تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

ویژگی های بهترین دسته گل عروس انتخاب شده در سال 2019

21 آذر ، 1398
تشریفات ثمین

اصول مهم برای انتخاب بهترین مدل دسته گل عروس سال 2019

یکی از زیباترین اکسسوری های عروس دسته گل است. بعد از لباس، مو و میکاپ تمام توجهات به این اکسسوری است که میتواند زیبایی عروس را تکمیل کند. اگر می خواهید با بهترین مدل دسته گل عروس 2019   آشنا شوید، با ما همراه باشید. ما ابتدا از ترندهای دسته گل عروس برایتان می گوییم و بعد شما را با مهمترین نکاتی که باید در انتخاب دسته گل عروس به آن دقت کنید، آشنا خواهیم کرد.

ترند های بهترین مدل دسته گل عروس سال 2019    

همچون سالهای پیش، در سال جدید دنیای فشن و مد عروسی نیز حسابی تغییر خواهد کرد. این تغییرات در همه جنبه ها اعم از لباس، میکاپ و دسته گل عروس دیده می شود. دسته گل را میتوان اصلی ترین اکسسوری عروس دانست که به اندازه میکاپ، مدل مو و لباس بر روی زیبایی تاثیر گذار است و انتخاب آن از عروس های جوان حسابی وقت می گیرد.   

از آنجایی که گل یکی از زیباترین تزئینات برای هر نوع مراسمی است، قابل درک است که چرا از میان این همه زیبایی انتخاب یک مدل می تواند کار دشواری باشد. اما نگران نباشید، ما اینجا هستیم تا شما برای انتخاب مدل دسته گل عروس 2019 راهنمایی کنیم. 

اولین پیشنهاد ما به شما برای انتخاب بهترین دسته گل عروس، کنار گذاشتن مدل های قدیمی است. شاید بسیاری از مدل های قدیمی زیبا باشد ولی شما با انتخاب از بین ایده های جدید تر می توانید گل زیباتری داشته باشید. پس با نگاه کردن دسته گل عروس 2019 در ژورنال ها، سایت ها و فشن شو ها انتخاب های خود را جدید تر، به روز تر و زیباتر کنید.  

انتخابی درست برای بهترین مدل دسته گل عروس

اما برای انتخاب مناسب بهترین مدل دسته گل عروس 2019  باید چه کرد؟ اول از همه همانطور که گفتیم از بین مدل های جدید انتخاب کنید. اما برای انتخاب از میان همین مدل های جدید هم باید به اصولی توجه کرد. اصل اول انتخاب گل مناسب با فصل است. دسته گل مناسب با فصل موجب می شود گل های شما در طول مراسم شاداب تر باشد و دیرتر پژمرده شود. برخی گل ها اصلا برای روز گرم مناسب نیست و زود آسیب می بیند، پس در انتخاب گل فصل را نیز فراموش نکنید.

برای داشتن زیباترین و بهترین مدل دسته گل عروس به هارمونی گل با آرایش صورت و اکسسوری هایتان توجه کنید. هماهنگی حالت های میکاپ عروس و دسته گل انتخابی به شکوه و زیبایی هرچه بیشتر عروس افزوده و چشم را آزار نمی دهد. به یاد داشته باشید که تکرار بیش از حد برخی رنگ های تند زیبایی عروس را از بین میبرد. همچنین اگر دست شما در هزینه ها باز است، می توانید گل آرایی تالار یا باغ را همانگ با دسته گل عروس و یا حتی دسته گل ساقدوش ها انجام دهید و مراسم لوکس تری داشته باشید. حتی ساقدوش های شما میتوانند دستبندهای گل یا تل های گل شبیه دسته گل عروس را داشته باشند. این امر در عکاسی و فیلمبرداری عروسی تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

دسته گل عروس

گل های مناسب فصل برای مدل دسته گل

همانطور که گفتیم یکی از ویژگی های دسته گل عروس، تناسب فصل و دسته گل انتخابی است. برای این مهم می خواهیم شما را برای انتخاب گل مناسب فصل راهنمایی کنیم.

به خاطر داشته باشید که برای بهار میتوانید از گل نرگس استفاده کنید. اگر هم عروسی هستید که تابع سنت ها نمی شود، با یک حرکت جالب و سنت شکنانه می توانید از لاله هم استفاده کنید. اما بهترین انتخاب تابستان همانطور که میدانید، دسته گلی از رزهای زیبا است. در انتخاب رز هارمونی و رنگ مناسب را نیز فراموش نکنید. بهترین دسته گل برای پاییز زنبق و برای زمستان نیز نیلوفر است.

تناسب نوع لباس و مدل دسته گل

یکی دیگر از نکاتی که برای داشتن بهترین مدل دسته گل عروس باید مورد توجه عروس های جوان قرار بگیرد، هارمونی و هماهنگی سبک دسته گل و لباس است. به عنوان مثال عروسی کیت میدلتون و پرنس ویلیام انگلستان را به یاد بیاورید. دسته گل کیت مدل آبشاری البته در ابعادی کوچک و با تعداد گل های کمی بود. این نوع دسته گل های آبشاری برای لباس های با دامن اندک پفدار یا دامن دنباله دار که روی زمین کشیده می شود، بسیار مناسب است. دسته گل های ساده و کوچک نیز که تنها گل ها را با روبانی دنباله دار تزئین میکند، برای لباس های کلاسیک و راسته مناسب است. به همین ترتیب اگر ادامه دهیم مثال های بیشماری می توانیم داشته باشیم، پس انتخاب درست دسته گلی که با لباس شما همخوانی داشته باشد را فراموش نکنید.

بهترین مدل دسته گل عروس

اهمیت ترکیب رنگ ها برای بهترین مدل دسته گل عروس 

بهترین مدل دسته گل عروس بدون تردید باید از بهترین هارمونی و هماهنگی در رنگ برخوردار باشد. پس بعد از سبک دسته گلی که در تناسب با لباس، آرایش و میکاپ شماست به انتخاب رنگ ها میرسیم که در این مورد هم مانند انتخاب نوع گل باید فصل را فراموش نکنیم.

بهترین رنگ های بهاری را می توان صورتی و ترکیب صورتی با رنگ های ملایم دانست. برای تابستان نیز رنگ های مرکبات بهترین انتخاب است. ترکیب رنگ های نارنجی، قرمز و کهربایی یادآور برگ هایی پاییزی است و عروسی های زمستانی نیز با ترکیب رنگ سفید و اکسسوری های نقره ای یا طلایی می توانند بهترین مدل دسته گل عروس را داشته باشند.

بهترین دسته گل عروس سال 2019

تصمیم گیری درست

در انتها باید گفت که در انتخاب دسته گل عروس سلیقه شما حرف اول را می زند. عروس های جوان باید با در نظر گرفتن بودجه و سلیقه شان بتوانند بهترین هارمونی و هماهنگی را بین اکسسوری ها و میکاپ و لباس ایجاد کنند. در این میان اما برای انتخاب بهترین دسته گل عروس 2019  بهتر است نکات فوق را رعایت کنید. در این صورت خودتان هم از نتیجه راضی خواهید بود و بعدها از دیدن عکس و فیلم و زیبایی فوق العادش لذت خواهید برد.

دسته گل عروس برتر در سال 2019

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW