خدمات مجالس عروسی

خدمات مجالس عروسی

کجا عروسی بگیرم و شرایط هر مکانی چیست؟

خدمات مجالس عروسی، باغ یا هتل؟

خدمات مجالس عروسی، باغ  یا هتل؟ انتخاب هر کدام از این سه گزینه به خواست شما بستگی دارد و هر کدام هم ویژگی ها و امکانات متفاوت و متنوعی را برای شما فراهم می کنند. برای مطلع شدن از چند و چون این ماجرا نیاز نیست جایی بروید،بنشینید و این مطلب را بخوانید.

پکیج های پیشنهادی پکیج های پیشنهادی

پکیج های پیشنهادی

مشاهده پکیج
باغ و سالن باغ و سالن

باغ و سالن

مشاهده پکیج
سفره عقدسفره عقد

سفره عقد

مشاهده پکیج
سفره عقدغذاهای انتخابی

غذاهای انتخابی

مشاهده پکیج
جایگاهجایگاه

جایگاه

مشاهده پکیج
دسته گل عروسدسته گل عروس

دسته گل عروس

مشاهده پکیج
ماشین عروسماشین عروس

ماشین عروس

مشاهده پکیج
گل آراییگل آرایی

گل آرایی

مشاهده پکیج
شمع آراییشمع آرایی

شمع آرایی

مشاهده پکیج
ورودیهورودیه

ورودیه

مشاهده پکیج
میوه آراییمیوه آرایی

میوه آرایی

مشاهده پکیج

باغ

اگر دوست دارید مراسم عروسیتان در باغ و در فضای آزاد برگزار شود، باید توجه کنید که محیط باغ به چه صورت است مثلا آیا سیستم های گرمایشی و سرمایشی در آن وجود دارد و یا آیا باغ دارای فضای سرپوشیده ی جداگانه هست ؟ معمولا برای عروسی های تابستان، باغ ها طرفداربیشتری دارند. البته هستند عروس و داماد هایی که دوست دارند در برگ ریزان پاییزی و یا وقتی که زمین و زمان سفیدپوش شده است مراسم عروسی شان را در فضای باز برگزار کنند.

ورودی باغ

باغ ها بسته به این که کجا واقع شده باشند و یا از لحاظ سرسبزی و زیبایی چه امتیازاتی داشته باشند قیمت های متفاوتی برای ورودی دارند. فراموش نکنید که پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل نرخ ورودی ها بالاتر است .

غذا

برای منو غذاها هم هزینه ها مختلف است. این که منوی دیس پرس انتخاب کنید یا سلف سرویس بر قیمت تاثیر دارد. منوهای دیس پرس که معمولا شامل 1 تا 3 مدل غذا می شوند. اما منوهای سلف سرویس دنیای دیگری دارند. چندین و چند مدل پیش غذا، سالاد و دسر را می توان در این منو ها پیدا کرد. یکی از باغ های غرب تهران حداقل منوی سلف سرویس را 40 هزار تومان برای هر نفر در نظر گرفته به اضافه ی یک سری از کارهای دیگر مثل گل آرایی و تزئین محیط که روی منوی غذایی محاسبه می شود. و برای بهتر شدن کیفیت کار باید هزینه های بیشتری هم پرداخت کنید. گرانترین منوی غذایی این باغ هم برای هر نفر 80 هزار تومان است که علاوه بر غذای های ایرانی و معمول که در مهمانی ها سرو می شوند غذاهایی مانند خوراک زبان با سس قارچ، خوراک ژیگو، خوراک چیکن استروگانف، خوراک بیف استروگانف، خوراک مرغابی با سس آناناس و به ازای هر صد نفر یک بره ی درسته و به ازای هر 50 نفر یک مرغابی درسته در خدمات مجالس عروسی وجود دارد. فراموش نکنید که قطعا منوهای غذایی گرانتر و ارازنتر از آن چه که ما در این مطلب گفتیم هم هست.

طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان