تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

معرفی مزیت برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ

25 خرداد ، 1400
تشریفات ثمین

یکی از اصلی ترین دغدغه های عروس و داماد و همچنین والدین آنها برای برگزاری مراسم عقد و عروسی، انتخاب یک مکان مناسب و بزرگ و در عین حال بسیار شیک و زیبا است. مزیت برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ می تواند تمام خواسته های شما را برآورده کند. برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ می تواند یک روز زیبا و رویایی برای شما و مهمانانتان فراهم کند. اگر می خواهید با مزیت برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ آشنا شوید، بهتر است ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

مزیت برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ

برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ، راهی عالی برای لذت بردن از فضای عالی و تحسین زیبایی های طبیعت است. بیشتر افراد تصور مي كنند كه مراسم عقد و تشریفات عروسی در باغ، باید در ماه های تابستان برگزار شود، با این حال اگر به فکر عروسی در فضای باز هستید، باید فصول دیگر را نیز در نظر بگیرید. بهار، پاییز و زمستان ممکن است به اندازه تابستان گرم نباشد، اما به همان اندازه می تواند برای شما یک مراسم فوق العاده زیبایی به وجود  آورد. در ادامه چندین مورد از مزیت برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ را برای شما شرح می دهیم تا بهتر بتوانید آن را انتخاب کنید.

برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ

برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ

لیست مهمانان خود را برای عروسی باغ گسترش دهید

فضاهای بیرونی طبیعتا انعطاف پذیری بیشتری برای پذیرایی از مهمانان برای شما فراهم می کنند. اگر تعداد بیشتری از افراد، در لیست مهمانانی که از قبل برنامه ریزی کرده اید ظاهر شوند، می توانید با خیالی راحت و نداشتن نگرانی از کمبود فضا آنها را به لیست خود اضافه کنید، زیرا در باغ هیچگاه احساس شلوغی نخواهید کرد. با برگزاری مراسم عقد و عروسی در فضای باز مهمانان شما فضای بیشتری برای جابجایی خواهند داشت و فقط در یک یا دو سالن سرپوشیده محدود نخواهند شد. مهمانان شما می توانند با آرامش و راحتی بیشتری با دیگر آشنایان صحبت کنند و از مراسم عقد شما لذت ببرند. در نظر گرفتن یک فضای راحت برای استراحت کردن مهمانان، جدا از منطقه اصلی که در آن مراسم عقد شما برگزار می شود، از مزیت برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ است که مهمانان در ان راحت باشند.

مراسم عروسی در باغ

مراسم عروسی در باغ

در گل و دکوراسیون عروسی صرفه جویی کنید

داشتن یک مراسم عقد و نامزدی در فضای باز مانند یک باغ، جایی که زیبایی های طبیعی وجود دارد، دیگر نیازی به تشریفات گل آرایی ندارد و شما می توانید از این نظر در هزینه های خود صرفه جویی کنید. با وجود شاخ و برگ و گل ها و گیاهان زرق و برق دار در اطراف، نیازی به صرف هزینه برای سبزه، شکوفه ها و دکوراسیون نخواهید داشت. اگر دوست دارید هزینه های گل آرایی اضافی را کاهش دهید انتخاب باغ می توانید بسیار مناسب باشد.

گل و دکوراسیون عروسی در باغ

گل و دکوراسیون عروسی در باغ

یک تجربه نامزدی لوکس در باغ ایجاد کنید

مطمئنا، هنگامی که یک مراسم عقد و نامزدی فوق العاده را طراحی می کنید، مراسم در باغ  به دلیل زیبایی های طبیعی می تواند یک انتخاب زیبا و لوکس باشد. فضای باغ، زیبایی های بسیاری را که به دنبال آن هستید فراهم می کند، بنابراین بسیار راحت تر می توانید با قوس های زیبا و شکوفه های گل، پل های زیبا، جوی ها و آبشارهای آب و چیدمان اضافی برای ایجاد یک محوطه لوکس رمانتیک برای خود یک شب به یاد ماندنی بسازید.

مطالب بیشتری را مطالعه کنید

ویژگی های سفره عقد مدرن و آیتم های آن رفتار صحیح خانواده عروس و داماد چگونه است برای داشتن سفره عقد در فضای باز چه چیزهایی لازم است نکات ضروری برای ورود عروس و داماد چیست

چیدمان سفره عقد در فضای باز

اگر برای چیدن سفره عقد زیبای خود در یک اتاق یا سالن پذیرایی دچار مشکل شدید و نمی توانید زیبایی سفره عقد را در یک مکان کوچک نشان دهید، چیدمان سفره عقد در باغ می تواند شما را شگفت زده کند. یکی از مهمترین مزیت برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ داشتن فضای کافی برای چیدن سفره عقد در کنار گل ها و شکوفه ها است که می تواند زیبای مراسم عقد شما را چندین برابر کند.

نامزدی لوکس در باغ

سفره عقد در باغ

مزیت برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ برای عکاسی

مزیت برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ، داشتن موقعیت های زیبای عکاسی است. نور طبیعی، اثر متقابل خورشید و سایه، سبز تازه درختان و علف ها همه می توانند در کنار هم قرار بگیرند و عکس های خارق العاده ای ارائه دهند. به علاوه، بسیاری از باغ ها شامل عناصر آب و ویژگی های خاص مانند پل دوست داشتنی هستند که این خود یک منظره خارق العاده است..

  • با قرار دادن گل های زیبا در عکس های خود روح یک عروسی در فضای باز را به تصویر بکشید.
  • ژست گرفتن در کنار دریاچه یا آب می تواند یک عکس خیره کننده ایجاد کند.
  • پل ها بستر خوبی برای عکس های عروسی هستند تضاد یک سازه ساخته شده توسط یک انسان در برابر پس زمینه طبیعی می تواند یک عکس زیبا ایجاد کند.
  • شما می توانید با نورپردازی باغچه خود با استفاده از شمع و فانوس عکس هایی واقعا عاشقانه و رمانتیک  ایجاد کند.
  • ژست گرفتن در زیر طاق گل یک قاب طبیعی لذت بخش را در اطراف زوج خوشبخت ایجاد می کند.

همانطور که می بینید، مزیت برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ بسیار زیاد است. گزینه های مختلفی برای ایجاد یک عروسی باغ زیبا وجود دارد. امیدواریم که به شما الهام بخشیده باشیم.

مزیت برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ

مزیت برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ

از مکان باغ  برای مراسم و پذیرایی لذت ببرید

 یکی از ویژگی های برگزاری مراسم عقد و نامزدی در باغ  این است که برای برگزاری مراسم پذیرایی نیازی ندارید مهمان ها را به مکانی دیگر منتقل کنید. با داشتن یک مکان عقد و نامزدی در فضای باز مانند باغ، شما معمولا می توانید مراسم و پذیرایی را در همان مکان برگزار کنید. بسته به چگونگی تصمیم شما برای استفاده از محوطه محل، مهمانان ممکن است پیاده روی کوتاهی را تا مراسم داشته باشند اما این یک لذت خواهد بود، زیرا آنها می توانند این مکان زیبا را با دقت بیشتری بررسی کنند و عکس های خود را بگیرند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW