تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

آیا لباس عروس دنباله دار برای شما مناسب است

10 مهر ، 1398
تشریفات ثمین

لباس عروس دنباله دار باید باشد؟

انتخاب لباس عروس یکی از مهمترین کارهایی است که پیش از عروسی باید انجام داد. البته آرزوی بیشتر عروس خانم ها پوشیدن لباس عروس دنباله دار است و در رویاهای خود دوست دارند تا لباسی با دنباله بلند مانند پرنسس ها بپوشند. اما این دسته از افراد باید بدانند که لباس عروس های دنباله دار فقط برای افرادی با مشخصات ظاهری خاص، مناسب است.

افراد مناسب برای انتخاب لباس عروس دنباله دار

انتخاب لباس عروس دنباله دار یک انتخاب ریسکی است و اینکه همه فکر می کنند حتما باید لباس عروس دنباله دار برای عروسی خود بپوشند، فکری کاملا اشتباه است. لباس های دنباله دار برای خانم های قد بلند و کشیده مناسب است و عروس خانم های قد کوتاه هرگز نباید از لباس دنباله دار استفاده کنند زیرا جلوه خوبی نخواهد داشت. علاوه بر قد، باید محل برگزاری عروسی و همچنین راحت بودن عروس خانم نیز برای انتخاب لباس های دنباله دار باید در نظر گرفته شود.

لباس عروس دنباله دار

انتخاب لباس عروس دنباله دار برای مراسم خاص و رویایی

لباس عروس دنباله دار یا بدون دنباله؟

امروزه شاهد هستیم که بسیاری از دختر خانم ها لباس های دنباله دار را بیشتر از لباس های بدون دنباله برای مراسم خود می پسندند و استفاده می کنند. اما واقعیت این است که لباس عروس های دنباله دار با اینکه بسیار شکیل و زیبا هستند و جلوه ای خاص دارند اما راه رفتن و نشستن در ماشین عروس و رقصیدن با آنها سخت تر است. عروس هایی که راه رفتن و رقصیدن با لباس های دنباله دار برایشان سخت است می توانند از لباس های بدون دنباله استفاده کنند زیرا هم سبک تر هستند هم راحت تر. بنابراین به جای اینکه جلوه لباس خیلی برایتان مهم باشد، راحتی در روز عروسیتان نیز باید برایتان مهم باشد تا خاطره ای خوش از این روز در ذهن شما ثبت شود.

لباس دنباله دار برای عروس

لباس عروس دنباله دار بسیار شکیل و خاص

نکاتی برای انتخاب لباس عروس

  • قبل از هر چیز بودجه ای که برای اینکار در نظر گرفته اید بسیار مهم است و شما می توانید با توجه به بودجه تان لباسی مناسب انتخاب کنید.
  • فصل و مکان برگزاری مراسم عروسی نیز می تواند در انتخاب لباس عروسی بسیار مهم باشد.
  • حتما لباس عروس را با توجه به نوع چهره و اندام خود انتخاب کنید.
  • حتما از مزون های مختلف و مجله های لباس عروس دیدن کنید زیرا می تواند به شما ایده های جالبی برای انتخاب مدل لباس عروسیتان بدهد.
  • برای خرید لباس عروس عجله نکنید و با حوصله و با دقت انتخاب کنید.
  • دقت نمایید که دسته گل عروس به لباس بیاید و خیلی پرت و بی ربط نباشد.

لباس عروس دنباله دار

لباس عروس دنباله دار ویژه تشریفات خاص و رویایی

چه لباس عروسی به شما می آید؟

خانم های قد بلند همانگونه که گفته شد می توانند از لباس عروس دنباله دار برای مراسم عروسی خود استفاده کنند زیرا آنها را زیباتر نشان می دهد. همچنین لباس های پف دار و پرنسسی نیز باعث می شود تا قد این دسته از افراد کوتاه تر دیده شود. اما انتخاب لباس عروس های باریک و تنگ برای این افراد اشتباه است زیرا آنها را بلندتر نشان می دهد و با انتخاب مدل نا مناسب پس از مدت ها که فیلمبرداری و عکاسی عروسی خود را مشاهده نمایید، حسابی پشیمان خواهید شد.
خانم های چاق باید از لباس هایی استفاده کنند که آنها را ظریف تر نشان دهد. به همین منظور انتخاب لباس عروس هایی که کمرشان گن دار است و در زیر کمر پف دار می شوند برای این دسته از افراد مناسب است.
خانم های قد کوتاه باید از لباس عروس های استفاده کنند که آنها را بلندتر نشان دهد. به همین منظور بهترین انتخاب برای این عروس خانم ها از لباس عروس هایی با طرح دامن های کوتاه تر باید استفاده کنند.
عروس خانم هایی که بالاتنه چاق و درشت تری دارند بهتر است از لباس عروس هایی که دارای آستین کوتاه هستند، استفاده کنند.انتخاب لباس عروس های دکلته بدترین انتخاب برای این عروس خانم ها است.
برای عروس خانم های لاغر و دارای بازوهای باریک، بهترین انتخاب لباس عروس های دکلته است و بدترین انتخاب لباس عروس های آستین دار است زیرا آن ها را بیشتر لاغرتر نشان می دهد.
حتما قبل از عروسی چندین بار لباس را پرو کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW