تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

چرا باید به پوشش کارکنان خدمات تالار عروسی خود اهمیت دهیم؟

14 بهمن ، 1397
تشریفات ثمین

در نگاه تمام مردم دنیا، یک مجلس عروسی می تواند خاطره انگیزترین و هیجان انگیزترین اتفاق یک زوج و مهمانانشان باشد؛ به همین خاطر در تمامی مجالس عروسی، زوج ها برنامه های متنوعی برای مهمانان خود تدارک می بینند. با این حال بار مسئولیت در برنامه ریزی یک عروسی مجلل تنها به عهده ی زوج ها نیست. امروزه تالارها برنامه های متنوعی برای تدارک یک مجلس عروسی مجلل و پر زرق و برق به مشتریان خود ارائه می دهند. این برنامه ها نیازمند رعایت و بالا بردن برخی فاکتورهای پذیرایی و برگزاری عروسی است. در میان فاکتورهای گوناگون برای بالا بردن ارزش خدمات تالار عروسی، می توان پوشش کارکنان تالار عروسی را یکی از مهم ترین موارد دانست.

پوشش کارکنان تالار عروسی _ چیدمان میز شام عروسی

اهمیت طراحی پوشش کارکنان موسسات تشریفات عروسی

از آن‌ جایی که مجلس عروسی یکی از تشریفاتی ترین و مهم ترین مجالس در زندگی هر فرد به شمار می رود، تالارهای عروسی برای جذب مشتریان برآنند که کیفیت خدمات تالار عروسی خود را به عنوان کلیدی ترین عضو برگزارکننده در هر جشن به دیگر مهمانان عروسی معرفی کنند. قطعا برگزاری مجلس عروسی که مطابق رویاهای عروس و داماد باشد کار بسیار سخت و دشواریست؛ کارهایی نظیر: طراحی یک سالن شیک و پرزرق و برق، انتخاب جایگاه ویژه مناسب، طراحی سفره عقد، انتخاب تیم حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری مجالس، نورپردازی سالن، اجرای موزیک مجالس و پذیرایی از میهمانان تالار و یک شام و دسر لذیذ تنها بخش کوچکی از آیتم‌هایی است که اگر به شیوه‌ی درست صورت پذیرد، مجلس عروسی را در تشریفات مجالس هیجان انگیز و مجلل می کند.
اهمیت پوشش کارکنان تالار در میان تمامی آیتم های یک عروسی زمانی پیداست که در صورت عدم پوشش مناسب برای کارکنان تالار مانند: عدم هماهنگی و ست نبودن پوشش کارکنان بخش های مختلف خدمات تالار، می تواند به بخش زیادی از برنامه های یک مجلس عروسی لطمه‌ی جدی وارد نماید. به همین خاطر در طراحی لباس اولین و مهم ترین نکته در این است که طراحی یک لباس فرم باید با ساختار کلی محیط آن تالار مانند دکوراسیون رنگ وسایل به کار رفته در سالن و برند تالار هماهنگ باشد زیرا باعث جذابیت و جلب توجه هر چه بیشتر خواهد شد.

پوشش کارکنان تالار عروسی _ تشریفات ثمین

ویژگی های لباس کارکنان موسسات تشریفات عروسی

ویژگی های لباس کارکنان تحت تاثیر محیط کاری آنان متغیر است. در ذیل پیشنهاداتی برای شما توسط متخصصین مطرح شده است تا لباس خدمه ی خود را در خور سالن و خدمات تالار عروسی خود تهیه کنید:
۱- طراحی لباس متفاوت و زیبایی نسبت به بقیه رقیبان داشته باشید.
همانطور که پیشتر گفته شد، اولین و چشمگیر ترین قدم برای داشتن یک دست لباس فرم زیبا، طراحی آن است. متفاوت بودن به این معنا نیست که شما از طراحی لباس های نامتعارف در پوشش کارکنان تالار خود استفاده ببرید؛ بلکه شما باید بیشترین انرژی، وقت و هزینه را صرف کنید تا از طراحان حرفه‌ایی و متخصص در صنعت مد و لباس کمک بگیرید تا کارکنانتان بهترین هارمونی و ارتباط را با طراحی محیط خدمات تالار عروسی و برند شما داشته باشند، زیرا لباس و نوع برخورد کارکنان شما معرف برند سالن و خدمات تالار شما می ‌باشد. پس در این مرحله باید صبور بوده و با وسواس بالایی در طراحی لباس خدمه‌ی تالار خود هزینه کنید.
۲- از نشانه گذاری غافل نشوید.
منظور از نشانه ها صرفا گذاشتن یک پیکسل معرفی شخص یا لوگوی برندتان نیست، فلسفه ی داشتن نشانه در لباس به خاطر ایجاد وجه تمایز بین کارکنان مجلس عروسی با دیگر مجالس بوده است. داشتن یک نشانه بر روی لباس فرم میتواند نشان دهنده نظم در مجموعه ی خدمات تالار شما باشد. نشانه های شما می تواند تغییر رنگ پیراهن، جلیقه یا حتی تغییر مدل گره ی دستمال گردن و شال کارکنانتان باشد.
۳- روانشناسی رنگ ها را جدی بگیرید.
در مورد دوم زیاده روی نکنید! در مجلس عروسی مهمانان با تنوع رنگی بالایی در لباس مجلسی خود در تالار حاضر می شوند، گاهی تنوع در انتخاب رنگ لباس فرم بین بخش های مختلف کارکنان یک تالار به گونه ایست که تناسب و ست شدن لباس ها به سختی ممکن می شود و در نهایت خدمه ی شما نیز ممکن است در دید مهمانان به اشتباه جزئی از خودشان به حساب بیایند. شما باید به رنگ و حس‌ و حال محیط خود اشراف کامل داشته باشید و رنگ البسه ی کارکنان تالار متناسب با سالن و برندتان کنید.
4- خسیس نباشید تا بهتر به چشم مشتریانتان بیایید.
بسیاری از مدیران حاضر نیستند برای بخش خدمات تالار خود لباس فرمی در تناسب با هر خدمه ی خود آماده کنند و از اندازه های استاندارد بازار استفاده می نمایند. اگر شما هم از این دسته مدیران هستید، هرچه سریع تر دست نگه دارید و لباس های متناسب با هر فرد را تهیه کنید در غیر این صورت مشتریان خود را به علت شلخته و نامتناسب بودن لباس کارکنان خدمات تالار عروسی خود از دست می دهید.

پوشش کارکنان تالارهای عروسی _ تشریفات ثمین

انعطاف در پوشش کارکنان موسسات تشریفات عروسی

امروزه تالارهای مجلل و گران قیمت امکانی را فراهم آورده اند که زوج‌ها بتوانند لباس و طراحی داخلی تالارها را مناسب با سلیقه ی خود سفارش دهند. اگر شما نیز از آن دسته مدیرانی هستید که توانایی داشتن یک کاتالوگ پوشش کارکنان تالار را دارند؛ از این ایده و خدمت غفلت نکنید و انتخاب های بیشتری به مشتریان خود بدهید تا از رقبای خود یک سر و گردن بالاتر قرار بگیرید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW