تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

برای تزیین ماشین عروس چه ایده هایی جذابتر است

14 بهمن ، 1397
تشریفات ثمین

ایده های جالب برای تزیین ماشین عروس

مراسم عروسی یکی از اتفاقات بسیار مهم در زندگی هر کسی می باشد. یکی از موارد بسیار مهم در عروسی، انتخاب یک ماشین عروس مناسب و تزیین ماشین عروس با بهترین شیوه های طراحی می باشد. استفاده از ایده های جدید و جالب و البته زیبای تزیین ماشین عروس، برای زوج ها بسیار مهم است. ما در این مقاله می خواهیم شما را با چند ایده جالب و جذاب و البته ساده آشنا کنیم. شاید ترکیب این ایده ها بتواند کمک موثری به شما جهت خلق یک ایده جدید و ناب برای تزیین ماشین کند. تزیین ماشین عروس یکی از مجموعه کارهایی است که موسسات تشریفاتی و تشریفات مجالس ایده ی آن را به عروس و دامادها می دهند و همچنین می توانند این کار را با قیمت بسیار مناسبی برای زوج های جوان انجام دهند.
مرسوم ترین روش تزیین ماشین عروس، گل آرایی و استفاده از گل های مختلف می باشد. اغلب عروس و دامادهای ایرانی از این روش استفاده می کنند. البته اگر زوج با سلیقه ای باشید، حتما می توانید با همین گل های ساده ایده های جذابی را خلق کنید. یک ایده جذاب می تواند این باشد که گل ها را به صورت اریب روی کاپوت ماشین نصب کنید. همین طور می توانید شکل قلب را نیز با گل بسازید و روی شیشه عقب ماشین یا روی کاپوت نصب کنید. استفاده از گل های ترکیبی و چند رنگ هم می تواند کار را جذاب تر کند. البته برخی عروس و دامادهای با ذوق هم هستند که دوست دارند از ایده های تک و ناب استفاده کنند. برای مثال گل کاری کل ماشین یا استفاده از دیگر اشیا برای تزیین ماشین که کار را جالب و جذاب هم می کند، از این قبیل انواع گل آرایی ماشین عروس می باشند.

ماشین عروس رنگ مشکی با تزیین ساده _ تشریفات ثمین 


تزیین ماشین عروس با روبان های رنگارنگ

این روش تزیین ماشین عروس هم در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد. البته پیشنهاد می کنیم، اگر می خواهید از روبان استفاده کنید، کل کار تزیین را با روبان انجام ندهید. برای تزیینات جزئی و حتی تزیین اصلی ماشین هم می توانید از این روش استفاده کنید. برای مثال می توانید دستگیره های درب ماشین را با روبان تزیین کنید. یا می توانید مانند روشی که با گل آرایی انجام می دادید، روبان را به صورت صاف یا اریب روی کاپوت ماشین بکشید. استفاده از رنگ های جذاب و متضاد با رنگ خودرو در این کار می تواند به شما کمک بسیاری کند.

ماشین عروس بسیار زیبا با تزیین رنگ یاسی _ تشریفات ثمین

تزیین ماشین عروس با برچسب های زیبا و عاشقانه

یک روش جالب و جذاب برای تزیین ماشین عروس، استفاده از برچسب های زیبا است. این روش در ایران زیاد مرسوم نیست و کمتر کسی از آن استفاده کرده است. اما بد نیست این روش را هم امتحان کنید و یا در ترکیب با چند مدل دیگر از آن بهره مند شوید. معمولا بر روی برچسب ها یک متن احساسی نوشته شده و بر روی شیشه عقب ماشین نصب می شود.

تزیین ماشین عروس با پوستر مغناطیسی

این مدل تزیین هم مشابه روش قبل است و یک متن دلخواه بر روی پوستر های مغناطیسی چاپ شده و در بخش های مختلف ماشین نصب می شود. برای مثال می توانید این پوستر را پشت ماشین، روی کاپوت و یا حتی روی شیشه عقب ماشین نصب کنید. البته بهتر است از این پوستر برای ماشین هایی که رنگ تیره دارند استفاده کنید؛ چرا که نمای بیشتری داشته و بهتر دیده می شود.

تزیین ماشین عروس به صورت ترکیبی

اما بهترین ایده و یا شاید بهتر بگوییم متداول ترین ایده تزیین ماشین عروس، استفاده از ترکیب چند روش تزیین می باشد. اگر توجه کرده باشید در ایران معمولا از ایده های گل آرایی و روبان با هم استفاده می شود. روش ترکیبی علاوه بر این که زیبایی تزیین را بیشتر می کند، دست شما را در دادن ایده های خلاقانه و جدید بازتر می کند. برای مثال شما می توانید بخش جلویی ماشین را با گل تزیین کرده و پشت ماشین را از ترکیب دو روش دیگر یعنی ایده پوستر مغناطیسی و روبان استفاده کنید. البته پیشنهاد می کنیم از ایده هایی که باعث شلوغی تزیینات می شود، استفاده نکنید. این کار زیبایی تزیین را از بین می برد و چندان جالب نیست.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW