تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

چگونه مدل مناسب تزیین ماشین عروس را انتخاب کنیم

05 تیر ، 1398
تشریفات ثمین

چگونه مدل مناسب تزیین ماشین عروس را انتخاب کنیم

 تدارک تشریفات عروسی، یکی از سخت ترین و مهمترین کارهایی است که پیش از عروسی باید انجام داد و شامل کارهای متفاوتی است. انتخاب ماشین عروس و همچنین انتخاب مدل تزیین ماشین عروس نیز یکی از مهمترین قسمت های تشریفات عروسی است. همه زوج های جوان دوست دارند تا مراسمی باشکوه و عالی داشته باشند تا خاطره این روز برای آنها تا سال ها باقی بماند و به مهمانان نیز در طول مراسم عروسی خوش بگذرد. تزیین ماشین عروسی باید به گونه ای باشد که کاملا خاص و زیبا باشد و بعدها با دیدن فیلم و عکس های عروسی لبخند بر روی لب های شما بیاید. فقط باید این نکته را در نظر باشید که ماشین شما در روز عروسی باید بدرخشد و مورد توجه همگان قرار گیرد.

هزینه تزیین ماشین عروس

یکی از مهمترین فاکتورهایی که بر روی انتخاب مدل تزیین ماشین عروس تاثیر مستقیمی دارد، مبلغی است که برای این کار در نظر گرفته اید که با توجه به آن می توانید نوع تزیین و مدل گل ها را برای تزیین ماشین عروس انتخاب کنید. اگر نمی خواهید برای این کار هزینه زیادی انجام دهید می توانید خودتان کار تزیین ماشین عروس را انجام دهید یا از یک مدل ساده متناسب با پول خود برای تزیین ماشین عروس استفاده کنید. همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که گل فروشی ها مطابق با منطقه ای که در آن واقع شده اند، برای تزیین ماشین عروس پول می گیرند و شما می توانید در  انتخاب مدل تزیین ماشین عروس این نکته را در نظر داشته باشید. برای فصول گرم سال مانند تابستان این نکته را مد نظر داشته باشید که هر چه شما هزینه تزیین ماشین عروس را بدهید و ماشین گل کاری شود، به دلیل گرمای هوا گل ها خیلی زود پژمرده می شوند بنابراین بهتر است از تور و روبان برای مدل تزیین ماشین خود استفاده کنید.

هزینه تزیین ماشین عروس
مدل و رنگ ماشین عروس برای تزیین

از دیگر عواملی که بر انتخاب مدل تزیین ماشین عروس بسیار تاثیرگذار است، مدل و رنگ ماشین عروس است که می تواند مدل انتخابی شما برای تزیین را محدود کند. مدل ماشین به این دلیل اهمیت دارد که برخی از مدل های تزیین ماشین عروس بر روی ماشین های خاصی قابل اجرا است و طول و عرض کاپوت و بسیاری از مسائل برای این کار اهمیت دارد. پس به هنگام انتخاب مدل تزیین ماشین عروس  باید نوع ماشین را نیز با گل فروش در میان بگذارید تا شما را در این زمینه راهنمایی کند. دومین مسئله رنگ ماشین عروس است که به وسیله آن نوع گل و رنگ گل ها برای تزیین ماشین را می توان تعیین کرد. برای ماشین های روشن می توان از گل، روبان و تور قرمز، طلایی، آبی و سبز استفاده کرد. اما در ماشین های تیره باید از رنگ هایی با تناژ روشن استفاده کرد تا این تضاد رنگی زیباتر به نظر آید. همچنین در برخی از ماشین ها می توان در کنار گل از رنگ های موقت نیز استفاده نمود که جلوه خاصی را به ماشین می دهد.

مدل و رنگ ماشین عروس برای تزیین

انواع گل ها برای تزیین ماشین عروس

امروزه از گل ها نسبت به تور و روبان برای تزیین ماشین عروس استفاده می شود. گل هایی که برای تزیین ماشین عروس استفاده می شوند نیز بسیار متفاوت هستند و قیمت های متفاوتی نیز دارند. بنابراین در انتخاب مدل تزیین ماشین عروس باید علاوه بر مدل تزیین باید گلی که برای این کار استفاده می کنید را نیز در نظر داشته باشید. برخی از این گل ها عمر بیشتری دارند و دیرتر پژمرده می شوند و این امر برای فصول گرم و یا زمستان بهترین گزینه هستند. معمولا از گل هایی که درشت تر و ارزان تر هستند، برای تزیین ماشین عروس استفاده می شود. اما گاهی نیز در برخی از مدل های خاص تزیین ماشین عروس، از گل های ریزتری نیز استفاده می شود که این امر سلیقه ای است و متناسب با مدل تزیین انتخاب می شوند. معمولا گل های صحرایی یا گل رز هلندی برای تزیین ماشین عروس جالب نیستند و نباید این دو مدل را انتخاب کرد.

تزئین ماشین برای مراسم عروسی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW