تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

هر آنچه که درباره کترینگ عروسی باید بدانید

05 تیر ، 1398
تشریفات ثمین

هرآنچه که درباره کترینگ عروسی باید بدانید

یکی از مهمترین دغدغه های زوج های جوان ، چگونگی نحوه برگزاری جشن عروسی است.  به همین منظور بسیاری از زوج های جوان کارهای مراسم عروسی خود را به کترینگ عروسی می سپارند. اینکار باعث می شود تا همه کارها به صورت کاملا منظم و دقیق و زیر نظر کترینگ عروسی انجام شود و زوج ها دغدغه ای از این نظر نداشته باشند. این کترینگ ها همه کارهای عروسی را با بهترین کیفیت و از صفر تا صد انجام می دهند. انتخاب یک کترینگ عروسی خوب می تواند به زوج های جوان کمک کند تا شبی خوب و خاطره انگیز داشته باشند.  با انتخاب یک کترینگ عروسی خوب می توانید خاطره ای خوش از شب عروسی را برای خود و مهمانان رقم بزنید.

کترینگ عروسی چیست؟

واژه کترینگ در لغت به معنی تهیه غذا و نوشیدنی در مقدار بسیار زیاد است  و برای یک رویداد اجتماعی این کار انجام می شود. در واقع همه مردم واژه کترینگ را به نوعی هم معنی با تهیه غذا می دانند. اما واژه کترینگ عروسی  کمی متفاوت تر از سایر کترینگ ها است و خدماتی که این کترینگ ها انجام می دهند نیز متفاوت از سایر کترینگ ها است. اما کترینگ تشریفات یا همان عروسی که امروزه یکی از پر مصرف ترین نوع کترینگ ها است در واقع نوعی فعالیت گروهی و جمعی است که برای برگزاری مراسم عروسی به بهترین نحو انجام می شود. این نوع از کترینگ ها علاوه بر تهیه غذا، همه فعالیت های مربوط به برگزاری عروسی را مدیریت کرده و اجرا می کنند تا شما خاطره ای خوش از روز عروسی خود داشته باشید. بنابراین در انتخاب یک کترینگ عروسی مناسب باید نهایت دقت را به کار برد تا بهترین خدمت و با بهترین کیفیت توسط کترینگ برای شما ارائه شود.

کترینگ خوب و عالی مراسم عروسی

خدماتی که توسط کترینگ های عروسی ارائه می شود

در این نوع از کترینگ ها برای هر چه بهتر برگزاری مراسم عروسی، انواع خدمات ذیل توسط این کترینگ ها انجام می شود.

استفاده از انواع ظروف شکیل و لوکس برای سرو غذاها، نوشیدنی، دسر، سالاد و شیرینی و میوه بر عهده این نوع کترینگ ها است.باید این نکته را مد نظر داشت که هر چه کیفیت و طعم غذا خوب باشد اما در ظرف های زیبا و بدون تزیین سرو شوند، هیچ گونه جذابیتی برای مهمانان نخواهد داشت.

چیدمان روکش میزها، صندلی ها،گلدان ها، گل آرایی مجلس و تزئین فضای جشن بر عهده کترینگ عروسی است.

تهیه انواع غذاها، نوشیدنی ها، میوه، شیرینی و هر آنچه که برای مراسم عروسی نیاز است، بر عهده این کترینگ ها است. تهیه غذا یکی از مهمترین وظایف این نوع از کترینگ ها است و در تهیه آن باید سلیقه همه مهمانان در نظر گرفته شود تا غذایی متفاوت و با کیفیت ارائه شود.

پذیرایی از مهمانان با انواع نوشیدنی ها، شیرینی ها، میوه و انواع غذاها توسط کترینگ تشریفات با بهترین شکل انجام می شود.

نکاتی مهم در انتخاب کترینگ عروسی

برای انتخاب یک کترینگ خوب عروسی باید نکات بسیاری را در نظر گرفت.

قبل از هر چیزی شما باید ابتدا بودجه خود را که برای اینکار در نظر گرفته اید، مشخص کنید. پس از مشخص شدن بودجه می توانید یک کترینگ خوب و عالی عروسی را انتخاب کنید که با توجه به بودجه شما بهترین خدمات را ارائه می دهد.

بهترین روشی که می توانید یک کترینگ خوب و با تجربه در زمینه برگزاری مراسم عروسی را انتخاب کنید، دیدن نمونه کارها و استفاده از تجربیات دیگران است.  برای این منظور باید با کسانی که قبلا کار خود را به این موسسه سپرده اند، صحبت کنید و از میزان رضایت مندی آن ها اطلاع پیدا کنید. این کار بهترین کمک را برای انتخاب یک کترینگ خوب عروسی برای شما فراهم می نماید.

بازدید از محلی که غذاها در این محل برای عروسی تهیه می شوند، می تواند در انتخاب کترینگ به شما بسیار کمک نماید. شما باید نحوه رعایت نظافت، استفاده از مواد تازه و نحوه سرو غذاها را مشاهده کنید و سپس می توانید به درستی تصمیم بگیرید.
نکاتی مهم در انتخاب کترینگ مراسم عروسی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW