تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

اهمیت نورپردازی در زیباسازی سالن های تشریفات عروسی

18 اسفند ، 1397
تشریفات ثمین

شب عروسی یکی از بهترین و زیباترین شب های زندگی زوجین می باشد؛ برای خاطره انگیز بودن این شب، باید یک جشن عروسی رویایی و بی نقص را بر پا کرد. برگزاری یک جشن عروسی بی نقص به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ یکی از این موارد نورپردازی سالن عروسی می باشد که اکثرا نادیده گرفته می شود. نورپردازی مکان عروسی تاثیر بسیار زیادی در زیباسازی جشن عروسی دارد و از اهمیت فراوانی برخوردار است. با اعمال نورپردازی مناسب در سالن عروسی می توان فضایی احساساتی و رمانتیک را به وجود آورد. نورپردازی سالن عروسی علاوه بر فضای جشن عروسی، بر راحتی مهمانان و حتی عروس و داماد نیز تاثیر خواهد گذاشت.

دلایل اهمیت نورپردازی سالن عروسی

اکثر عروس و دامادها خواهان داشتن یک مکان عروسی زیبا و جذاب هستند و اقدامات مختلفی را در جهت زیباسازی و دیزاین محل عروسی انجام می دهند، غافل از اینکه هیچ کدام از این موارد به اندازه نورپردازی اهمیت ندارد. نورپردازی سالن عروسی عامل اصلی زیبایی فضای عروسی است. با اعمال نورپردازی حرفه ای سالن عروسی می توان یک جشن عروسی رویایی و بی نظیر را برگزار کرد. نحوه انجام نورپردازی بر حال و هوای فضای جشن عروسی تاثیر خواهد گذاشت. نورپردازی می تواند جشن عروسی را شاد و رمانتیک جلوه دهد و یا بالعکس فضای عروسی را کسل کننده و بی روح کند. در واقع این نورپردازی است که احساساتی که از فضای عروسی سرشار می شود را تعیین می کند.
یکی از مهمترین دلایل اهمیت نورپردازی و روشنایی فضای عروسی، با کیفیت در آمدن فیلم و عکس های عروسی است. فیلم و عکس های عروسی، نقش یک تلنگر و خاطره را دارند و برای اکثر عروس و دامادها حائز اهمیت هستند. اگر نورپردازی سالن عروسی به درستی اعمال نشود؛ ممکن است به علت ضعیف بودن روشنایی یا روشنایی بیش از حد، فیلم و عکس های جشن عروسی بی کیفیت از آب دربیایند. با انتخاب نورپردازی مناسب در سالن عروسی، فیلمبرداری و عکاسی مجالس را یاری دهید تا بهترین صحنه ها و خاطرات را از مراسم عروسی شما به ثبت برسانند.

نورپردازی باغ تالار عروسی _ تشریفات مجالس ثمین

سطوح نورپردازی سالن عروسی

نورپردازی سالن های عروسی دارای سطوح مختلفی است؛ سطوح مختلف نورپردازی بدین معنا است که باید برای هر قسمت از سالن عروسی، شیوه خاصی از نورپردازی را به کار برد. برای داشتن یک جشن عروسی رویایی، باید نورپردازی مناسب در تک تک قسمت های سالن عروسی اعمال شود. جایگاه عروس و داماد از مهمترین قسمت های سالن عروسی است و نحوه نورپردازی آن نسبت به سایر نقاط فضای عروسی، بیشتر اهمیت دارد. با انتخاب نورپردازی مناسب برای جایگاه عروس و داماد، می توان توجه مهمانان را بر روی تازه عروس و شاه داماد منعکس کرد.
فضای بیرون و داخل مکان عروسی، اولین سطح نورپردازی سالن عروسی است. این سطح شامل ورودی سالن عروسی، محوطه سالن، سقف سالن، دیوار سالن و مراسم اصلی جشن می باشد. نورپردازی این قسمت به دلیل قرارگیری در فیلم و عکس های عروسی، بسیار حائز اهمیت است. دومین سطح نورپردازی عروسی مربوط به مکان مهمانان عروسی است که شامل قسمت شام، خوراکی ها و محل نشستن آنها می شود. نورپردازی حرفه ای این سطح برای اشرافی جلوه دادن جشن عروسی بسیار لازم است. محل رقص، آخرین و مهمترین سطح نورپردازی سالن عروسی است که از اهمیت زیادی در جشن های عروسی برخوردار است و باید به نورپردازی آن بسیار توجه کرد. نورپردازی محل رقص باید مهمانان شما را به رقصیدن و شادی همراه با شما وادار کند.

نور پردازی ورودی عروس و داماد _ تشریفات ثمین

ایده های نورپردازی سالن عروسی

برای اعمال یک نورپردازی جذاب در سالن عروسی، ایده ها و راهکارهای گوناگونی وجود دارد. ایده های نورپردازی سالن عروسی به خلاقیت افراد و نوع جشن عروسی بستگی دارد. شما می توانید متناسب با سبک عروسی و تِم جشن عروسی از ایده های مختلفی بهره ببرید. برای انرژی بخشیدن و ایجاد فضای شاد در سالن عروسی می توان از رنگ های متنوع در نورپردازی استفاده کرد یا از نورهای گرم و سرد ثابت بهره گرفت. گروه تشریفات مجالس ما طیف وسیعی از خدمات مجالس عروسی را ارائه می دهد که شامل نورپردازی سالن عروسی نیز می شود. ما از ایده ها و راهکارهای جدیدی برای نورپردازی سالن های عروسی برخورداریم و آماده ایم تا شما را برای داشتن یک جشن عروسی رویایی و مجلل یاری دهیم.

نور پردازی در سالن باغ عروسی _ تشریفات ثمین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW