تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

جدیدترین شیوه های عکاسی و فیلمبرداری در جشن عروسی

12 اسفند ، 1397
تشریفات ثمین

جدیدترین شیوه های عکاسی و فیلمبرداری عروسی

برگزاری مراسم عروسی یکی از به یاد ماندنی ترین خاطرات هر انسانی است. معمولا بسیاری از ما مراسم عروسی را با دعوت از آشنایان و دوستان و صرف هزینه های زیاد سپری می کنیم. بنابراین بهتر است فیلمبرداری جشن عروسی به بهترین شکل ممکن انجام شود زیرا چیزی که تا سال ها باقی خواهد ماند، همین عکس ها و فیلم مراسم عروسی است. برای اینکه بتوانید فیلمبرداری جشن عروسی خود را با کیفیت عالی انجام دهید، بهتر است از آتلیه های با تجربه کمک بخواهید. این آتلیه ها با استفاده از دوربین های مدرن و همچنین امکانات پیشرفته می توانند فیلمبرداری مراسم عروسی شما را به خوبی انجام دهند. برای انتخاب یک آتلیه مناسب جهت عکاسی جشن عروسی باید نکاتی را در نظر بگیرید. در ادامه مقاله با جدیدترین شیوه های عکاسی و فیلمبرداری در جشن عروسی بیشتر آشنا خواهیم شد.

تجهیزات مورد نیاز برای برگزاری مراسم عروسی

برای اینکه بتوانید فیلمبرداری جشن عروسی را به بهترین نحو ممکن انجام دهید، بهتر است از یک همکار استفاده کنید. انجام فیلمبرداری به صورت تنهایی می تواند باعث افت کیفیت کار شما بشود. همچنین پیشنهاد می شود از دو دوربین فیلمبرداری برای ثبت مراسم عروسی استفاده کنید ولی باید توجه داشته باشید که فرمت فیلمبرداری های شما باید یکسان باشد تا در زمان تدوین نهایی فیلم عروسی با مشکل مواجه نشوید. یکی دیگر از ابزار های مورد نیاز برای فیلمبرداری جشن عروسی، لوازم نورپردازی است. هر چه نور پردازی شما مجلل تر و مدرن باشد، عکس مراسم عروسی و فیلم های مرتبط با آن نیز زیباتر خواهد شد. برای نورپردازی می توانید از کیت های نوری یا کیت فلاش های مختلف استفاده کنید همچنین استفاده از لیزرهای رنگی و خطی نیز می تواند جلوه ای خاص به مراسم عروسی شما بدهد.
برای فیلمبرداری جشن عروسی باید از میکروفون های با کیفیت استفاده کنید تا بتوانید صدای مهمانان را به درستی ضبط کنید. شما می توانید میکروفون ها را در کنار میز عاقد یا بر روی میز عروس و داماد قرار دهید. در آخر نیز بهتر است با گروه موسیقی حاضر در سالن هماهنگی کاملی داشته باشید همچنین بهتر است با برگزار کنندگان مراسم نیز هماهنگ باشید تا بدانید در عروس و داماد چه برنامه ای دارند.

عکاسی و فیلمبرداری عروسی _ تشریفات مجالس ثمین

جدید ترین شیوه های فیلمبرداری جشن عروسی

برای اینکه بتوانید عکاسی و فیلمبرداری مراسم عروسی را به زیبایی هرچه تمام تر انجام دهید، باید در استفاده از دیافراگم دوربین توجه بیشتری داشته باشید. در مراسم های عروسی باید دیافراگم باز را استفاده کرد چرا که باز شدن دیافراگم باعث به وجود آمدن افکت های منحصر بفرد می شود. همچنین در این حالت می توان روی سوژه های اصلی فوکوس کرد و صحنه های زیبایی را خلق نمود. یکی دیگر از روش های مناسب در فیلمبرداری جشن عروسی، استفاده از فلاش در مواقع مناسب است. هنگام استفاده از فلاش باید سرعت شاتر را کم کنید تا نور مناسب به سوژه برسد. یکی دیگر از روش های عکاسی مدرن در مراسم های عروسی، زاویه دادن به دوربین است. سعی کنید دوربین را کج کنید تا بتوانید فیلم های جذاب و هیجان انگیزی را ثبت نمایید.

تشریفات مراسم عروسی _ خدمات مجالس ثمین

نکات مورد نیاز برای برگزاری جشن عروسی

از عروس و داماد بخواهید ژست های مناسب با محیط داشته باشند و سپس اقدام به تصویر برداری کنید. همچنین در فیلمبرداری باید خطوط تصویر دقت کنید. کادربندی صحیح و انتخاب زاویه مناسب در عکاسی می تواند کمک بسزایی در افزایش کیفیت عکاسی به شما بکند. توجه به جزئیات می تواند باعث ثبت تصاویر جذاب و منحصر بفرد شود بنابراین سعی کنید حواستان به همه چیز باشد.
در آخر، برای ثبت خاطرات بهترین شب زندگی خود در تشریفات مجالس ثمین بهتر است از افراد با تجربه و هنرمند کمک بخواهید. این افراد می توانند خاطرات شیرین شما را به بهترین شکل ممکن ثبت کرده و باعث رضایت خاطر شما شوند.

فیلمبرداری عروسی _ تشریفات مجالس ثمین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW