تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

ویژگی های منحصربه فرد باغ عروسی در پاییز

10 مهر ، 1398
تشریفات ثمین

ویژگی های باغ عروسی در پاییز چیست؟

انتخاب باغ عروسی در پاییز، انتخابی است که ممکن است خیلی ها به دلیل زیبایی این فصل آن را انجام دهند تا بتواند جشن عروسی رویایی و شگفت انگیزی را برای خود و مهمانان به ارمغان آورند. اما برگزاری یک عروسی در باغ، آن هم در فصل پاییز ریسک هایی دارد که باید حتما به آن توجه شود. به همین دلیل در این مقاله به بررسی نکاتی که حتما باید در برگزاری جشن عروسی در فصل پاییز به آن توجه شود، پرداخته ایم.

بررسی نکات چیدمان باغ عروسی در پاییز

اگرچه بیشتر افراد به دلیل مساعد بودن شرایط آب و هوایی فصل بهار و تابستان را برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب می کنند، اما با این وجود افرادی وجود دارند که علاقه مند هستند تا مراسم عروسی خود را در فصل زیبای پاییز برگزار نمایند. این فصل به فصل عشاق شهرت دارد و طبیعت زیبای آن بدون شک می تواند به زیباتر شدن هرچه بیشتر مراسم عروسی بیفزاید و عکس های بسیار زیبایی از روز عروسی در برگریزان این فصل برجای بماند. برگزاری جشن عروسی در یک باغ آن هم در فصل پاییز شاید رویای هر عروس و دامادی باشد چرا که هیچ فصلی مانند فصل پاییز نمی تواند جو عاشقانه و رمانتیک را در طبیعت زیبای خود جای دهد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه دارید، تا یک باغ عروسی را در فصل پاییز اجاره نمایید تا جشن عروسی خود را در آن برگزار نمایید، لازم است به برخی از نکات که در ادامه به بررسی آنها پرداخته ایم توجه کنید و حتما آنها را مدنظر قرار دهید.

باغ عروسی

باغ های عروسی در پاییز جلوه ای فوق العاده را برای مراسم شما می سازند

توجه به شرایط آب و هوایی در انتخاب سالن عروسی در پاییز

همانطور که می دانید در این فصل شرایط آب و هوایی کاملا متغیر و غیر قابل پیش بینی است و ممکن است در پس یک صبح گرم و آفتابی پاییزی، غروبی بارانی و سرد وجود داشته باشد. به همین جهت رزرو باغ عروسی در پاییز ریسک بالایی دارد. اما اصلا جای نگرانی نیست چرا که هر مشکلی راه حلی دارد. برای اینکه در روز عروسی گرفتار باران های ناگهانی نشوید، توصیه می شود چند روز مانده به جشن به طور دقیق پیگیر وضعیت آب و هوایی باشید تا فرصت کافی برای صحبت با افرادی که تشریفات عروسی در پاییز را برای شما انجام داده اند، داشته باشید و به کمک هم تدبیری برای آن بیندیشید. به طور مثال در نظر گرفتن سایبان هایی که هم مهمانان در باران خیس نشوند و هم جشن شما با شکوه برگزار شود یک نمونه از راه حل های موجود در چنین مواقعی می باشد.

مراسم عروسی در پاییز

داشتن عروسی شگفت انگیز پاییزی در باغ عروسی 

توجه به کوتاهی روز ها در چیدمان باغ عروسی در پاییز

فصل پاییز، فصلی است که روزها در آن به شدت کوتاه است و خیلی زود تاریک می شود. به همین دلیل برای برگزاری یک جشن عروسی باشکوه و خاطره انگیز حتما باید این نکته را به دقت مورد توجه قرار دهید. اصولا تالارهای عروسی از روشنایی بسیار خوبی برخوردار هستند که اغلب کار را در این مورد راحت کرده اند. اما از آنجایی که شما علاقه مند هستید تا جشن خود را در باغ برگزار نمایید، باید دقت کنید که بیشتر ریسه های چراغ تنها برای تزیین به کار می روند و روشنایی خوبی نخواهند داشت. به همین دلیل باید از کادر تشریفات عروسی خود بخواهید تا از چراغ هایی که روشنایی خوبی دارند و تمام بخش های باغ را روشن می کنند، استفاده نمایند تا مهمانان در هر قسمت از باغ بتوانند دید خوبی داشته باشند و از مراسم لذت ببرند.

برگزاری عروسی در پاییز

باغ های عروسی در پاییز منظره فوق العاده ای را برایتان رقم خواهند زد

نحوه پذیرایی مهمانان در جشن عروسی پاییزه

در صورتی که باغ عروسی در پاییز را انتخاب کردید باید به این نکته توجه کنید که ممکن است مهمانان در فضای بیرون احساس سرما کنند، به همین دلیل پذیرایی آنها با نوشیدنی های گرم می تواند حس بسیار خوب و دل انگیزی را به وجود آورد. در این فصل شما می توانید میز غذای مهمانان را با انواع تزیینات پاییزی که بسیار زیبا هم هستند، چیدمان و تزئین نمایید. غذاهای کبابی از جمله غذاهایی هستند که تناسب بیشتری با این فصل خواهند داشت. از این رو توصیه می شود که برای تدارک شام عروسی به سراغ اینگونه غذاها بروید. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW