تشریفات عروسی و خدمات مجالس ثمین

خدمات مجالس عروسی شامل چه قسمت هایی است ؟

01 خرداد ، 1397
تشریفات ثمین

اهمیت مراسم جشن عروسی در فرهنگ ایرانی از جایگاه بالایی برخوردار است . اقوام ایرانی از آغاز تا امروز شروع زندگی مشترک را جشن گرفتند و به شادی و پایکوبی می پرداختند . دغدغه های روزمره مردم در شهرهای بزرگ باعث شده تا مراسم جشن عروسی را مراکز خدمات مجالس عروسی به عهده بگیرند که در اینجا به اختصار به برخی امکانات مراکز خدمات مجالس عروسی می پردازیم .

گل آرایی

گل آرایی ورودی، گل آرایی میز میهمانان، گل آرایی جایگاه عروس و داماد، گل آرایی سفره عقد، گل آرایی میز یادبود، گل آرایی میز شام

گل آرایی یکی از زیباترین قسمت های مراسم باشکوه عروسی است . گل آرایی جشن ازدواج که توسط خدمات مجالس عروسی ارائه می شود خود شامل قسمت های متفاوتی است .

گل آرایی ورودی : یکی از راه های تزئین ورودی مجالس عروسی، استفاده از گل های طبیعی است . قسمت ورودی تالار یا باغ با تزئین گل های طبیعی زیبایی و چشم نوازی خاصی به این قسمت می دهد و رضایت مهمانان از مجلس عروسی تاثیر بسزایی دارد .

گل آرایی میز میهمان ها: تلاش برای زیبا سازی میز مهمانان با استفاده از گل های طبیعی و یا مصنوعی در مجالس عروسی از اهمیت بالایی برخوردار است . گل آرایی میز مهمانان نشان دهنده احترام و توجه میزبان برای مهمانان است .

گل آرایی جایگاه عروس و داماد: جایگاه عروس و داماد، مهمترین مکان هر تالار یا باغ عروسی است چرا که مرکز توجه همه مهمانان است . بنابراین زیبا سازی آن با گل های طبیعی مهم تلقی میگردد .

گل آرایی سفره عقد :سفره عقد و اجزای آن سمبل یک ارزش والا و یک هدف زیبا برای ازدواج است . این سمبل زیبا با تزیین سفره عقد مخصوصا با گل های طبیعی موجب زیباتر شدن ارزشمند مراسم ازدواج خواهد بود .

گل آرایی میز یادبود : تزیین میز یادبود که به تازگی در مجالس عروسی مرسوم شده است می تواند به وسیله گل های طبیعی و شمع تزئین می گردد .

گل آرایی میز شام : گل های ساق بلند و شمع های مناسب، یک تزئین زیبا برای میز شام می باشد.

عکاسی و فیلم برداری در شب عروسی

شب عروسی یک شب خاطره انگیز است که در بیشتر مواقع یکبار در زندگی هر کسی اتفاق می افتد . شبی به یاد ماندنی که عموما با هزینه های بالایی همراه است . این شب به یاد ماندنی و زیبا می تواند یک ثبت زیبا و با کیفیت داشته باشد . از جمله امکاناتی که خدمات مجالس عروسی در اختیار عروس و داماد ها و هم چنین مهمانان قرار می دهند. استفاده از امکانات عکاسی و فیلم برداری است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LerJxMdAAAAAPJW8bBw_VGAxoQSLjqAJlPopHKW