تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

باغ عروسی محیطی جذاب برای جشن زیبای شماست

01 خرداد ، 1397
تشریفات ثمین

برگزاری مراسم از جمله مراسم عروسی در محیطی زیبا  و دلنشین چون باغ، علاوه بر اینکه یک تجربه خوب برای برگزاری جشن در یک محیط طبیعی بزرگ و دلنشین است، به دور از محیط شلوغ شهری، یک شرایط مناسب و ایده آل برای پذیرایی فراهم می آورد .

امکانات متنوع در باغ عروسی

امکانات متنوع یک باغ با توجه به هزینه های دریافتی متفاوت است . برای استفاده از خدمات باغ های عروسی در ازای دریافت هزینه بیشتر، تشریفات و خدمات بیشتری را به افرادی که مراسمی را برگزار می کنند ارائه می دهند که کاملا متفاوت نسبت به سلیقه افراد است .

امکانات متنوعی همچون تزئینات و نورپردازی در فضای باغ، استفاده از سالن موجود در باغ عروسی به صورت همزمان، تعداد و نحوه نمایش چیدمان میز و صندلی ها، گروه های موسیقی و نمایش، تنوع غذا و نوشیدنی ها و دسرها، امکانات و مواد پذیرایی روی میز، گل آرایی و حتی مقدار فضای مورد استفاده مهمان‌ها در باغ از مواردی هستند که با توجه به بودجه دریافتی وهزینه می‌توانند متفاوت باشند و طبیعتاً هر چه هزینه بیشتری پرداخت شود امکانات بیشتری در اختیار قرار می‌گیرد.

برای انتخاب یک باغ عروسی رعایت چه نکاتی ضروری است ؟

وضعیت مناسب جوی برای روز عروسی

از آنجایی که اکثر باغ ها شامل فضایی روباز است و این نکته دارای اهمیت بسیاری است که باید از وضعیت آب و هوا در روز برگزاری مراسم مطلع بود . و نیز توجه به امکانات سرمایشی و گرمایشی موجود و مناسب در باغ از عوامل مهم در باغ است .

موقعیت مکانی مناسب برای باغ با دسترسی بهتر : از آنجایی که اکثر باغ های عروسی در خارج از محیط شهری قرار دارند، این نکته ای بسیار مهم و ضروری است که محل برگزاری جشن و عروسی از نظر موقعیت مکانی وضعیت مناسبی داشته باشد . 

پارکینگ اختصاصی : از عوامل مهم و موثر دیگر در انتخاب باغ عروسی مناسب و ایده آل وجود پارکینگ اختصاصی و سرویس های بهداشتی مناسب با امنیت بالای محلی که باغ عروسی در آن قرار گرفته است و همچنین حضور یک تیم مدیریتی قوی و قابل اطمینان از دیگر نکات مهم برای انتخاب یک باغ عروسی می باشد .

 استفاده از باغ عروسی به عنوان محل برگزاری جشن چه مزایایی دارد ؟

باغ عروسی به نسبت مکان های مختلفی چون تالار پذیرایی و هتل دارای امکانات بیشتری است که از آنجمله می توان به موارد زیر اشاره کرد .

1.دسترسی راحت تر مهمان ها به محل برگزاری جشن

2. پذیرایی بهتر

3.ملاقات با همه مهمان ها

4.جشن شادتر

5.تزیینات دلخواه

 برای انتخاب باغ عروسی چه معیارهایی را باید مد نظر قرار داد ؟

مبالغی که جهت در اختیار داشتن باغ مجالس دریافت می شود کاملا متفاوت است . این تفاوت شامل محل قرارگیری باغ، نحوه پذیرایی، امکانات و خدمات عروسی، مدیریت، مدت زمان برگزاری مجلس شادی، کیفیت خدمات و ... بر میگردد . برخی باغ‌ها با کیفیت خدمات معمولی، ورودی بیشتر و برخی دیگر با همان کیفیت خدمات، ورودی کمتری را دریافت می‌کنند. بنابراین دریافت هزینه ورودی معیار مناسبی برای انتخاب یک باغ عروسی نمی‌باشد و چیزی که اهمیت دارد، سطح کیفیت خدمات باغ عروسی مورد نظر می‌باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW