تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

بهترین مدل کفش برای عروس و داماد چیست

09 اردیبهشت ، 1398
تشریفات ثمین

خرید های قبل از عروسی یکی از جذاب ترین و دلنشین ترین لحظه های زندگی زوج های جوان می باشد و معمولاً با عشق زیادی این کار را انجام می دهند. خرید کفش مناسب برای عروس و داماد نیز یکی از مهم ترین خرید هایی است که باید قبل از عروسی انجام شود. انتخاب کفش مناسب برای عروس و داماد، به دلیل این که باید ساعات زیادی آن را بپوشند بسیار حائز اهمیت است و باید بهترین جنس و راحت ترین مدل آن خریداری شود. از این رو در این مقاله به بررسی بیشتر کفش مناسب داماد و کفش مناسب عروس پرداخته ایم.

کفش مناسب برای عروس و داماد

شب عروسی بدون شک، بهترین و خاطره انگیز ترین شب ها در زندگی هر دختر و پسری می باشد و به همین دلیل دوست دارند که به بهترین نحو ممکن در این شب حاضر شوند و شب رویایی و بسیار جذابی را در کنار همسر، خانواده، فامیل و دوستان خود تجربه کنند. یکی از مهم ترین فاکتور ها در شب عروسی لباس های عروس داماد و همچنین خرید کفش مناسب برای عروس و داماد می باشد.

از آنجایی که شب عروسی، شبی طولانی و پر از جنب و جوش است پوشیدن کفش نامناسب و تنگ می تواند تا حد زیادی برای عروس و داماد ها آزار دهنده باشد و خاطره بدی را در ذهنشان به جای بگذارد. از اینرو توجه به خرید کفش مناسب برای عروس و داماد که از زیبایی و راحتی بالایی برخوردار باشد، بسیار حائز اهمیت می باشد.

انتخاب کفش داماد

کفش دامادی مناسب، دارای چه ویژگی هایی است؟

در خرید کفش دامادی تنها توجه به زیبایی و ست بودن آن با کت و شلوار کافی نیست، بلکه باید نکته های دیگری را در آن مد نظر قرار داد که در ادامه به بررسی برخی از این نکات پرداخته ایم:

·   توجه به جنس کفش دامادی: بهترین جنس برای کفش داماد جنس چرمی است و به جز کفش چرمی به هیچ گزینه دیگری نباید فکر کرد. زیبایی و لوکس بودن کفش های چربی برای همگان آشکار است و بهترین گزینه برای مراسم هایی مانند عروسی می باشد.

·  رنگ مناسب: برای زیبایی هرچه تمام تر استایل داماد ها، رنگ کفش باید متناسب و هماهنگ با کت و شلوار باشد و هارمونی خوبی با دکور هایی که در باغ عروسی به کار برده شده را داشته باشد. از مرسوم ترین رنگ ها برای کفش دامادی، رنگ مشکی است که برای کت و شلوار مشکی حتماً باید از این رنگ استفاده کرد. ولی کت و شلوار هایی که رنگ های دیگری دارند می توانند در کنار کفش های دیگری به جز مشکی قرار گیرند.

بهترین مدل کفش داماد

کفش مناسب عروس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

مهم ترین نکته در انتخاب کفش عروس راحتی آن است. چرا که اگر راحت نباشد به راحتی می تواند آرامش عروس را بهم بزند و باعث تاول زدن و آسیب دیدن پاها شود. زیبایی کفش عروس بر خلاف کفش داماد چندان اهمیت ندارد و دلیل آن هم بلند بودن لباس عروس و دید نداشتن کفش می باشد. از این رو بهترین کفش عروس، کفشی است که در عین راحت بودن بتواند قد عروس را تا حدی متناسب با قد داماد کند.

عروس هایی که قد خیلی کوتاه تری از داماد دارند، بهتر است به جای پوشیدن کفش هایی که خیلی پاشنه بلندی دارند، از کفش هایی با لژهای یکسره استفاده کنند. این کفش ها می توانند به راحتی قد عروس را متناسب با قد داماد کنند و در عین حال خیلی راحت تر از کفش های پاشنه بلند هستند و می توان ساعات طولانی آنها را پوشید.

علاوه بر این برای اینکه قد لباس عروس با قد کفش متناسب باشد، بهتر است که کفش عروس قبل از لباس خریداری شود و در زمان خرید لباس، عروس خانم ها کفش خود را نیز ببرند و در زمان پرو حتماً آن را بپوشند تا لباس عروس بعد از پوشیدن کفش کوتاه نباشد که در این صورت جلوه چندان زیبایی نخواهد داشت.

بهترین مدل کفش عروس

به طور کلی اصلی ترین و مهم ترین نکته در خرید کفش مناسب برای عروس و داماد، راحتی و جنس آن است، تا عروس و داماد ها در تمام طول مراسم بتوانند با آرامش و خیال راحت به فعالیت های خود بپردازند و هیچ گونه دردی را در پای خود احساس نکنند.همچنین برای راحتی خاط عروس و داماد بهتر است برگزاری مراسم عروسی به یکی از موسسات تشریفات مجالس سپرده شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW