تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

انواع دسته گل عروس و گل های مناسب برای آن

11 خرداد ، 1398
تشریفات ثمین

برگزاری جشن عروسی و نامزدی به بهترین نحو ممکن یکی از مواردی است که خواسته بسیاری از افراد می باشد. در این بین انتخاب درست دسته گل عروس می تواند امر بسیار مهمی در این زمینه باشد با این حال ما در ادامه سعی کردیم به نکات مهم در رابطه با خرید این دسته گل اشاره نماییم.

دسته گل های عروس

از جمله موارد مهم در برگزاری مراسم عروسی و نامزدی گل آرایی دسته گل های عروس می باشد که مشاهده می شود در حال حاضر افراد با تجربه زیادی در این زمینه آماده ارائه خدمت هستند. مراسم عروسی و نامزدی که یکی از مهمترین مراسم برای هر فرد می باشد که طبیعتاً باید به بهترین نحو ممکن برگزار شود؛ با این حال یک جشن رویایی و رمانتیک نیاز دارد تا تمامی موارد اش به بهترین نحو ممکن باشد. یکی از مهمترین مراحل در ساخت گل عروس انتخاب رنگ گل ها و نوع آن می باشد. استفاده از گل های زیبا و بی نظیر به طور حتم از جمله مهمترین موارد بوده که موجب می‌شود دست گل نامزدی و عروسی به بهترین نحو ممکن درآید. از طرفی دقت داشته باشید نحوه چیدمان این گل ها نیز در نوع خود بسیار حائز اهمیت می باشد و باید به آن دقت زیادی شود.

دسته گل عروسی

انتخاب انواع دسته گل عروس

با شروع سال ۲۰۱۹ مشاهده می شود که انواع مدل های دسته گل عروس با تزیینات مختلف وارد بازار شده است. طبیعتاً یکی از موارد مهم در انتخاب دسته گل برای عروس خانم ها مطابقت آن با آرایش صورت و طرح لباس عروس می باشد. همچنین دقت داشته باشید انتخاب دسته گل مطابق با فصلی که قرار است جشن در آن برگزار شود بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا با این وجود به راحتی خواهید توانست گل هایی را انتخاب کنید که در آن فصل تازه و البته ارزان هستند و همچنین به دلیل سازگاری که با آب و هوای فصل دارند ماندگاری بیشتری خواهند داشت. در این بین دقت کنید دسته گل های آبشاری برای لباس عروس دنباله دار و دسته گل گرد برای لباس عروس پرنسسی می تواند انتخاب مناسبی باش. جالب است بدانید انتخاب مناسب دسته گل عروس می تواند در ایجاد حس خوب در مهمانان نیز کمک کند و همچنین اگر این دسته گل درست انتخاب شود خواهد توانست در عکس‌ها و فیلم‌های شما جلوه های ویژه داشته باشد. نکته دیگری که در انتخاب گل عروس باید به آن توجه کنید این است که اگر قد بلندی دارید بهتر است دسته گل های بزرگتر را انتخاب نمایید از طرفی توجه به رنگ دسته گل بسیار حائز اهمیت است به طوری که اگر پوست روشن دارید نباید از دسته گل های تیره استفاده کنید زیرا شما را رنگ پریده تر نشان خواهد داد و برعکس.

دسته گل عروس

گل های مناسب برای دسته گل عروس

در هنگام انتخاب دسته گل عروس علاوه بر اینکه می توانید به کمک های گل فروش دقت کنید باید توجه داشته باشید که در انتخاب هر گل تمام سلیقه خود را به کار ببرید. در این بین همانطور که گفته شد انتخاب دسته گل عروس مطابق با فصل برگزاری عروسی بسیار حائز اهمیت می باشد به طوری که گل مناسب برای فصل بهار گل رز مینیاتوری، گل کوکب، لیسیانتوس و گل ارکیده می باشد. در این بین گل رز به دلیل زیبایی و جذابیتی که دارد همیشه تفکر عشق و دوست داشتن را به وجود آورده و می توان گفت وجود آن در دسته گل عروسی جلوه ویژه خواهد داشت. گل های کوکب نیز به دلیل رنگ بندی متنوعی که دارد می تواند با هر نوع آرایشی بسیار زیبا باشد. اما در این بین گل های مناسب دسته گل در فصل تابستان شامل نرگس درختی و گل صد تومانی می باشد. گل های مناسب دسته گل عروس در فصل پاییز شامل گل زبان و گل داوودی می باشد و برای فصل زمستان نیز می توانید از گل شیپوری، گل های یاسمین و گل آلسترومریا برای دسته گل خود استفاده نمایید. در این بین دقت داشته باشید یکی از رایجترین انتخاب عروس و دامادها برای دسته گل، گل های ۱۰۰ تومانی بوده که بسیار زیبا می باشند.

دسته گل عروس

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW