تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

خدمات کترینگ مجالس چه ویژگی ها و خدماتی را ارائه می دهد

02 مرداد ، 1398
تشریفات ثمین

 توضیحاتی درباره خدمات کترینگ مجالس

کترینگ عروسی در سال های اخیر بسیار مد نظر زوجین واقع شده است که می توان گفت خدمات کترینگ مجالس سبب برگزاری باشکوه این مراسم می شود. از خدمات کترینگ عروسی می توان به چیدمان و تزئینات سالن عروسی و میوه و شیرینی و غذاهای سرو شده اشاره نمود.  

ویژگی ها و خدمات کترینگ مجالس 

آیا از خدمات و امکانات کترینگ مجالس اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید کترینگ مجالس در سال های اخیر بسیار مورد توجه واقع شده است؟ آیا مایل هستید در مجالس خود از بهترین خدمات ارائه شده در کترینگ مجالس بهره مند شوید؟

برگزاری مجالس عروسی در گذشته ها به دور از تشریفات و تجملات بوده است اما با گذشت زمان و توجه به تشریفات و خدمات سبب شده است که در سالهای اخیر از خدمات کترینگ در مجالس استفاده کنند. خدمات کترینگ مجالس همان تشریفاتی می باشد که در مراسم های عروسی در دهه های اخیر مورد مشاهده واقع می شود. اگر نگاهی به مراسم عقد و عروسی پدران و مادرانمان کنیم می فهمیم که با گذشت زمان به چه صورتی تشریفات و تجملات در زندگیمان رایج شده است. کترینگ مجالس با ارائه خدمات متعددی از مهمانان و مشتریان خود پذیرایی می کند که در این مقاله می خواهیم در خصوص ویژگی ها و خدمات کترینگ مجالس برای دوستان توضیحاتی داده باشیم. کترینگ مجالس با بهترین غذاهای ایرانی, سنتی, محلی و غذاهای دریایی در کنار نوشیدنی ها و سالاد های مختلف و میوه های رنگارنگ از مهمانان خود پذیرایی می کنند. اگر بخواهیم خدمات ارائه شده در کترینگ مجالس را دسته بندی کنیم می توان در بخش تزئینات و چیدمان, میوه و شیرینی و خوراکی دسته بندی کرد که در ادامه مقاله در خصوص هریک از این موارد ذکر شده توضیحاتی خواهیم داد لطفا با ما همراه باشید.

میز و صندلی با تم سفید مراسم عروسی

تزئینات و چیدمان مجالس

یکی دیگر از عناصر مهم در برگزاری مجالس عروسی می توان به تزئینات و چیدمان سالن عروسی اشاره کرد که از جمله خدمات کترینگ مجالس می باشد که استفاده از لوازم لوکس و مدرن برای چیدمان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد بدون شک خوردن لذیذترین شام و پذیرایی بی عیب و نقص در کنار چیدمان نامناسب و ناپسند برای حاضران در مجلس عروسی جذاب نخواهد بود. علاوه بر چیدمان میز و صندلی استفاده از گل آرایی و شمع آرایی در فضای مجلس نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. در کترینگ مجالس با استفاده از بهترین طراحی و دکوراسیون سالن عروسی را به بهترین نحو تزئین می کنند. توجه داشته باشید که استفاده از کترینگ در مجالس سبب برگزاری باشکوه مراسم های عقد و عروسی شده است که زوجین با انتخاب کترینگ مجالس مدنظر و مورد تایید خود می توانند به مراسم خود جلا و شکوه تحسین برانگیزی بخشیده و این روز را به یکی از خاطره انگیز ترین روز زندگی خود تبدیل کنند.

سفره عقد زیبا با گل های طبیعی و مبلمان فیلی صدفی

میوه و شیرینی مجالس

از خدمات کترینگ مجالس می توان به میوه و شیرینی های سرو شده, اشاره نمود. با توجه به سلیقه و ذائقه مختلف و متنوع حاضران و مهمانان مجلس از تنوع بسیاری در تهیه میوه, شیرینی و خوراکی ها استفاده می شود. کترینگ مجالس با در نظر گرفتن علایق مختلف مهمانان از انواع غذاهای سنتی ایرانی و چند نوع غذاهای محبوب فرنگی را تهیه و ارائه می کنند که این امر سبب کسب رضایت مهمانان و خشنودی حضور آنها می شود. بدون شک عروسی و مراسم عقد بدون داشتن میوه و شیرینی سر نخواهد شد و می توان گفت از اصلی ترین آیتم های پذیرایی از مهمانان می باشد که کترینگ مجالس با میوه های رنگارنگ و نوشیدنی های بی نظیر و خوش طعم از مهمانان پذیرایی می کند. با توجه به این امر که شام عروسی و میوه و شیرینی از ارکان اصلی این مجالس به شمار می آید از این رو کترینگ مجالس با ارائه منوی متنوع و بی نظیر تحسین مهمانان را بر می انگیزد و مهمانان می توانند از میان انواع غذاهای متنوع گزینه مد نظرشان را انتخاب کنند.

میز پذیرایی مهمانان عروسی با تئزینات گل و شمع

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW