تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

آدرس بهترین محضر و سالن های عقد روف گاردن در تهران

19 مرداد ، 1400
تشریفات ثمین

با وجود ویروس کرونا، بسیاری از عروس ها و دامادها به دنبال محضر و سالن های عقد روف گاردن در تهران هستند تا علاوه بر برگزاری مراسم عقدشان بتوانند پروتکل های بهداشتی را نیز رعایت کنند. محضر و سالن های عقد روف گاردن در تهران به دلیل اینکه سرپوشیده نیست امکان انتقال کرونا را به شدت کاهش داده و همچنین باعث می شود تا دیگر افراد نگران سلامتی جان خود و خانواده خود از انتقال کرونا نباشند. سالن های عقد روف گاردن، علاوه بر مواردی که گفته شد دارای نکاتی و مزایای خاص دیگری نیز می باشد که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

برای اجاره بهترین سالن عقد روف گاردن در تهران با ما تماس بگیرید
021-88385343
09121607788

برگزاری جشن عروسی خاص در محضر و سالن های عقد روف گاردن در تهران 

محضر و سالن های عقد روف گاردن در تهران در محیطی شبیه به حیاط ویلا و باغی سرسبز می باشد. برگزاری مراسم عقد در روف گاردن بسیاری متفاوت تر از برگزاری مراسم در محیطی مانند سالن های عقد و... می باشد به دلیل اینکه شکوه و زیبایی طبیعی خاصی را شامل می شود. برای اینکه بهتر بتوانید فضای محضر و سالن های عقد روف گاردن در تهران را تصور کنید باید اینگونه گفت که فکر کنید سفره عقدتان در وسط یک باغی سرسبز پهن شده و محیط به گونه است که حاضران در یک برکه ای که توسط تورهایی سفید پوشیده شده است در کنار هم جمع شده اند.

اجاره روف گاردن

اجاره روف گاردن

چرا برگزاری مراسم عقد در فضای باز یا روف گاردن بهتر است؟

بسیاری از افرادی که نگران سلامت جان خود و خانواده خود هستند به دنبال برگزاری مراسم در محضر و سالن های عقد روف گاردن در تهران هستند به دلیل اینکه انتقال ویروس کرونا در محیط باز به شدت کاهش می یابد. با برگزاری مراسم عقد در سالن ها و منازل شخصی به دلیل بسته بودن فضای محیط، میزان انتقال کرونا از شخصی به شخص دیگر بسیار بالا می رود در صورتی که در محضر و سالن های عقد روف گاردن به دلیل باز بودن فضا، پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بهتر رعایت می شود.

برگزاری مراسم عقد در روف گاردن

برگزاری مراسم عقد در روف گاردن

مهمترین نکات برگزاری محضر و سالن های عقد روف گاردن در تهران

در طی و قبل از برگزاری مراسم باید برخی نکات توسط مدیر مراسم و خانواده عروس و داماد رعایت شود تا مراسم عقد به بهترین نحوه ممکن صورت گیرد، این نکات به شرح زیر می باشد:
 • در ماه های سرد و گرم سال باید امکانات سرمایشی و گرمایشی فراهم باشد.
 • از وسایل دفع حشره های موذی حین برگزاری مراسم استفاده شود تا شرکت کنندگان این مراسم دچار مشکل نشوند.
 • نوشیدنی، دسر و شیرینی آماده شده در مراسم باید به گونه ای باشد که با فصل سرد و گرم سال همخوانی داشته باشد به طور مثال در فصل سرد سال به جای تهیه نوشیدنی خنک، بهتر است قهوه یا چای سرو شود.
 • هنگام دعوت مهمان باید به آنها خبر داده شود که مراسم در فضای باز برگزار می شود تا لباسی متناسب با آن فضا بپوشند.
 • تعداد شرکت کنندگان مراسم باید متناسب با اندازه محیط محضر و سالن های عقد روف گاردن در تهران باشد.

نکات برگزاری مراسم عقد در روف گاردن

نکات برگزاری مراسم عقد در روف گاردن

تدارکات و تمهیدات لازم

مدیر دفتر عقد با توجه به هزینه پرداخت شده باید برخی خدمات و آپشن ها را ارائه دهد، این آپشن ها شامل موارد زیر می باشد:
 • داشتن سایه بان برای روزهایی که هوا به شدت آفتابی بوده و یا باران می بارد.
 • داشتن محیط جایگزین برای جلوگیری از بروز مشکل برای اتفاقات پیش بینی نشده
 • موتور برق اضطراری در صورت قطع ناگهانی برق 
 • ضد عفونی کردن وسایل مراسم 
 • خدمات متنوع برای افزایش رفاه مهمانان
 • استفاده از ظروف یکبار مصرف برای جلوگیری از انتقال کرونا
 • تعداد به اندازه خدمتگذار 
 • داشتن سرویس بهداشتی تمیز، به اندازه و مناسب
 • پذیرایی به موقع

روف گاردن

روف گاردن

هزینه سالن عقد فضای باز

اگر شما هم قصد دارید تا مراسم عقدتان در محضر و سالن های عقد روف گاردن در تهران باشد، به احتمال زیاد به دنبال دانستن قیمت هزینه برگزاری مراسم هستید. در جواب این موضوع باید گفت که هزینه محضر و سالن های عقد روف گاردن در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد، این عوامل شامل میزان خدمات، تزئینات، تجملات و مواردی از این قبیل می باشد. در صورتی که شخص به دنبال برگزاری مراسم به شکلی ساده باشد به همان نسبت نیز هزینه برگزاری مراسم کاهش یافته و مراسم بدون هیچ آپشن اضافی و فقط با صرف شیرینی و شام صورت می گیرد.

پرطرفدارترین مطالب تشریفات ثمین را از دست ندهید!

هزینه مراسم عقد در فضای باز

هزینه مراسم عقد در فضای باز

بهترین سالن عقد روف گاردن تهران

در پایان لازم است تا به معرفی بهترین محضر و سالن های عقد روف گاردن در تهران بپردازیم تا با کسب شناخت و سپس مراجعه به آنها بتوانید این رخداد زندگی تان را به یکی از خاطره های زیبا و دلنشین زندگی مشترک آینده تان تبدیل کنید.
 • آتلیه‌های عکاسی دارای روف گاردن: یکی از زیباترین روف گاردن موجود در تهران بوده که میتوان با مراجعه به دفتر آن از خدمات و آپشن هایی که دارند اطلاع یافت. این روف گاردن دارای فضای زیبا و دلنشین می باشد و خدماتی چون فیلمبرداری و عکاسی و... را در کنار سایر خدمات ارائه می دهد.
 • سالن عقد فضای باز روف گاردن ورسا: این روف گاردن تزیینات زیبایی برای عکس برداری داشته و تمام نیازهای یک روف گاردن برای یک عقد زیبا و خاطره انگیز را دارد.
 • سالن عقد فضای باز روف گاردن پیوند مهر افزا: این دفتر، یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین روف گاردن در شهر تهران را دارد. محیط روف گاردن با گل ها و شمع های زیبا تزیین شده است که این موارد، زیبایی عجیبی را در دکوراسیون مراسم، به وجود آورده است. این روف گاردن علاوه بر مواردی که گفته شد، خدمات فیلمبرداری و عکسبرداری را نیز ارائه می دهد.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW