازم برای برگزاری عروسی در باغ عروسی کوچک را داشته باشند. هزینه اجاره باغ کوچک برای عروسی باید با خدمات ارائه شده، مکان و آدرس باغ، متراژ باغ و حتی زیبایی و تزئینات و فضاسازی آن، کاملا متناسب باشد. برخی از این باغ ها تنها مکان مورد نظر را به شما اجاره می دهند و هیچ گونه خدمات دیگری ندارند. در این صورت هزینه پرداختی شما باید بسیار مختصر باشد. اما برخی سایر خدمات از جمله نورپردازی، سرویس دهی به مهمانان، شام، دسته ارکستر و سایر خدمات را نیز در منوی خدماتی خود دارند که در زمان اجاره این باغ ها باید به تک تک این موارد دقت داشت.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW