تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

راهنمای خرید جدیدترین مدل سرویس طلای عروس

10 مهر ، 1398
تشریفات ثمین

جدیدترین مدل سرویس طلای عروس

یکی از مهمترین رسوم عروسی بخش خرید آن است و شاید محبوب ترین بخش ان برای عروس خانمها خرید سرویس طلای عروس باشد. خرید سرویس طلا برای عروس مانند سایر لوازم راحت نیست و شاید بیشترین هزینه را به خود اختصاص دهد و البته جز پر اهمیت ترین بخش های خرید عروسی می باشد که در سر سفره عقد از طرف خانواده داماد به عروس داده می شود. عروس خانم ها ملاک های مختلفی برای خرید طلا دارند و اغلب تمایل دارند جدیدترین و بروزترین سرویس طلا را خریداری کنند اما دغدغه داماد قیمت تمام شده سرویس طلا است.

سرویس طلای عروس

سرویس ساده جواهر ظاهری بی نظیر به عروس می بخشد

تهیه سرویس طلای عروس

تنوع مدلی سرویس های طلا بسیار بالا است طلا بر اساس عیار، وزن و طرح قیمت گذاری می شود، تنوع مدل های مختلف به حدی بالاست که می توان برای سلایق مختلف و متناسب با بودجه های متعدد سرویس طلا خریداری نمود. سرویس های متعدد با رنگ بندی زرد و سفید در بازار عرضه می شود که بسیاری از طرح های آن مد روز و در خور است، در حال حاضر سرویس طلای عروس سفید با استقبال بیشتری میان جوانان مواجه شده است ولی برخی هم سرویس های طلای زرد مناسب می دانند و معتقدند سرویس طلای عروس حتما باید رنگی زرد داشته باشد که نمی توان به این افراد خورده گرفت. سرویس طلای سفید رنگ هر چند قیمت بالاتری نسبت به نمونه های زرد دارند در هنگام فروش به قیمتی کمتر از قیمت طلای زرد خریداری می شوند. طرح های متنوع و جدید سرویس طلا در هر دو رنگ گستردگی بالایی دارد و هر سرویس طلا شامل ستی یکدست و یک طرح از گوشواره و گردنبند و انگشتر و گاهی دستبند دارد.

سرویس طلای عروس

سرویس های ساده طلا برای عروس

انتخاب سرویس طلای عروس

هنگام خرید سرویس طلا به خصوص برای عروس موارد متعددی می توانید در نظر بگیرید طرح های جدید زیادی در بازار عرضه شده است. طلای زرد در هر نوع رنگ پوستی جلوه زیبایی دارد اما طلای سفید بیشتر به پوست های روشن می آید. طرح های متنوع و مد روز برای افرادی که طبق مد طلا تعویض می کنند مناسب است و برعکس ان هم وجود دارد. سرویس طلای عروس چون به عنوان هدیه داماد در نظر گرفته می شود و در تشریفات عروسی تقدیم می شود، برای مدتها طرح آن در ذهن می ماند و خاطره انگیز خواهد بود بنابراین بهتر است در انتخاب آن دقت کافی را داشته باشید. سرویس های متعدد وجود دارد که برخی سنگ های زینتی در آن به کار رفته است. در انتخاب این نوع طلا به اصلی بودن و قیمتی بودن سنگها دقت نمایید.

انتخاب سرویس طلای عروس

انتخاب بهترین سرویس طلا و جواهر برای عروس

سرویس های طلای جدید

از نوسانات قیمت طلا در بازار بسیاری افراد مطلع هستند، اجرت ساخت سرویس ها باعث شده قیمت تمام شده سرویس ها هم متفاوت باشد سرویس های نگین دار هزینه بیشتری هنگام خرید دارند درخش و ظرافت آنها مهمترین علت انتخاب این سرویس های طلا است. برای انتخاب سرویس طلای عروس نمونه های متعدد را ببینید و از میان آنها انتخاب کنید. تصمیم گیر نهایی تان راجع به انتخاب سرویس طلا  بعد از بررسی به روز بودن طرح انجام دهید، گاهی انتخاب یک سرویس طلا مناسب شیک و جدید از میان انبوهی از سرویس ها با طرح های درخشان و خیره کننده سخت است.

جدیدترین مدل سرویس های طلا مناسب عروس

مدل های مختلف سرویس طلا با طرح های متنوع ظریف و زیبا با درخششی چشمگیر در ویترین بسیاری از طلا فروش ها خود نمایی می کند، در این میان طلای زرد طرفداران بیشتری برای سرویس طلای عروس دارد. هر چند پایه اصلی سرویس های طلای سفید رنگ هم زرد است اما نکته تعیین کننده در خرید سرویس طلا بیشتر طرح به روز و یا کلاسیک آن است. نمونه های خارجی سرویس های طلا مخصوص عروس عرضه می شود که کمی گرانتر از طراحی های داخلی است، علت این موضوع ظرافت و طرح های متعدد و متفاوت آن است. برای انتخاب سرویس طلا عروس تنها ظرافت و طرح آن را مد نظر قرار ندهید بلکه جلوه آن را نیز در نظر بگیرید. جلوه یعنی حجیم بودن و یا نمای سرویس. برخی سرویس ها پر کار هستند و کار زیادی بر روی طرح های ان صورت گرفته است و برخی سبک و در عین حال شیک هستند  چشم نوازی از دلایل عمده انتخاب سرویس طلا است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW