تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

خدمات تشریفات مجالس ایده آل زمستانی

11 اسفند ، 1397
تشریفات ثمین

معمولا اکثر زوج های جوان و همچنین شرکت های خدمات تشریفات مجالس ترجیح می دهند که عروسی ها را در فصول گرم سال برگزار کنند تا از شرایط بهتر برای میزبان و مهمان و همچنین از تشریفات مجالس با کیفیت بالا مانند تشریفات عروسی یا تشریفات عقد مناسب بهره مند شوند. اما در بسیاری موارد عروس و داماد مجبور می شوند یا ترجیح می دهند که جشن خود را در فصل سرد سال برگزار کنند و به خدمات عروسی ویژه نیز نیاز پیدا می کنند. در این زمینه مواردی وجود دارد که حتما باید برای برگزاری یک جشن ایده آل و جذاب در فصل زمستان به آنها توجه کرد.

عکاسی و فیلمبرداری زمستانی

یکی از موارد مهم در زمینه خدمات تشریفات مجالس مساله فیلمبرداری و عکاسی مجالس است. خدمات تشریفات مجالس باید تلاش کند بهترین تجربه و رضایت را از فیلم ها و عکس های گرفته شده برای عروس و داماد فراهم کند. در این زمینه شرکت های خدمات تشریفات مجالس سعی می کنند با استفاده از دوربین های حرفه ای و لنزهای مخصوص بهترین خدمات را به زوج های جوان ارائه کنند.
اما برخی ویژگی ها وجود دارند که یک شرکت خدمات تشریفات مجالس ثمین با به کار بردن مقداری خلاقیت می تواند از آنها در فصل زمستان و برای بهبود عکاسی و فیلمبرداری خود بهره ببرد. یکی از موارد مد نظر زوج ها معمولا آلبوم و یا کلیپ عکس اسپرت است که در فصل زمستان با توجه به این که می توان از طبیعت برفی و نور فوق العاده ی این فضا برای ثبت فیلم ها و عکس های جذاب استفاده کرد می توان به ثبت یک آلبوم اسپرت فوق العاده دست زد. توصیه می شود در این فصل به جای رفتن به باغ عروسی درون شهر به قسمت های مرتفع تر مثلا جاده چالوس که دارای جاذبه های مختلف مانند سد کرج است و می توان برف و آب را همزمان در آنجا داشت رفته و آلبوم عکس و کلیپ اسپرت خود را در این گونه محل ها ثبت نمایند.

عروسی در زمستان _ تشریفات مجالس ثمین

انتخاب محل مناسب برای برگزاری جشن عروسی در زمستان

زوج های جوان باید از شرکت خدمات تشریفات مجالس که قصد دارند با آن همکاری کنند درباره مکان برگزاری جشن خود مشورت کرده و از قبل با آن ها هماهنگ کنند. اگرچه باغ ها در فصل سرد سال قیمت های بسیار پایین تری ارائه می دهند، پیشنهاد می کنیم که حتما در فصل زمستان و دیگر روزهای سرد سال از تالارها برای برگزاری مراسم خود استفاده کنید. با انجام هماهنگی قبلی با شرکت خدمات تشریفات آنها می توانند برای طراحی دکوراسیون و تزئینات متناسب با فصل زمستان و ایجاد هارمونی بین محیط مراسم و طبیعت اقدام کنند. استفاده از انواع گل های متناسب با فصل بر روی میزهای مهمان ها و میز عروس و داماد، یا هماهنگ سازی ابزار نور افشانی مد نظر خدمات تشریفات با امکانات و شرایط محل برگزاری جشن شما، برنامه ریزی دقیق برای نحوه گل زدن و تزیین ماشین عروس با توجه به فصل و دیگر موارد از این دست مسائلی هستند که هماهنگی قبلی بین زوج ها و شرکت خدمات مجالس باعث بهبود کیفیت این خدمات می شوند.

تالار عروسی _ تشریفات مجالس ثمین

فهرست غذا و پذیرایی در باغ عروسی متناسب با فصل زمستان

علاوه بر موارد مذکور بهتر است خوراکی ها، وسایل پذیرایی و غذاهای شما نیز با فصل زمستان هماهنگ شود و از قبل پیش بینی نمایید که چگونه از مهمانان خود پذیرایی خواهید کرد. در بحث میوه ها، حتما باید به امکان بالا رفتن قیمت برخی میوه ها در فصول سرد سال توجه نمایید. بهتر است هر میوه ای را با توجه به قیمت و فصل آن که مناسب مهمانی باشد انتخاب کنید. همچنین در فصل سرد سال بهتر است به جای شربت از چای یا دیگر نوشیدنی های گرم در پذیرایی ابتدایی از مهمان ها استفاده کرد و همچنین در انتخاب غذاها دقت شود که غذاهای با طبع گرم ترجیحا در لیست تهیه شده قرار بگیرند حتی ممکن است بخواهید میز سنتی در سالن پذیرایی خود داشته باشید که باید برای آن هم دقت لازم را داشته باشید.

چایخانه سنتی در باغ عروسی _ تشریفات ثمین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW