انتخاب دسته گل عروس مناسب برای بهترین روز زندگی

دسته گل عروس یکی از دغدغه های مراسم عروسی محسوب شده که انتخاب آن در بین کارهای ریز و درشتی که برای مراسم عروسی وجود دارد، مشکل است. با خواندن این مقاله می توانید با انواع دسته گل عروس آشنا شده و انتخاب مناسبی را برای بهترین روز زندگی خود داشته باشید.

دسته گل کلاسیک 

دسته گل عروس کلاسیک از پرطرفدارترین انواع دسته گل در بین عروس خانم های عزیز می باشد. در انتخاب دسته گل کلاسیک، دست عروس باز است و می تواند مناسب با سلیقه خود، انواع گل ها را برای دسته گل خود انتخاب کند. دسته گل عروس با گل رز تماماً قرمز یا سفید یکی از انتخاب های متداول عروس خانم ها می باشد، اما دسته گل عروس با گل های دیگر نیز می تواند انتخاب مناسبی بوده و تفاوت را برای یک شب رویایی فراهم کند. دسته گل عروس کلاسیک با انواع مدل لباس عروس مطابقت داشته و زیبایی خاصی را برای عروس خانم ها به وجود می آورد. چیدمان گل در طراحی کلاسیک دسته گل عروس، بسیار مؤثر بوده و در چشم نوازی آن مهم است. این نوع دسته گل برای عروس خانم هایی که لباس عروس پف دار یا سیندرلایی را برای مراسم خود انتخاب می کنند، ایده مناسبی است و به طور مرسوم در اکثر عروسی ها انتخاب این نوع دسته گل، متداول می باشد. انتخاب نوع گل با سایز و رنگ بندی متفاوت، کار دشواری نبوده و می توان به کمک طراحان گل آرایی به انتخاب مناسبی دست یافت.

دسته گل عروس-تشریفات ثمین


دسته گل آبشاری

اگر شما از آن دسته عروس هایی هستید که مراسم لاکچری برای شب عروسی خود در نظر دارید، پس بهتر است در انتخاب دسته گل نیز مانند پرنسس ها عمل کنید. دسته گل آبشاری برای عروس خانم هایی که طرفدار یک مراسم مجلل و باشکوه هستند، ایده مناسبی است. دسته گل عروس آبشاری با طراحی و گل آرایی بسیار زیبا طرفداران خاص خود را دارد. این نوع دسته گل عروس برای عروس خانم هایی که لباس عروس دنباله دار را برای مراسم خود در نظر دارند، هماهنگ بوده و دنباله دار بودن هر دو، چشم نوازی خاصی را ایجاد می کند. طراحی و دیزاین این نوع دسته گل با توجه به سلیقه عروس خانم می تواند بسیار متفاوت و شیک باشد و معمولاً در گل آرایی این نوع دسته گل از شاخ و برگ های تزئینی در کنار گل استفاده می شود. دسته گل آبشاری را می توان بعد از مراسم عروسی به عنوان زیباترین خاطره از یک شب به یادماندنی در یک قاب زیبا، نگهداری کرد.

دسته گل عروس-تشریفات ثمین

دسته گل دستبندی

دسته گل عروس دستبندی یکی از دسته گل های بسیار خاص بوده و برای عروس خانم هایی که دوست دارند فارغ از خستگی ها از مراسم عروسی خود لذت ببرند، ایده مناسبی است. این نوع دسته گل با قرار گرفتن بر روی مچ دست عروس خانم، دیگر جای نگرانی و فراموش کردن دسته گل را از بین می برد. در خیلی موارد پیش آمده که در بین تشریفات عروسی مانند رفتن به باغ و آتلیه، به دلیل استرس و خستگی، دسته گل عروس گم شده یا در باغ جا گذاشته می شود، در این صورت دسته گل دستبندی انتخاب بسیار مناسبی محسوب می شود. این نوع دسته گل، زیبایی خاصی را به عروس خانم می دهد و می تواند در هنگام رقصیدن نیز دسته گل خود را به همراه داشته باشد.

دسته گل عروس-تشریفات ثمین

دسته گل مدرن

دسته گل عروس با طراحی مدرن و به روز، انتخاب را برای بسیاری از عروس خانم ها مشکل کرده است. در طراحی این نوع دسته گل از انواع تزئینات بهره گرفته شده است تا علاوه بر مراسم پر زرق و برق عروسی، دسته گل عروس نیز  به شیوه مرسوم جلوه نمایی کند. اغلب این نوع دسته گل ها با گل های مصنوعی دیزاین شده و برای عروس خانم هایی که دوست دارند، خاطره شب عروسی خود را برای همیشه حفظ کنند بسیار مناسب است. این نوع دسته گل ها دیگر دغدغه خراب شدن گل را نداشته و با طراحی خاص، زیبایی دستان عروس را دو چندان می کنند. بسیار پیش آمده به دلیل طولانی بودن مراسم و تشریفات عروسی، دسته گل عروس زرد و پژمرده شده است، با انتخاب دسته گل عروس مدرن این موضوع دیگر نگرانی ذهنی عروس خانم نخواهد بود. در طراحی این نوع دسته گل از مروارید دوزی های بسیار زیبا بهره گرفته می شود که با ست کردن با مروارید دوزی لباس عروس، هماهنگی چشم نوازی به وجود می آید. طراحی این نوع دسته گل ها به صورت تلفیقی نیز وجود دارد و از گل طبیعی در کنار تزئینات زیبا استفاده شده است.

 دسته گل عروس-تشریفات ثمین

دسته گل با گل آرایی خاص

در بعضی موارد، عروس خانم ها با سلایق خاص، دسته گل های مرسوم را نپسندیده و به دنبال متمایز بودن از بقیه هستند. در طراحی و دیزاین دسته گل های این عروس خانم ها از گل های خاص و متفاوت بهره گرفته می شود. گیاهان خاص مانند ساکولنت ها می تواند جلوه خاصی به دسته گل عروس بدهد و در عین متفاوت بودن، زیبا نیز به نظر بیاید. البته در انتخاب گل برای این نوع دسته گل ها می بایست بسیار دقت شود تا دسته گل تا انتهای مراسم، دوام بیاورد. معمولاً گل هایی که به طور مرسوم برای دسته گل عروس انتخاب می شوند، امتحان خود را در طول زمان پس داده اند، اما انتخاب گل ها و گیاهان خاص نیاز به مشاوره و راهنمایی از افراد متخصص این کار دارد. در هر صورت دسته گل عروس با گل آرایی خاص و منحصر به فرد مورد پسند عروس خانم های به روز و ریسک پذیراست.

دسته گل عروس-تشریفات ثمین

سایر مقالات
آشنایی با ایده های جالب برای ورودی عروس و داماد

در مراسم عروسی ورود عروس و داماد از جلوه های مهم مراسم می باشد لذا با خلق ایده های جالب می توان ورود عروس و داماد را به یک لحظه زیبا و تاریخی مبدل کرد

بیشتر

باغ عروسی، محیطی ناب برای جشن شماست
امروزه برگزاری جشن‌ها و از جمله جشن عروسی در باغ، علاوه بر تجربه برگزاری جشن در یک محیط طبیعی بزرگ و دلنشین و به دور از محیط شهری، شرایط مناسبی را نیز برای پذیرایی فراهم می‌آورد. در این متن ابتدا به جنبه های مختلف باغ عروسی، هزینه عروسی در باغ و سپس به معرفی باغ عروسی موجود در گرمدره پرداخته خواهد شد.

بیشتر

تشریفات عروسی و برگزاری جشن ازدواج

با کمک گرفتن از موسسات ارائه دهنده خدمات و تشریفات عروسی می توانید به برگزاری خوب و آبرومند مراسم کمک کنید به گونه ای که خاطرات آن تا پایان عمر در ذهن عروس و داماد و خانواده های آنها باقی بماند.

بیشتر

خدمات تشریفات برای جشن تولد کودک

جشن تولد کودک یک روز به یاد ماندنی برای فرزندتان خواهد بود چرا که در سنین بزرگسالی مشاهده فیلم مراسم باعث یادآوری دوران بچگی وی و خشنودی اش می شود.امروزه به دلیل دغدغه های زندگی فراوان وقت کافی برای برگزاری یک جشن تولد کودک بی عیب و نقص نیست به همین دلیل سازمانی جهت خدمات رسانی راه اندازی شده است که این تشریفات جشن تولد کودک شما را به بهترین شکل ممکن و بدون هیچگونه نقصی برگزار خواهد کرد

بیشتر