تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

ایده های ناب و پرطرفدار برای کیک عروسی

14 بهمن ، 1397
تشریفات ثمین

ایده های جدید برای تزیین کیک عروسی

مراسم عروسی یکی از مراسم های قابل توجه و حائز اهمیت در تمام دنیا می باشد که یکی از ملزومات این مراسم وجود یک کیک عروسی است. طرح کیک می تواند به صورت های مختلفی باشد که وابسته به سلیقه، بودجه و یا فرهنگ آن کشور است؛ اما آنچه مسلم است این موضوع می باشد که هر عروس و دامادی می خواهند بهترین و تازه ترین طرح کیک را داشته باشند. به همین منظور در این متن به بررسی ایده های تازه و ناب برای کیک عروسی می پردازیم.
همانطور که اشاره کردیم کیک عروسی یکی از ملزومات مراسم عروسی می باشد که در هر جشن عروسی در دنیا وجود دارد. به طور معمول به علت این که مراسم عروسی در موسسات تشریفات عروسی تعداد مهمان ها زیاد است کیک را چند طبقه ای سفارش می دهند که البته این موضوع به زیبایی کیک نیز کمک می کند. در برخی موارد اگر طرح ویژه ای برای کیک در نظر داشته باشید می توانید به جای داشتن یک کیک چند طبقه، چند کیک یک طبقه سفارش بدهید. جدا از بحث اندازه و طعم کیک آن چه که در این موضوع بسیار مهم و قابل اهمیت است تزئینات کیک است. تزیینات کیک باعث شده است تا بسیاری از عروس و داماد ها به دنبال ایده برای کیک عروسی شان باشند که تازه و جدید باشد؛ اما به غیر از طرح کیک که می تواند متفاوت و منحصر به فرد باشد شما می توانید در نحوه ی سرو کیک نیز متفاوت عمل کنید. 

تزیین کیک عروسی _ تشریفات ثمین

تزئینات داخل کیک عروسی

بیشتر مردم وقتی صحبت از تزئینات کیک می شود تنها به تزئینات روی کیک فکر می کنند؛ اما اگر می خواهید که کیک شما منحصر به فرد باشد و یک طرح جدید نسبت به دیگر کیک های موجود داشته باشد بهتر است به تزئینات داخل کیک توجه کنید. تزئینات داخل کیک در ابتدا مشخص نیست اما هنگامی که کیک را برش می دهند این تزئینات معلوم شده ظاهر زیبایی خواهد داشت. داشتن لایه هایی با رنگ های مختلف و زیبا می تواند نمایی بسیار مسحور کننده داشته باشد. برای این که لایه های داخل کیک رنگی باشد می توانید از موارد مختلفی بهره مند شوید که از جمله آن ها استفاده از رنگ خوراکی می باشد. شما می توانید به طور مثال لایه های داخل کیک را همرنگ تزیینات روی کیک نمایید و یا از رنگ مکمل آن ها استفاده کنید تا جلوه ای بهتر پیدا کند. 

گل آرایی کیک عروسی _ تشریفات ثمین

طبیعی بودن کیک عروسی

تزئینات با خامه ها و گل های مصنوعی بسیار قدیمی و از مد افتاده می باشد و اگر می خواهید یک ایده تازه برای کیک عروسی تان داشته باشید می توانید از عناصر طبیعی استفاده کنید که ظاهر زیبایی به کیک تان می دهد. به طور مثال استفاده از همان گل طبیعی که در دسته گل عروس به کار رفته است بر روی کیک که به صورت غنچه و یا گل می باشد می تواند بسیار جالب توجه باشد. استفاده از مواردی که ظاهر زیبایی به کیک تان می دهند و در عین حال کمتر مورد استفاده بقیه قرار گرفته اند نیز می تواند بسیار مناسب باشد؛ اما آن چه که در این مورد باید به آن دقت نمایید این است که هر آن چه که برای تزئینات کیک عروسی از آن استفاده می کنید باید بهداشتی و عاری از آلودگی باشد.
جدا از این بحث می توانید برای طرح کیک عروسی از مدل متفاوتی استفاده کنید. به طور معمول کیک ها به صورت دایره ای و یا مربع شکل می باشند. شما می توانید طرح کیک متفاوتی را بنا بر سلیقه تان داشته باشید. به طور مثال داشتن یک طرح کیک مانند طرح لباس عروس یکی از گزینه هایی است که طرحی جدید و تازه می باشد.اگر می خواهید که یک کیک عروسی منحصر به فرد داشته باشید بهتر است که بدون در نَژظر گرفتن طرح های موجود ،کیک مد نظرتان را تنها با ایده گرفتن از موارد مختلف و سلیقه تان سفارش دهید.

کیک عروسی شکلاتی _ تشریفات ثمین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW