تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

نقش گل آرایی در دکوراسیون مجالس عروسی

14 بهمن ، 1397
تشریفات ثمین

گل آرایی مجلس عروسی نقش به سزایی در زیباتر کردن سالن عروسی و محیط فیلم برداری ایفا می کند. نقش گل در زیباسازی محیط به حدی است که نمی توان از دیزاین حرفه ای و تخصصی آن چشم پوشی کرد. گل آرایی مجلس عروسی شامل دیزاین سفره ی عقد، طراحی میز شام، دکوراسیون، طراحی جایگاه ویژه، گل آرایی مسیر ورود عروس و داماد و ... می شود.

نقش گل آرایی در دکوراسیون تشریفات مجالس

دیزاین دکوراسیون در چنین روز مهمی نیازمند تجربه و تخصص کافی است. دکوراسیون زیبا بر فیلم برداری و عکس های یادبود نیز تاثیر زیادی دارد. بنابراین از نقش گل آرایی مجالس عروسی در بزرگ ترین روز زندگی خود غافل نشوید.
در دکوراسیون حرفه ای از گل های باکیفیت با رنگ های شاد و متنوع استفاده می شود. در این خصوص رنگ سالن و صندلی ها و حتی گاهی رنگ لباس عروس و داماد مورد توجه قرار می گیرد. رنگ ها در گل آرایی مجلس عروسی به نحوی انتخاب شده تا زیباترین هارمونی را با هم داشته باشند و از طرفی کنتراست لازم برای زیباتر شدن عکس و فیلم باید مورد توجه قرار گیرد.

گل آرایی تالار عروسی _ تشریفات ثمین

فاکتور های مهم در گل آرایی مجالس عروسی

دیزاینر های حرفه ای در این خصوص نکات کلیدی را مد نظر قرار می دهند. از جمله :
سلیقه ی عروس و داماد، بودجه ی مورد نظر، فصل برگزاری مراسم، سالن و طراحی آن، رنگ گل ها و مدل و رنگ لباس عروس و داماد و ...
همه ی این فاکتور ها در کنار هم، نوع گل آرایی مجالس عروسی مناسب در تشریفات مجالس را به طراح حرفه ای شما می رساند. در این زمینه طراح تلاش می کند تا در وهله ی اول سلیقه و گل مورد علاقه ی عروس و داماد را استفاده و در مراحل بعد فاکتورهایی مانند فصل و طراحی سالن را مورد نظر قرار دهد. با داشتن یک گروه حرفه ای برای گل آرایی مجالس عروسی منظره ای چشم نواز برای مهمانان خود فراهم خواهید کرد.

گل آرایی سقف تالار عروسی با پوششی از گل

این ایده مناسب مجالس نامزدی و مراسمات برگزار شده در منزل است. با این کار خانه ی خود را به یک باغ وارونه تبدیل خواهید کرد و نیازی به اجاره ی باغ ندارید. برای عروسی و مراسمات دارای سالن و رقص نور این ایده از نور محیط کم می کند اما برای مسیر ورود عروس و داماد قابل استفاده است.
برای مسیر ورودی عروس و داماد گلدان های بزرگ با اندازه های متفاوت و به ترتیب یک ایده ی کلاسیک اما زیباست. ایده های جدیدتر توسط طراح در زمان گل آرایی مجلس عروسی قابل اجرا شدن است و می تواند مراسم شما را به یک مهمانی خاص مبدل کند.

گل آرایی تالار عروسی _ تشریفات ثمین

تاج گل عروس و هدیه
تاج گلی از شکوفه های بهاری بر سر عروس بسیار زیبا و خاص پسند است. این تاج ها از بهترین گل های طبیعی تهیه شده و متناسب با سن و سلیقه ی عروس به صورت انحصاری طراحی می شوند. اگر به دنبال یک تاج خاص و یونیک هستید ما تاج گل را به شما پیشنهاد می دهیم.
همچنین وجود تاج های کوچک تر نیز برای دختران جوان و یا کودکان می تواند زیبا باشد. در زمان خوش آمد گویی عروس و داماد این تاج ها را به عنوان هدیه به برخی مهمانان اعطا می کنند و می تواند یادگاری مناسب و نشان از علاقه ی عروس و داماد به مهمانان باشد. این هدیه ی زیبا و کوچک می تواند از شکوفه های مصنوعی ولی بسیار کارشده تهیه شود تا هم ماندگاری آن بالا باشد و هم هزینه ی کمتری به همراه داشته باشد.

گل آرایی تالار عروسی _ تشریفات ثمین

گل آرایی مجالس عروسی برای میز و صندلی

برخلاف تصور عموم، گل آرایی میز های مهمانان می تواند پر هزینه نباشد. قرار دادن فقط یک شاخه گل طبیعی با کیفیت با سایز مناسب بر سر هر میز چشم نواز است. همچنین صندلی های مهمانان ویژه مانند پدر و مادر با گل آرایی از دیگر صندلی ها جدا شده و به بخش VIP تبدیل می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW